Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

מישהו פה הבין איך כל הRESPAWN עובד ? ראיתי שבמקומות סגורים (כמו בסופרמרקט) - הוא נשאר נקיא גם 40 ימי משחק אחרי שניקיתי אותו..

:lol: לא נורא ברח לך ה א'.

דוקוא לי בקניון פעם אחת, הרגתי את כל מי שהיה בפנים, אבל שמעתי פתאום ברקע לאחר מכן "WHATS GOING IN HERE? WHERE IS EVERYBODY" ואז צצו לי משום מקום עוד כמה שודדים בקניון..זה לא קרה לי פעם נוספת!

אני בטוח שבעולם החיצוני יש RESPAWN תמידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי איך לעזעזל מגיעים ל national archives?

הקפתי את כל העיר ולא מצאתי איך להכנס :s05:

אתה צריך לעבור דרך תחנות הרכבת התחתית בשביל לעבור איזורים בעיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד דומה - אבל אין RESPAWN של המפלצות במקומות הסגורים !

בOBLIVION כל 3 ימי משחק - יש RESPAWN !

לא נכון. יכול להיות שאין בחלקם - אבל למשל בסופרמרקט אליו אתה מגיע מהמשימה של המדריך הישרדות חזרו שודדים אחרי שניקיתי אותו לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sydney is a relic hunter the player will meet when hunting for the Declaration of Independence. If she survives the quest and gets to Rivet City, she will retire from relic hunting and become an ammunition vendor in Underworld. In the Statesman Hotel (rescuing Reilly's Rangers), keep your eyes open for a Holotape where a Dad talks to his "little Moonbeam".

http://fallout.wikia.com/wiki/Sydney

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו...?

אתה לא מחכה אחרי הקווסט, אתה מצרף אותה במהלך הקווסט ונותן לה למות - יש לה שיריון מצויין (להתחלת המשחק) ו SMG מעולה!

משיהו משתמש ב rock-it-launcher? רכשתי אותו די מאוחר והוא ממש חלש יחסית לשאר הנשקים - לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל נתקעתי בקווסט הראשי

הגעתי לlittlelamp משהו הזה ואני צריך לעבור בשער האחורי כדי להגיע לוולט 87

הבעיה היא שאני לא יודע איך פותחים את השער (שאני לוחץ על הידיות כתוב לי שאני לא יכול להשתמש בהן)

אם זה עדיין אקטואלי, צריך לדבר עם ראש העיר בקשר לוולט 87 והוא יבוא ויפתח לך את השער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...