Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

בגדול משחק מצויין. בהחלט לא Oblivion עם רובים. יש לא מעט דברים שנעשו טוב יותר בהשוואה למשחקים הקודמים. קודם כל אווירה. האווירה בעולם מדהימה. מרגישים שנמצאים בעולם שעבר שואה גרעינית. המשחק מדביק את השחקן בחשק בלתי נשלט לחקור כל חורבה, כל עיירה נטושה, כל תחנת רכבת תחתית. אפילו שקיימת אפשרות Fast Travel, המאפשרת להגיע ברגע למקום שביקרתי בו, כמו ב-Oblivion, אני בכלל לא משתמש באפשרות הזאת. כל מקום שונה. אין מבוכים בסגנון העתק-הדבק כמו ב-Oblivion, שהיו אחד הדברים השנואים עלי במשחק. בהחלט הישג מרשים של Bethesda.

עוד אלמנט ששופר בהשוואה למשחקים הקודמים זה Skills .Skills נשארו אותם Skills, אבל יש להם הרבה יותר שימוש. למשל Science. בחלקים הקודמים, שאותם סיימתי מספר פעמים, כמעט ולא השתמשתי ב-Science. היה ניתן לסיים את Fallout 1 עם Science באחוז אסטרונומי, אפשר לפרוץ מספר מחשבים פה ושם, אבל בגדול Skill די מיותר. לא ב-Fallout 3. יש כל כך הרבה מחשבים שאפשר לפרוץ ולעשות את החיים יותר קלים. Bethesda לקחו Skill זניח והפכו אותו ל-Skill שימושי, לשם שינוי. כנ"ל לגבי Repair. כמה פעמים כבר השתמשנו ב-Repair בחלקים הקודמים? כן, היו מספר קווסטים שהיה אפשר לסיים רק או להפוך את החיים ליותר קלים עם Repair, אבל כמו Science די מיותר. ב-Fallout 3 אפשר להשתמש ב-Repair לתיקון ציוד ויצירת כלי נשק.

לצערי יש גם מספר חסרונות. נתחיל ב-NPC. גרפיקאים של Bethesda עשו עבודה נהדרת בעיצוב העולם. הם השקיעו כל כך הרבה בעולם שלא נותר כוח ליצירת NPC. פשוט אין הסבר אחר למה NPC במשחקים נראים כאילו נגזרו מקרטון. (חשוב להדגיש אני משחק על הגדרות הכי גבוהות)

גם לוקה בחסר. לא מפגר ברמה שלא ניתן לשחק במשחק, אבל בהחלט מתחת לממוצע בהשוואה ל-FPS.

בקשר לעלילה, קווסטים ושאר הירקות לא צברתי מספיק זמן כדי להעביר ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התלונה היחידה שלי זה המכירים לחדרים...

אין לי 150-200 פקקים לבזבז על חדר כדי לישון, אני צריך את זה לתחמושת... אז אני מסתובב לי עם עשירית חיים הורג כל יצור כדי להשיג עוד טיפת חיים אפשרית :P

יש דרך פשוטה להשיג כסף? חוץ מלמכור את כל הזבל שאני אוסף בדרך? אני רוצה להשיג את ה rock-it, אבל החרטא הזה יקר.. ואז הזבל יהיה באמת שימושי...

ועוד שאלה, למה משמש הכסף מלפני המלחמה? אני צריך אותו או שאני יכול למכור אותו בשקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשיג דירה ב-Megatown. אני לא אספר איך, כדי לא להרוס לאחרים. אתה גם יכול לעשות קווסטים בעיירת פחונים שנמצאת על אוטוסטרדה ובתמורה לניסיון, מוניטין ועוד כמה דברים תוכל לישון בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר יותר פירוט איפה העיר פחונים הזאת?

בכל מקרה אני חושב שאני כבר דיי מתקדם במשחק עכשיו אני צריך ללכת לlamplight

החלק של המציאות הווירטואלית היה מעולה (רק קצת הייתה לי בעיה להבין שלהפעיל את הפלישה הסינית זה לא דבר מרושע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט משחק לא רע, למרות שמבחינת תכנים-דיאלוגים,רמת אווירה וקווסטים הם ממש דבילים לגמרי בהשוואה לקודמים.

לא ברור איך מריצים את הזמן קדימה?

אין מספיק כסף בהתחלה מן הסתם לחדר, בנתיים חיכיתי עד שהחנויות נפתחות.

לגבי - אין מה להתלונן כי אם הם היו יותר מהירים כמו במשחק FPS אמיתי ה VATS היה כמעט לא שמיש, גם ככה קשה לצלוף מרחוק, אז עדיף שיזוזו כמו טיפשים, יש יותר מקום לאסטרטגיות.

ביי בנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מצחיק שמשתמשים בפקקים של קולה בתור כסף :silly:

מה שגם יש משהו שנקרא PRE WAR MONEY

יש לזה שימוש בכלל?

גם יש לי איזה קטע מעצבן של לאגונים קטנים כאלו כל הזמן, אני לא יודע למה.

יש לי 2GB, וה8600GT שלי מראה שהוא רץ לא רע בכלל על 1280*1024, אבל למרות ש FRAPS מראה 60 FPS עדיין יש כמו לאגים כאלו ולא נראה נוח...

האם VSYNC יכול לשפר כאן משהו? או שעוד מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט משחק לא רע, למרות שמבחינת תכנים-דיאלוגים,רמת אווירה וקווסטים הם ממש דבילים לגמרי בהשוואה לקודמים.

לא ברור איך מריצים את הזמן קדימה?

אין מספיק כסף בהתחלה מן הסתם לחדר, בנתיים חיכיתי עד שהחנויות נפתחות.

לגבי - אין מה להתלונן כי אם הם היו יותר מהירים כמו במשחק FPS אמיתי ה VATS היה כמעט לא שמיש, גם ככה קשה לצלוף מרחוק, אז עדיף שיזוזו כמו טיפשים, יש יותר מקום לאסטרטגיות.

ביי בנתיים

אני מסכים איתך מבחינת קווסטים ורמת תכנים-דיאולוגים, למרות שלא נגעתי בקווסטים היותר מתקדמים, אבל האווירה במשחק מעולה. אני לא מבין למה אתם מתלוננים. עולם אחרי שואה גרעינית קיבלנו, סיגנון אומנות ייחודי של Fallout נשמר, S.P.E.C.I.A.L יש. מה עוד אתה צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה אני מרוצה במשחק. אני אוהב את העובדה שאפשר לעשות כל מה שעולה לך בראש. מה שאני אוהב לעשות מבחינת כסף זה לאגור המון Loot, למכור אותו לאיזה נווד, לתקן את כל הנשקים שלי ואז להרוג אותו ולקחת את הכל בחזרה, פלוס החפצים שהיו לו. :smile1:

אה, ואיך שכחתי להזכיר את Fat Man? :silly: הנשק הזה פשוט אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה משחקים בתקופה האחרונה...

אני בבלבלות על עצמי...

RA3, FO3 DEAD SPACE, FAR CRY2

בקרוב 5...

לא יודע עם מה כדאי להתחיל....התחלתי לשחק בDS נראה לי שאני אשחק בRA3 ואחרי שאני אמצה את השניים אני אתחיל לשחק בFO3 עד שGTA4 ייצא...ברגע שאני קונה את GTA4 [בטח צריך לקחת בחשבון שזה יגיע שבוע אחרי הRELEASE DATE בעולם], אני משבית כלל המשחקים האחרים לטובתו.

אחחח...קשים קשים חייו של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, ואיך שכחתי להזכיר את Fat Man? :silly: הנשק הזה פשוט אדיר.

:xyxthumbs:

איזה פיצוץ!! ענק מזכיר לי את האטומי של CRYSIS רק בקטן :lol:

בנוסףIlanF

פשוט תמצא חזק יותר איזה שאטגן או משהו אוטומטי, הרגתי אותם ממש מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי כבר המשחק מעולה, אפילו טוב יותר מ-Fallout 2 בנתיים. מה שמעצבן הוא ש- עשתה המון דברים קטנים מעצבנים, לדוגמא, אי אפשר להתקדם מעל רמה 20, אז קחו את זה בחשבון כאשר אתם מחלקים skill points.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...