מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 74 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער ymss69, אבל מה שכתבת זה אוסף של שטויות - זה בניגוד לכל הביקורות וגם אתה עשית השוואות לא נכונות ויש לך חוסר דיוקים רב.

קצת סדר בדברים:

HP 1000 באיכות בניה נמוכה יותר מ-2133 והם גם אמרו את זה רשמית שיתמקדו פחות בזה, המקלדת של 2133 היא הכי מוצלחת בין המחשבים ברשימה.

אין לך מה להשוות ל-MSI כיוון שמדובר בגדלים שונים, גדלי מסך שונים ומפרטים שונים! אני גם לא הבנתי מה הבעיה ביבואן, שהם קטנים יותר? כבר עברנו על זה וחשבתי שהבנו שזה תלוי בסניף - אני אישית שמעתי סיפורי זוועה של יבואנים אחרים שלקח להם חודשים להחליף - לי יצא להסתבך עם אופיס דיפו שאחרי יממה התפגר לי סורק ולא רצו להחליף לי.

EEE לא נדבקים ל-SSD, יש להם דגמים עם דיסקים קשיחים - EEE 1000H הידוע והוא בכלל לא רע.

הרגת אותי עוד עם ACER! בנוי לא רע? מקלדת חמודה? לא נוטה להתקע? איזה שטויות במיץ ועוד כותב "חברה עם גב"...

אסביר מה זה חברה עם גב:

ASUS גדלה וידועה כיצרנית לוחות אם מצויינת.

MSI גדלה וידועה כיצרנית לוחות אם מצויינת.

Gigabyte גדלה וידועה כיצרנית לוחות אם מצויינת.

ו- ידועה במה? איזה גב יש לה? להרכיב מחשבים?

ל-QttP, אני עובד עם אופיס בלי בעיה על שלי שהוא 10", אולי גדלים אחרים זה לא נוח. מלבד Photoshop שזה אבדה בשבילי...

רק באמת צריך לחבר אליו עכבר (כי הפד מפריע בהקלדה - זה בכל המחשבים הניידים שנגעתי בהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mini-laptop לא ממש מיועד לעבודה עם ...

דווקא כן,לא מבין למה אתה אומר שלא,אולי בגלל המסך הקטן? מבחינת יכולת לא אמורה להיות למיני-לפטופ מהדור הנוכחי בעיה לדעתי לעבוד עם תוכנות ..

בכל מקרה,אני מתכוון לוורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוזר על שאלה שנשאלה מקודם על פרט שחשוב מאד גם לי,

האם יש אחד מהמחשבים שתומך בSVIDEO ?

אם לא ידוע לכם אם אפשר לעשות convert פשוט עם כבלים דרך הVGA? (ואז זה מוריד את הצורך בSVIDEO OUT)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך קטן ורזולוציה נמוכה, ומקלדת קטנה = עבודה לא נוחה לאורך זמן.

פה ושם לקרוא מסמך או לשרבט משהו פשוט - אין בעיה.

לערוך מסמכים מורכבים עם , גרפים וכו', לעבוד ב-Reviewing Mode כשמעבירים מסמך מאדם לאדם - לא הייתי רוצה לעשות על מחשב כזה.

הכל תלוי באופן השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך קטן ורזולוציה נמוכה, ומקלדת קטנה = עבודה לא נוחה לאורך זמן.

פה ושם לקרוא מסמך או לשרבט משהו פשוט - אין בעיה.

לערוך מסמכים מורכבים עם , גרפים וכו', לעבוד ב-Reviewing Mode כשמעבירים מסמך מאדם לאדם - לא הייתי רוצה לעשות על מחשב כזה.

הכל תלוי באופן השימוש.

סבבה,באמת יש לך כמה נקודות טובות.

בכל מקרה,אני כנרא לא הבהברתי את עצמי מספיק טוב,אני ישתמש בו בעיקר בוורד לכתוב דברים בשיעור.

אז מה הכי כדאי,WIND החדש (6 תאים) או EEE 901 או EEE 1000H?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ערכתי בדיקה יסודית בניופאן,ולהלן התוצאות:

אין ולא יהיה יבוא של גרסת ה-SSD של acer one.

אומנם ניתן להשיג אותו מהיבואן ב-2150 ובמכרזים אפילו בהרבה פחות,אבל יש פה מלכודת "דבש" בדמות מחיר

מוטרף לגמרי של 1200 שקל על סוללת 6 תאים,ולא זה לא טעות,בדקתי עם 3 בכירים בניופאן וקיבלתי מכולם תשובה

זהה.

סוללות 6 תאים יהיו אך ורק כאופציה וימכרו בנפרד תמורת הסכום המפולפל והכי מאכזב שבכלל לא מתוכנן

להגיע נייד עם סוללת 6 תאים-BUILT IN.

מבחינתי ה-ONE הפסיק להיות אופציה מייד שנודעו לי הפרטים האלו.

כרגע האופציה השפויה היחידה מבחינתי היא:

http://qsys.co.il/sg_product~EEEPC90120GB~2~6.htm

שימו לב שבחנות הזאת QSYS.CO.il מוכרים נייד של חברה ידועה כמו , אבל של דגם שלא מיובא לארץ

באמצעות היבואן הרשמי.

אני מעוניין לשמוע את דעתכם על החנות הספציפית הזאת ובכלל על הסיכון הכרוך בקניית ביבוא מקבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

מישהו בעל WIND עם 6 תאים וXP יכול להגיד לי בבקשה כמה זמן נותר לשימוש המחשב מראה כשהסוללה טעונה במלואה? (אפשר לראות ליד השעון בשורת המשימות) - חשוב לציין שגם הWIFI וגם הBLUTOOTH צריכים להיות עובדים והבהירות של המסך במלואה..

משום מה נראה לי מוזר 3 שעות זמן שימוש נותר כשהסוללה טעונה במלואה..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלי רוצה לקנות לעצמה netbook

בעיקרון הMSI WIND עם הסוללה הגדולה די עונה על כל הצרכים שלה, קטן, קל, זמן טוב.

אבל היא התלהבה מהM912M העניין הוא שהיא לא בטוחה מכיוון שאין לה נסיון עם מסך מגע.

ולמרות שעברתי טוב על הדיון אני עדיין לא בטוח.

החסרונות שלו ברורים

סלולה חלשה

מסך קטן יחסית למחשבים עם 10"

ומחיר

אבל המסך מגע יכול להיות יתרון די רציני.

אשמח לעצות בעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

מישהו בעל WIND עם 6 תאים וXP יכול להגיד לי בבקשה כמה זמן נותר לשימוש המחשב מראה כשהסוללה טעונה במלואה? (אפשר לראות ליד השעון בשורת המשימות) - חשוב לציין שגם הWIFI וגם הBLUTOOTH צריכים להיות עובדים והבהירות של המסך במלואה..

תודה.

3:10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה.

אצלי זה משתנה כל שניה. בדקה הראשונה להפעלה מד הסוללה הראה זמנים שונים בין 3:18 ל 3:44.

כרגע בערך רבע שעה אחרי הוא מראה 3:15.

אבל זה נכון לשניה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...