מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 76 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

אולי פספסתי את זה בשרשור הענקי הזה, אבל לא ראיתי לכך אזכור: נראה שאפשר להשיג בארץ גם את ה-N10 של , ונדמה לי שהמחירים קצת גבוהים יותר מהנטבוקים הקודמים, אבל לא בשמיים. מה דעתכם המלומדת על המחשב הזה, מבחינת איכות הבניה ונוחות השימוש, בהשוואה לסדרת ה-eee או ה-wind? כי המפרט נראה די מפתה.

הוספתי קישורים מפנדה, אבל יכול להיות שאפשר להשיג אותם במחיר קצת יותר טוב במכירה פומבית

N10E:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=23026&PHPSESSID=c5535510

N10J (כבר הרבה יותר יקר אבל גם מגיע, על הנייר לפחות, לביצועים גבוהים מאוד למחשב בגודל כזה):

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=23027&PHPSESSID=c5535510

אשמח לשמוע את דעתכם כי אני שוקל רכישה של אחד מהם.

כבר דנו בניידים הללו בשרשור הזה.

תעשה חיפוש.

ההמלצה היא חד משמעית:

שניהם לא שווים קנייה.

לשניהם יש חסרונות רבים בצד מחיר מופקע.

אם אתה מוכן להוצאה של כ-3000 שקל אז לך על m912m.

ה-m912m מבית גיגהבייט שם את ה-n10 בכיס הקטן והוא היחידי שמצדיק הוצאה של יותר מ-3 אלפיות .

[br]פורסם בתאריך: 11.11.2008 בשעה 00:05:29

yossarian, אחלה מחשב... הביקורות עליו ממש טובות

הדגם היקר יותר עם התוספת המשמעותית היא הכרטיס מסך - אם זה חשוב לך, החיסרון המחיר כמובן.

מדובר בדגם EEE מתקדם, שאמור לתת מענה ולטפל בכל הפערים שהופיעו בדגמים הנ"ל.

MSI זו הגרסה לסנדלרים של המחשב הזה... :smile1:

תראה כולם עושים את העבודה, לא משנה איזה תיקח, אתה תהנה מהם.

דימקה ,אתה טועה וזאת לא הפעם הראשונה.

ה-n10 כלל לא מיוצר על ידי חטיבת ה-netbooks של (שאחראית לייצור כל סידרת ה-EEE)

הוא בכלל מיוצר בחטיבה אחרת בכלל ואין לו שום קשר לסידרת EEE .

גם אתה, כדאי שתעשה חיפוש בשרשור הזה מפני שממש אין לי כוח שוב פעם להעמיד אותך על טעותך.

ולגבי הטיעון שלך :"כולם עושים את העבודה, לא משנה איזה תיקח, אתה תהנה מהם"

אתה יודע,אפשר גם לעלות את הקסטל בדרך לירושלים עם טוסטוס, השאלה היחידה שעומדת על הפרק היא :

מי המזוכיסט שבאמת יעשה את זה?

כנס ללינק הבא ותקרא היטב:

http://www.mobilecomputermag.co.uk/20081001949/asus-n10/page-4.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגלגלת עובדת לך?? לא משנה מה ניסיתי לעשות (ללחוץ על הפינות וכולי) לא הצלחתי.. הייתי בטוח שהורידו את הגלילה בגרסאות החדשות יותר...

כן אחי,אתה משתמש בה כך:

כדי לעלות למעלה אתה לוחץ או שם את האצבע למעלה על הטאצ' פאד כדי לרדת אתה עושה אותו דבר למטה ..

כיאלו אתה פשוט שם את האצבע בפינה הימנית למעלה או למטה ,זה מעצבן לאללה אבל אפשר להתרגל לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר דנו בניידים הללו בשרשור הזה.

תעשה חיפוש.

ההמלצה היא חד משמעית:

שניהם לא שווים קנייה.

לשניהם יש חסרונות רבים בצד מחיר מופקע.

אם אתה מוכן להוצאה של כ-3000 שקל אז לך על m912m.

ה-m912m מבית גיגהבייט שם את ה-n10 בכיס הקטן והוא היחידי שמצדיק הוצאה של יותר מ-3 אלפיות .

[br]פורסם בתאריך: 11.11.2008 בשעה 00:05:29

דימקה ,שוב פעם לא הכנת טוב את שיעורי הבית שלך.

מה ניסגר איתך בן אדם?

ה-n10 כלל לא מיוצר על ידי חטיבת ה-netbooks של אסוס (שאחראית לייצור כל סידרת ה-EEE)

הוא בכלל מיוצר בחטיבה אחרת בכלל ואין לו שום קשר לסידרת EEE .

הקשר היחידי הוא בראש שלך.

גם אתה, כדאי שתעשה חיפוש בשרשור הזה מפני שממש אין לי כוח שוב פעם להעמיד אותך על טעותך.

ולגבי הטיעון שלך :"כולם עושים את העבודה, לא משנה איזה תיקח, אתה תהנה מהם"

אתה יודע,אפשר גם לעלות את הקסטל בדרך לירושלים עם טוסטוס, השאלה היחידה שעומדת על הפרק היא :

מי המזוכיסט שבאמת יעשה את זה?

תיקרא,תלמד,תשכיל ורק אז תחזור אלינו:

http://www.mobilecomputermag.co.uk/20081001949/asus-n10/page-4.html

אמר החכם מכל אדם...

יש כאן אנשים שמשום מה חושבים שאם משהו טוב ומתאים להם, אז זה גם חייב להיות טוב ומתאים לכולם.

ואם מישהו במקרה חושב אחרת, אז או שהוא צריך ללכת קודם "ללמוד ולהשכיל" (במקרה הטוב), או שהוא צריך אישפוז (במקרה הפחות טוב)...

אפשר לחשוב שהם הגיעו למסקנה שלהם לאחר שבדקו לעומק והתנסו בכל אחת האלטרנטיבות הקיימות, אבל בפועל ספק אם הם ראו אי פעם מקרוב מיני- (חוץ מבתמונות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמר החכם מכל אדם...

יש כאן אנשים שמשום מה חושבים שאם משהו טוב ומתאים להם, אז זה גם חייב להיות טוב ומתאים לכולם.

ואם מישהו במקרה חושב אחרת, אז או שהוא צריך ללכת קודם "ללמוד ולהשכיל" (במקרה הטוב), או שהוא צריך אישפוז (במקרה הפחות טוב)...

אפשר לחשוב שהם הגיעו למסקנה שלהם לאחר שבדקו לעומק והתנסו בכל אחת האלטרנטיבות הקיימות, אבל בפועל ספק אם הם ראו אי פעם מקרוב מיני- (חוץ מבתמונות)...

תעשה טובה לפורום ולנו ותשמור את הציניות המרושעת שלך לעצמך ולחברים שלך.

העובדה שמישהו כאן טעה לא הופכת אותו לטיפש.

מצד שני זה שאני תיקנתי אותו לא עושה אותי להכי חכם כאן.

אל תדביק לי תארים,לא חיוביים ולא שלילייים ואל תשים לי מילים בפה.

תתייחס להבא לגופם של דברים ולא לגופם של דוברים.....

זה שאתה לא ראית את כל האלטרנטיבות ואתה מסתמך רק על סקירות לא אומר שכולם פסיביים כמוך.

אני אישית טרחתי ונסעתי לכל החנויות והרשתות שמחזיקות את הניידים שמדברים עליהם כאן ובדקתי אותם אישית ,מלבד n10j שאף חנות

בארץ ככול הנראה לא מחזיקה עקב מחירו היקר כ-4000 ש"ח שהופכת את קנייתו ללא משתלמת כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-dan79 אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד.

EEE לא מיוצר ע"י חטיבת הניידים, זה אני יודע, אבל השאלה היא אז מה? :kopfpatsch:

להזכירך, ה-EEE לא קיים הרבה זמן, הניסיון שלהם די מוגבל - לעומת זאת לחטיבת הניידים (אם תשאל אותי, הייתה צריכה מלכתחילה להתעסק עם זה) יש ניסיון רב.

אבל זה דעות, מלבד זה, אשאל שוב, אז מה שזה לא מיוצר ע"י "חטיבת EEE"?!?!? גם ג'יגבייט M912M לא מיוצר ע"י חטיבת EEE וגם WIND לא, וזה אחלה מחשבים!

בקשר לחלק השני, תראה לי פה מישהו שקנה ולא משנה איזה ולא מרוצה ממנו.

יש לנו פה אנשים עם הבאים:

EEE 901

EEE 1000H

MSI WIND

Gigabyte M912

שאלה הנתח הגדול (יש עוד וגם שנמכרים בארץ אבל לא ראיתי שאנשים אמרו שקנו אותם פה, לא חשוב כרגע).

לא ראיתי אותם מתלוננים. להיפך אנשים נהיו פאן בוייז של הנייד של עצמם (וזה סבבה לגמרי מבחינתי, כל עוד הם נהנים שיהיה ליבריאות לכולם).

ואז בא אתה ויוצא בהצהרות שונות ומשונות "ג'יגבייט שם את N10 בכיס הקטן", "טוסטוס בעלייה לירושלים" ועוד בלאבולות... חחח מה אתה רוצה? תקנה את M912M וזהו... זה הנייד בשבילך - אני אוהב את ה-WIND שלי, אם הייתי קונה את M912M גם הייתי אוהב אותו וגם אם הייתי מקבל את N10 אז גם סבבה לגמרי!

רוצה דעה שלי, בבקשה - N10 בגרסה היקרה עם הכרטיס מסך הנורמלי שם את כולם בכיס הקטן! יש לו הכל.

השינויים בין כל המחשבים מינוריים ואתה מזבוב עושה פיל.

עריכה:

בא לי לשים מדבקה או משהו על ה- WIND מישהו מכיר חנות? גם איזה פאוץ' נורמלי כי לזה שמגיע איתו אין רצועה ובצדדים אין הגנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה לפורום ולנו ותשמור את הציניות המרושעת שלך לעצמך ולחברים שלך.

העובדה שמישהו כאן טעה לא הופכת אותו לטיפש.

מצד שני זה שאני תיקנתי אותו לא עושה אותי להכי חכם כאן.

אל תדביק לי תארים,לא חיוביים ולא שלילייים ואל תשים לי מילים בפה.

תתייחס להבא לגופם של דברים ולא לגופם של דוברים.....

זה שאתה לא ראית את כל האלטרנטיבות ואתה מסתמך רק על סקירות לא אומר שכולם פסיביים כמוך.

אני אישית טרחתי ונסעתי לכל החנויות והרשתות שמחזיקות את הניידים שמדברים עליהם כאן ובדקתי אותם אישית ,מלבד n10j שאף חנות

בארץ ככול הנראה לא מחזיקה עקב מחירו היקר כ-4000 ש"ח שהופכת את קנייתו ללא משתלמת כלל.

אם כבר מדברים על רשעות, אז להגיד למישהו שבסך הכל הביע דיעה לגיטימית "תלמד, תשכיל ורק אז תחזור אלינו", נראה לי יותר מתאים להגדה "רשעות" (אני מוכן להתפשר על "גסות רוח").

לציניות שלי, לעומת זאת, הייתי קורא ציניות "בונה". :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16 אחוז שיפור לליבה כפולה זה לא שיפור :P

קודם תקרא את הכתבה ואז תגיב...

אלה התוצאות המשוכללות עם הבדיקה שאמרתי שלא רלוונטית כי מיילא היא הולכת חלק ומיילא היא לא יודעת לנצל מספר ליבות/תהליכים (שהמעבד מסתמך עליהם).

בפועל מדובר בשיפור של כ-30-35% אם מורידים את הבדיקה הלא רלוונטית. (לעזאזל למה שלא יבדקו הרצת מאריו, בסוף יגלו שמגסון יותר טוב מ-Quad core!).

תחשוב שניה מתי יצא 2003, זה בתקופה שפנטיום 4 היה באופנה. ורשום גם שהמעבד מתקרב לביצועים של פנטיום D (הכפול השולחני שיצא ב-2005 אם לא טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...