Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

גם אני לא מצליח להגיע לRivet City... אין לי שם שום משימות(בינתיים) אבל שמעתי על העיר בMegaton אז אני רוצה להגיע לשם.

אני "תקוע" בתוך מעין עיר הרוסה ליד הנהר ואני לא מצליח כ"כ לצאת משם... יש שם את ה-Red Racer Factory אם מישהו מבין איפה זה.

= אני עדיין בגדה השמאלית של הנהר(הגדה שבה נמצאת Megaton).

ד"א, אני חייב לציין שהמשחק של ההאקינג פשוט נפלא... טיפה מאתגר ועם זאת מהנה בצורה יוצאת דופן.

אחלה משחק, בהחלט שווה 219 ש"ח ואני רק איזה 3 שעות בתוכו.

וונדרפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

סימנתי לך במפה את הדרכי גישה לשם, TS אומר תחנת רכבת, החיצים אלה דרכי גישה מהשטח למעלה.

בדרך כלל אם יש מקום שאתם לא מוצאים אז הוא דרך הרכבת התחתית, משם אתם תמצאו דרכים אחרות...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

סימנתי לך במפה את הדרכי גישה לשם, TS אומר תחנת רכבת, החיצים אלה דרכי גישה מהשטח למעלה.

בדרך כלל אם יש מקום שאתם לא מוצאים אז הוא דרך הרכבת התחתית, משם אתם תמצאו דרכים אחרות...

תודה רבה רבה רבה!!

חסכת לי 1000 שעות של תסכול!

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני צריך עזרה,

אני עכשיו בבנין של רדיו, יש לי חליפת כוח עם 20 הגנה אבל אני לא מוצא את הבחור שמלמד את הסקיל ללבוש אותה.

אמרו לי שהוא במעבדה או משהו כזה אבל אין שום מעבדה בבניין.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני העברתי בו כבר איזה 20 שעות....פשוט מהנה!

אגב,

מישהו יודע מתי מגיעים לקטע הזה שהראו בטריילרים, שמפוצצים איזה מקום בפצצה אטומית? רואים את זה כזה ממגדל גבוה...אני כבר רמה 9 ועוד לא הגעתי לזה..

יש בכלל קטעים כאלה? זה נחמד לראות אפקטים כאלה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע סיימתי את following his footsteps והתחלתי את news radio,

הבעיה היא שיש לי המון חפצים למכור אבל לסוחרת בmegaton נגמר כל הכסף (וזה אחרי שקניתי ממנה כל מה שיכול להיות לי לתועלת ...)

עם מי עוד אני יכול לסחור בשלב הזה?

(אם זה משנה משהו אני משחק בגרסת הPS3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כדי להפטר מציוד וכו' תשמור על איזון, אני קונה ממנה תחמושת בדרך כלל שאין הרבה בחוץ, ומוכר לה דברים..ככה בסופו של דבר אתה לא עמוס לגמרי בציוד..

יש לך דירה במגה טון? אם כן פשוט תשים שם את כל הציוד באחד הלוקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...