Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

כן הם ממש סיוט בהתחלה, אני רמה 7 או 8 לא זוכר בדיוק, ואני צריך לרוקן איזה 2 מחסניות של הרובה הסיני הזה או הרגיל.. (24 כדורים כל מחסנית).

אלא אם כן מתמזל מזלך ואתה פוגע לו בדיוק בראש עם VATS.

אגב, שיפרתם את היכולת שנותנת תוספת ל VATS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה היכולות האלו?

SNIPER ודומיו?

והסופר מוטנטים סיוט תמיד... אני לא יכול ללכת שני מטר בלי לפגוש שתיים לפחות עם מיניגנים... זה ממש מעצבן...

הכי מעצבן זה כשיש לך אזור שלם מוצף בהם! (סופר מוטנטים עם מיניגנים) (האזור של ה national archives)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם אני קצת לא קשור, אבל רציתי לשאול לגבי מערכת הרמות במשחק.. האם האויבים שלך עולים ברמות יחד איתך כמו שהיה באובליויון? או שהרמות של היצורים קבועות? או שילוב של השתיים?

תודה לעונים.

כן, הרמה שלהם משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי עכשיו טריק מטורף עם ה VATS, שלוחצים כמה פעמים על העכבר עד שנגמר ה AP והוא יורה לי 4 יריות בבת אחת ב VATS, עם רובה בד"כ הוא גומר אותם, וגם עם הסיני...אם זה מקרוב

ממש טריק ::)...

אגב, יש פה יותר מידי תושבי MEGATON, אין פה אנשים נורמאליים? שמחקו את החור הזה מהמפה? :smile1:

אישית אני עשיתי אהQUEST של לפוצץ את העיר המעפנה הזאת, מקבלים דירת יוקרה במגדל של טנפני ו500 פקקים!! שווה! אבל זה רק תחילת הסיפור!

יש שם בסביבה GHOUL שרוצה לגור במגדל אבל טנפני גזען כלפני הGHOULS, וקצין הבטחון במגדל רוצה שאני יהקוג את הGHOUL הזה, הלכתי לGHOUL ודיברתי איתו אז הוא ביקש שאני יפתח לו את הדלת מהרכבת התחתית שהוא יכניס את הFERAL GHOULS למגדל ויהרוג את כולם וכך ישטלת על המגדל, וזה לא הסוף כמובן, הוא הביא לי GHOUL MASK וכאשר לובשים אותה אז הFERAL GHOULS לא עושים לכם כלום!! ככה אפשר לשוטת ברכבת התחתית עם חבריי הזומבים ולהרוג סופר מוטנטים בכיף! אההה ושחכתי להגיד שאחרי שמפוצצים את MEGATON אז זה מוריד 2352332524234 קארמה אז אני עכשיו EVIL KILLER משהו כזה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא? וכמה נזק זה יוריד? כי בבסיס שלו זה 35 אם אני לא טועה וזה ממש פאטתי...

משיהו משתמש בנשק הזה (ROCK-IT-LAUNCHER)? מה אתם שמים בו כדי שהוא יהיה יעיל וכמה זה מוריד לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דילמה...

איך לסיים את הקווסט עם האנדרואיד...

לקחת את הרובה ולהציל אותו או להסגיר אותו לזימרמן ולקבל את הפרק שהוא מביא.. Advanced technology from the Commonwealth which increases you reaction speed, giving you a higher chance to hit in V.A.T.S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאם אתה מסגיר אותו אתה מאבד קארמה, ושמעתי שהנשק שלו הוא אחד המנשקי האנרגיה הכי טובים במשחק. שלא לדבר על זה שאתה יכול למכור אותו לחנות עבור איזה 1400 פקקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דילמה...

איך לסיים את הקווסט עם האנדרואיד...

לקחת את הרובה ולהציל אותו או להסגיר אותו לזימרמן ולקבל את הפרק שהוא מביא.. Advanced technology from the Commonwealth which increases you reaction speed, giving you a higher chance to hit in V.A.T.S.

אתה יכול להשיג את שניהם - לאמר לאנדרויד שהוא בטוח ואז לדבר עם זימרמן ולהסגיר אותו.

בסוף הקווסט הלפני אחרון (או בתחילת האחרון :P) מקבלים שריון מתוך שניים..

RECON ARMOR ו- POWER ARMOR.

אחד מהם זה ה T-51B?

לא, אלה שריונות שונים, T-51B נמצא בתוך Fort Constantine ואתה צריך שלושה מפתחות כדי להכנס לשם שאפשר להשיג מאנשים שונים במשחק, מתלווה לזה המשימה של Mr. Crowly ב-Underworld, אחרי שאתה משיג לו את המפתחות תגנוב אותם בחזרה או שתהרוג אותו ואז תלך ל-FC ותשיג משם את השיריון... לדעתי שיריון Telsa עדיף עליו, גם נראה יותר טוב : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני משחק במשחק קצת ואני כבר בפרק השני של המוריה הזאת ממגאטון ולא המשכתי בינתיים

עם העלילה. הרגתי כמה נמלים.... :silly:

אולי תוכלו לעזור לי אני לא כלכך הבנתי באמת איך אני פותח מנעול. האם אני צריך לשמוע משהו ומה בדיוק אני צריך לסובב עם העכבר

ואיזה מקש ללחוץ במקדלת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנעולים הם דבר דיי קל אחרי שאתה לומד את הטכניקה, עם הA או D אתה מסובב את המברג (כאילו מפתח),

עם העכבר אתה ממקם את הסיכת ראש במנעול, היא זזה בקשת, תתחיל בעדינות ללחוץ מעט על המברג לחיצות קטנות,

אם המנעול מתנגד אז תפסיק וחפש את המיקום של הסיכת ראש, ברגע שזה מתקרב יותר אתה כבר בלחיצות קטנות יכול לראות שהוא

מסתובב, נסה עד הסוף אם נתקע עזוב ונסה להזיז את הסיכה עוד קצת, אחרי כמה פעמים שתצליח זה באמת נהייה יותר קל...

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...