מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 73 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום הייתי בסטאר סנטר שבאשדוד, ראיתי את ה-EEE 700 ממש מול EEE 901.

ה-700 נראה עמיד עם איכות בניה טובה יותר. הגודל שלהם היה זהה והמסך גם של 901 נראה קטן יחסית לזה של WIND (גם בלי שיהיו אחד ליד השני ישר הרגשתי בשוני).

אני לא מצטער על הקניה של ה-Wind כלל... לא שווה את זה - אולי אם הייתי קונה את 1000h :smile1: שבאמת נראה מוצק (לפחות בתמונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצטער על הקניה של ה-Wind כלל... לא שווה את זה - אולי אם הייתי קונה את 1000h שבאמת נראה מוצק (לפחות בתמונות)

בימים האחרונים יצא לי להסתובב ולהשוות בין הדגמים השונים וה 1000h נראה ומרגיש באיכות בניה טובה יותר מזו של ה wind, בעיקר בצירי המסך - המסך של הווינד לא יציב לחלוטין וקצת רועד כשמזיזים את המחשב ובהקלדה מהירה או שימוש ברכבת/אוטובוס נראה לי שזה עלול להוות בעיה.

כמו כן, בגלל מיקום הצירים לווינד יש בעיה קלה באיזון, ונוצרת תחושה (למרות שזה לא קורה) שהוא כל רגע מתהפך, לא אהבתי בכלל.

המקלדת בשניהם היא טובה, כלומר כל עוד זוכרים שמדובר על נטבוק, ובניגוד לשמועות ששמעתי על ה 1000H לא הרגשתי שהיא נוטה להתקפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן כולם,

סיפור קצת מבאס עם סיום אופטימי:

בדיוק 11 יום לאחר רכישת הwind (לבן, 160GB, 6CELL למי שמתעקש) משטח העכבר התקלקל - הכפתור השמאלי לא פעל וכמו כן לחיצה על משטח המגע גם לא הועילה (בעוד הלחצן הימני עבד וכשחיברתי עכבר אחר כל הלחצנים עבדו).

הגעתי לאייבורי בדיוק 14 יום לאחר רכישת המוצר ונאמר לי שהם חייבים לשלוח את המחשב למעבדת הניידים בחיפה ושתוך יומיים תהיה תשובה, התעקשתי כי אני לא מעוניין בתיקון - או החלפה למוצר חדש שיפתח בנוכחותי או ביטול עיסקה.

לאחר יומיים צלצל אליי הבחור מהמעבדה ואמר כי בגלל בעיה במשלוחים הם לא שלחו לי את המחשב לחיפה עדיין אך בגלל שהבטיח לי שתוך יומיים תהיה תשובה הוא דיבר עם מנהל שירות הלקוחות וזה אישר החלפה לחדש (כולל החלפת הסוללה) באריזה שתיפתח לידי. כמו כן הטכנאי הבטיח לעזור לי ולהעביר ג'יגות בודדות של חומר מהדיסק הקשיח הישן לחדש בגלל שלא הספקתי לגבות את החומר.

בכל מקרה אני לא אשקר ואגיד שאני די מאוכזב מהwind ומקווה שזוהי תקלה מאוד נדירה ומקרה נקודתי.

בהדמנות זו אציין לשבח את השירות האדיב של אייבורי, אכן שמעתם נכון פעם ראשונה שאני מתעסק עם המעבדות של אייבורי ובהחלט יצאתי מרוצה.

מחר בבוקר אני קופץ להביא את המכשיר החדש, אעדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avi1234 עד כמה שזה מבאס, הייתי מעדיף תיקון.

מחשב חדש, תקלות חדשות.... המשטח מגע זה סתם חרטא ומילא לא נוח. הייתי מעדיף שיתקנו (בעצם יפרקו ויחליפו לך אותו).

אתה בטח חושש שלא יהרסו לך אותו על הדרך, אבל זה החלק המעצבן כי עברו 14 ימים והם לא חייבים להחליף לך מחשב שלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת למבינים כאן לגבי הנטבוק של אייסר:

האם ל-acer one יש יציאת וידיאו איכותית SVHS?

באתר של ניופאן רשום שיש,סתכלו בחלק שמפרט לגבי החיבורים:

http://www.newpan.co.il/Index.asp?ArticleID=2002&CategoryID=343&Page=2

האם יש עבורו 6 תאים בארץ?

האם גירסת הפלש- ללא דיסק קשיח מיובאת לארץ?

לצערי בניופאן לא טורחים לענות למתקשרים אליהם.

למי שמתעניין המספר שלהם-1700-700727

יש כאן מישהו שהצליח להשיג אותו באחד המכרזים בפחות מאלפיים שקל?

by the way

יש מתאם bt שכמעט בכלל לא בולט ב-30 שקל,כך שהעדר תמיכה מובנית בתקן הזה ,היא לא ממש בעייה

כאשר יש 3 חיבורי usb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avi1234 עד כמה שזה מבאס, הייתי מעדיף תיקון.

מחשב חדש, תקלות חדשות.... המשטח מגע זה סתם חרטא ומילא לא נוח. הייתי מעדיף שיתקנו (בעצם יפרקו ויחליפו לך אותו).

אתה בטח חושש שלא יהרסו לך אותו על הדרך, אבל זה החלק המעצבן כי עברו 14 ימים והם לא חייבים להחליף לך מחשב שלם...

אולי לא הייתי כלכך ברור..

הם מחליפים לי את כל המחשב לחדש לחלוטין..

אני מעדיף מאשר שיתחילו לפתוח אותו ולשחק שם באגרסיביות. במחשבים במיוחד בUMPC עדיף לדחות עד כמה שניתן את תיקוני החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 לדעתי יש טעות בכתבה, לא זכור לי שיש לו יציאת S-video.

בקשר לסוללה, ראיתי חנות ששמה לו 4 או 3 תאים, אז אולי זה תלוי בחנות. גרסת הפלאש קיימת בארץ, ראיתי פעם דיל עם 4 ג'יגה .

ויש לו יציאה איכותית מאוד, אנשים שוכחים אבל.... VGA! זו היציאה הכי איכותית אחרי HDMI/DVI יותר טובה מ-Component.

VGA שנמצא על הצ'יפסט 950 כמו שיש ב-WIND או EEE למניהם מסוגל להתחבר למסך ברזולוציה 2048x1536 at 75 Hz...

שם את 1080p בכיס הקטן.... :lol: :lol: :lol:

אבל עדיין נשאלת השאלה, מדוע אנשים מתעניינים במחשב הזה? יש הצעות משתלמות הרבה יותר מבחינת מחיר מול תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 לדעתי יש טעות בכתבה, לא זכור לי שיש לו יציאת S-video.

בקשר לסוללה, ראיתי חנות ששמה לו 4 או 3 תאים, אז אולי זה תלוי בחנות. גרסת הפלאש קיימת בארץ, ראיתי פעם דיל עם 4 ג'יגה .

ויש לו יציאה איכותית מאוד, אנשים שוכחים אבל.... VGA! זו היציאה הכי איכותית אחרי HDMI/DVI יותר טובה מ-Component.

VGA שנמצא על הצ'יפסט 950 כמו שיש ב-WIND או EEE למניהם מסוגל להתחבר למסך ברזולוציה 2048x1536 at 75 Hz...

שם את 1080p בכיס הקטן.... :lol: :lol: :lol:

אבל עדיין נשאלת השאלה, מדוע אנשים מתעניינים במחשב הזה? יש הצעות משתלמות הרבה יותר מבחינת מחיר מול תועלת.

האם יתכן שיש תת-דגם של האייסר עם יציאת s-vhs?,קצת קשה לי להאמין שהיבואן יטעה בדבר כל-כך מהותי.

אין גירסא של 4gb ,אתה מתבלבל כנראה עם ה-701 של .

באייסר יש או 8gb SSDאו דיסק קשיח בנפח משתנה.

אני מתעניין בדגם הזה מפני שקראתי בפורום אחר שאנשים הצליחו להוציא אותו ממכרז בפחות מ-1800שקל.

תוסיף למחיר הזה מתאם bt ב-30 שקל ויש לך מציאה אמיתית שבהשוואה אלייה כל שאר הנטבוקס נראים לא משתלמים בכלל.

יש כאן בפורום מישהו שיש לו את האייסר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה אני עובד באופיס דיפו ויצא לי לחוות שימוש עם כל המחשבים המדוברים ואני יתן סדר של המחשבים הטובים ביותר לדעתי ויפרט-

ASUS N10

HP 1000 (התחיל שיווק רק בארה"ב)

ACER ONE

MSI WIND

EEE לדורותיו

HP 2133

עם הגייגבייט למינהם לא חוויתי שימוש.

הN10 הוא היחיד שבאמת בנוי כמו מחשב לשימוש יומיומי- בנוי טוב יותר, מקלדת בגודל ריאלי,בלוטוט, מסך 10.2 ובטריית ארוכה.

בגירסא הרגילה שזהה למבנה NETBOOK בסיסי (ATOM 1.6 1G RAM WIN XP) הוא עולה על מתחריו, מגיע עם עכבר של לוגיטק, תיק וצורב DVD חיצוני בתוך הערכה, לא איזה פלסטיק צעצועי אלא באמת מחשב.

הHP 1000 יהיה בנוי כמו ה2133 שבנוי הכי טוב מכולם ויכלול מפרט בסיסי של NETBOOK כנראה שילוב מנצח.

הACER באמת בנוי לא רע יחסית ל9 אינץ, מקלדת חמודה, זריז מאוד, ולא נוטה להיתקע אחריות של חברה עם גב ודיסק קשיח של 160 מאוד מכובד.

MSI זהה לACER רק מסך 10 אינץ, חיסרון גדול הוא היבואן, חוץ מזהה עם מסך גדול.

את הEEE אני לא אוהב את האיכות בנייה שלהם ואת כל ההידבקות בSSD הצרכן עוד לא מוכן למעבר הזה.

ה2133 של הוא פשוט כושל, , מקלדת זבל, בטרייה שלא שווה יותר מידי וזמני טעינה של , ועוד תג מחיר הכי גבוהה מכולם.

בקיצור היום ב2799 הASUS הכי משתלם בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני שוב מתלבט...

ראיתי שאיבורי הביאו WIND חדש עם סוללה של 6 טעים ו160 ג'יגה זיכרון ב2500 שקל בערך .

עכישו אני מתלבט בין EEE 1000H לEEE 901 לMSI WIND החדש הזה...

מה אתם אומרים?

מטרה למה שMINI LAPTOP מיועד,כלומר לגלישה באינטרנט,עבודה עם וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...