עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

דודיפלצת

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

Recommended Posts

באוגוסט גם Acer Aspire One

מגיע ארצה

ועכשיו לשאלת השאלות מה מבין השלושה עדיף?

Acer Aspire One

Asus EEE 901

MSI WIND

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה מאוד תלוי במחירם בארץ.

עד עכשיו הייתי אומר wind בלי להסס, כשחשבתי שהמחיר יהיה 1980 אבל... לך תדע כמה יעלה כל אחד.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה לגבי המחשב ללא מערכת הפעלה? יש דבר כזה? אולי זה מה שיוריד את המחיר ל2000-1900 או שלא?

וחוץ מזה לדעתי הWIND לא רואה ממטר את הEEE היקרים והמנוונים. חבל שהWIND עולה 2400 אבל הוא פשוט מכשיר מעולה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כשהוא מגיע עם לינוקס, שהיא חינמית, אין הבדל בין זה לבין ללא מערכת הפעלה. אולי זה המחיר לגירסא עם ולינוקס יעלה קצת יותר זול אבל אני לא יודע. אולי אני אתקשר מחר לבדוק.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהדיון הקודם בנושא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=343065.0 בארץ הוא מגיע עם סוללת שלושה תאים במקום שישה, מה שאומר - חיסרון מול זה שאתה יכול להביא מחו"ל ב-700 שקל פחות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כנסו ל-Newegg. גם בחו"ל המחשב נמכר עם 3 תאים ב-500$.

אני מפקפק בכדאיות הרכישה בחו"ל. גם אם חוסכים 200 - 300 ש"ח עדיין עדיף לקבל אחריות של אייבורי מאשר להיתקע בלי אחריות כלל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב ברצינות לקנות אותו, אך לפני כן חשבתי על עוד משהו - SONY VAIO VGN-UX180\280. בEBAY אני רואה שהמחירים של החדשים מגיעים ל1200-1300$ ואילו הישנים "החלשים" מגיעים ל600-800$ מה דעתכם? האם המחשבים המיני אולטרה ניידים הללו שווים את הסיכון+תוספת במחיר? לדעתי כן - מדובר במסכי 4.5 עם רזולוציה כמו הWIND שבאים עם VISTA\XP ו30-40 ג'יגה HD... וכמובן מעבד ... אז מה בכל זאת?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה אתה גנוב? כתוב שם מערכת הפעלה : עברית\אנגלית...

:kopfpatsch:

צודק... לא ראיתי.

בכל מקרה, הגירסא עם הלינוקס אמורה לעלות פחות, השאלה רק כמה פחות. אולי במחיר של הגירסא הלינוקסית יהיה משתלם להוסיף סכום נוסף ולקנות נוספת של 6 תאים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כנסו ל-Newegg. גם בחו"ל המחשב נמכר עם 3 תאים ב-500$.

אני מפקפק בכדאיות הרכישה בחו"ל. גם אם חוסכים 200 - 300 ש"ח עדיין עדיף לקבל אחריות של אייבורי מאשר להיתקע בלי אחריות כלל.

אה הוא מגיע מהמפעל עם סוללת שלושה תאים? חבל... אפשר להחליף ל-6?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שניתן לרכוש חזקה יותר בנפרד. ככה זה אצל רוב ה-UMPC. גם ה-UMPC של באג, KOHJINSHA, מגיע עם 3 תאים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש תקן לנושא הזה?

מה שאני בעצם שואל זה האם שאני אקנה, נגיד אגיע לחנות ואבקש סוללת שישה תאים, האם היא תתאים ל-Wind?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך