מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 75 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

לי יש את הM912 עם הסוללה הרגילה. היא מחזיקה 3 שעות,

אם מורידים את התאורה של המסך לחצי (לא כל כך נורא) מורידים את הWIFI ל50% ומכבים BT מגיעים ל4 שעות בקלות

ואם אתם משוגעים כמוני תתקינו את המערכת הפעלה על כרטיס SD תבטלו גישה לHDD, תעבירו את הWIFI ל50% עוצמה, תכבו BT ותורידו את התאורת מסך למינימום ואת התדר של המעבד מורידים ל900MH, אז מגיעים לכמעט 5 שעות!

אני חייבת לציין שאני עובדת על המשב שלי בלי עט, אלא עם האצבעות בלבד, וזה פשוט תענוג!!!

חוץ מזה אני עובדת עם והוספתי למערכת הפעלה המון שיפצורים מגניבים שהופכים אותה לממש ממש נוחה. ועכשיו המערכת הפעלה מותקנת על SD אז זה בכלל נוח והמחשב עולה בשניות (גג 10 שניות) מה שגורם לו לתפקד אצלי גם כפנקס / יומן / תחנת גלישה ניידת.

לי יש את הM912 עם הרזולוציה 1280 על 768 וזה מסך LCD שנחשב בזבזני.

יש עוד דגם שנקרא M912M שהמסך שלו ברזולוציה 1024 על 768 וזה מסך LED והמחשב עצמו מגיע לזמן גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו אך הLG X110 ביחס לWIND וה1000H?

הוא שווה את התוספת ש ה400 שקל?

העובדה שיש אליו אחריות של שנתיים,דיי מפתה,אבל אני לא מצליח למצוא עליו פרטים... אני מניח כי זה הוא דיי חדש..

אך הבטריה שלו,הביצועים שלו והמחיר שלו בחו'ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי? מאיפה הבאת את זה? :o

הם בכלל לא נראים אותו דבר.... תסתכל על המקלדת למשל באזור של החייצים

msi-wind.jpeg

lg_x110_1.jpg

רואה? זה לא נרא אותו דבר .. בLG המקשים של החייצים התחתונים נמצאים יותר למטה מה שתיארותית לדעתי,צריך לתת יותר מקום למקלדת עצמה ...

עוד מישהו כאן חושב שLG X110 וMSI WIND זה אותו מחשב? כי ממש לא נרא לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שMSI מיצרים מחשבים לLG, גם יש להם מפעל משותף ביחד.

רוב המחשבים של LG הם מחשבי MSI עם מיתוג של LG

ההבדלים הקטנים האלו במקלדת לא אומרים הרבה.

http://www.yugatech.com/blog/personal-computing/lg-lx110-netbook-an-msi-wind-clone/

http://www.lakaw.com/2008/08/lg-lx110-netbook.html

תקרא בקישורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייבת לציין שאני עובדת על המשב שלי בלי עט, אלא עם האצבעות בלבד, וזה פשוט תענוג!!!

חוץ מזה אני עובדת עם לינוקס והוספתי למערכת הפעלה המון שיפצורים מגניבים שהופכים אותה לממש ממש נוחה. ועכשיו המערכת הפעלה מותקנת על SD אז זה בכלל נוח והמחשב עולה בשניות (גג 10 שניות) מה שגורם לו לתפקד אצלי גם כפנקס / יומן / תחנת גלישה ניידת.

pink hay

האם במצב המשקל של הגיגהבייט(1.3 קילו )לא מפריע לך לאחוז אותו ביד אחת ובמקביל להשתמש ביד השנייה על מנת ללחוץ על המסך?

אני מתכנן בעתיד הקרוב לטוס לארצות הברית ולעשות מסע מחוף לחוף באמצעות והבנתי שזה בעייתי מאוד להשתמש בנייד עם מודם

פנימי בתוך הרכב מפני שגוף הרכב המתכתי גורם למיסוך ומונע\מקשה מאוד על התחברות לרשתות אלחוטיות.

לכן אני מחפש דרכים לשיפור הגלישה ב-WIFI.

בשרשור הזה את ציינת בעבר שניתן להשתמש בחיבור ה-express card על מנת לחבר כרטיס מתקדם שבא עם אנטנה חיצונית מתקפלת וקומפקטית

שניתן לדוגמא למקם על גג הרכב(מגנט?)ובכך לשפר בצורה דרמטית את יכולת ההתחברות לרשתות אלחוטיות ואת מהירות הגלישה.

כמו כן הזכרת את הנושא של מודם שתומך ב-back-track שמאפשר להתחבר למגוון רחב של אלחוטיות.......

רציתי לשאול ,אם את מכירה דגמים שתומכים בשתי השיטות הללו שניתן לרכוש בארץ\להזמין מחו"ל?

אודה לך מאוד אם תוכלי להרחיב מעט על שני הנושאים הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pink hay

האם במצב המשקל של הגיגהבייט(1.3 קילו )לא מפריע לך לאחוז אותו ביד אחת ובמקביל להשתמש ביד השנייה על מנת ללחוץ על המסך?

אני מתכנן בעתיד הקרוב לטוס לארצות הברית ולעשות מסע מחוף לחוף באמצעות רכב והבנתי שזה בעייתי מאוד להשתמש בנייד עם מודם

פנימי בתוך הרכב מפני שגוף הרכב המתכתי גורם למיסוך ומונע\מקשה מאוד על התחברות לרשתות אלחוטיות.

לכן אני מחפש דרכים לשיפור הגלישה ב-WIFI.

בשרשור הזה את ציינת בעבר שניתן להשתמש בחיבור ה-express card על מנת לחבר כרטיס רשת מתקדם שבא עם אנטנה חיצונית מתקפלת וקומפקטית

שניתן לדוגמא למקם על גג הרכב(מגנט?)ובכך לשפר בצורה דרמטית את יכולת ההתחברות לרשתות אלחוטיות ואת מהירות הגלישה.

כמו כן הזכרת את הנושא של מודם שתומך ב-back-track שמאפשר להתחבר למגוון רחב של רשתות אלחוטיות.......

רציתי לשאול ,אם את מכירה דגמים שתומכים בשתי השיטות הללו שניתן לרכוש בארץ\להזמין מחו"ל?

אודה לך מאוד אם תוכלי להרחיב מעט על שני הנושאים הללו

קודם כל לגלוש בWIFI מתוך אוטו גם אם הקליטה היא מעולה זה לא מעשי כי האוטו נוסע.. ותוך מספר שניות אתה תתרחק מהנקודה האלחוטית.

אם אתה בכל זאת רוצה כרטיס עם חיבור לאנטה חיצונית בלי לקרוע את הכיס את היכול לקנות את הכרטיס של אדימקס שמתחבר בחיבור (הוא עולה בערך 150 שקל)

לגבי החיבור למספר רשתות אתה פשוט מחבר כמה כרטיסים אלחוטיים - זה נחמד אבל לדעתי לא WOW ששוה לקנות בשביל זה כרטיס נוסף

או להשתמש בוירטואל WIFI ואז תצתרך כרטיס שתומך בכמה ערוצים לשידור וקליטה כמו האונריקו. אבל זה יעלה לך 400 שקל לכרטיס PCMCIA שאותו תצתרך לחבר עם מתאם או PCI-E ורק המתאם עולה בערך 200

אם אתה רוצה לגלוש בדרכים תתחבר סלולרית זה הכי נוח והכי יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה משתנה כל שניה. בדקה הראשונה להפעלה מד הסוללה הראה זמנים שונים בין 3:18 ל 3:44.

כרגע בערך רבע שעה אחרי הוא מראה 3:15.

אבל זה נכון לשניה הזאת...

זה מעט מאוד זמן יחסית למחשבים אחרים עם 6 תאים .. ממש לא שווה

בנייד נורמלי זה בסביבות 5, 6 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי כמה שאלות בקשר למחשבי ה-Netbook:

1) עד כמה חזקים מעבדי ה-, נניח בהשוואה למעבדי P4 למיניהם? האם אוכל להריץ תוכנות טיפה יותר כבדות מאופיס: נניח משהו עד גבול של MSVS 2008 ברמה סבירה?

2) זה שאין Optical Drive מהווה חסרון, אם כי לא משמעותי, אבל עדיין. האם צפויים בעתיד הקרוב לצאת Netbook-ים משולבים בכונן פנימי? האם כונן חיצוני במחיר כ-400 ש"ח זו האלטרנטיבה הרווחת ביותר כיום?

3) אני רוצה לקנות , שיהיה יחסית קומפקטי (נניח מסך עד 13.3"), ואין לי דרישות גבוהות מדי מהחומרה. מה שכן, אני צריך שניתן יהיה להריץ עליו יישומים טיפה יותר כבדים מדפדפן וכו', כמו למשל סביבות , אך לא כבדות מדי. בגלל שהתקציב שלי הוא עד כ-3000 ש"ח, Netbook נראה לי פתרון אולטימטיבי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אולי פספסתי את זה בשרשור הענקי הזה, אבל לא ראיתי לכך אזכור: נראה שאפשר להשיג בארץ גם את ה-N10 של ASUS, ונדמה לי שהמחירים קצת גבוהים יותר מהנטבוקים הקודמים, אבל לא בשמיים. מה דעתכם המלומדת על המחשב הזה, מבחינת איכות הבניה ונוחות השימוש, בהשוואה לסדרת ה-eee או ה-wind? כי המפרט נראה די מפתה.

הוספתי קישורים מפנדה, אבל יכול להיות שאפשר להשיג אותם במחיר קצת יותר טוב במכירה פומבית

N10E:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=23026&PHPSESSID=c5535510

N10J (כבר הרבה יותר יקר אבל גם מגיע, על הנייר לפחות, לביצועים גבוהים מאוד למחשב בגודל כזה):

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=23027&PHPSESSID=c5535510

אשמח לשמוע את דעתכם כי אני שוקל רכישה של אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yossarian, אחלה מחשב... הביקורות עליו ממש טובות

הדגם היקר יותר עם התוספת המשמעותית היא הכרטיס מסך - אם זה חשוב לך, החיסרון המחיר כמובן.

מדובר בדגם EEE מתקדם, שאמור לתת מענה ולטפל בכל הפערים שהופיעו בדגמים הנ"ל.

MSI זו הגרסה לסנדלרים של המחשב הזה... :smile1:

תראה כולם עושים את העבודה, לא משנה איזה תיקח, אתה תהנה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, דימקה.

למען האמת, כרטיס המסך לא ממש חשוב לי, אני לא . אני כן נוהג לעבוד ולכתוב עם כמה וכמה פתוחים, אופיסים למינהם, ופיירפוקס או אקספלורר - אז הזיכרון בנפח 2GB הוא זה שקוסם לי, למרות שזה בהחלט לא שווה את ההפרש הענקי במחיר מבחינתי. מעניין אותי אם ה-1GB של ה-N10E ניתן לשדרוג, למרות שאני משער שלצרכים שלי הוא אמור להספיק בסך הכל.

אגב, לסטודנטים שביננו - כרגע ראיתי שבאופיס דיפו מוכרים את ה-N10E במחיר די אטרקטיבי (בהשוואה למחירים של אותו מוצר בארץ) במסגרת לסטודנטים. נדמה לי שהם מוסיפים לו גם צורב חיצוני במתנה, אז נדמה לי ששווה לבדוק את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי הרגע מאיבור WIND לבן עם שש תאים,אני כותב ממנו כרגע..

המקלדת באמת נוחה,רק באסה שהאותיות "ת" ו"ץ" קטנות וקצת קשה להתרגל לזה...

ומה שממש לא אהבתי זה את הטאצ' פאד ,מסתבר שהגלגלת בגרסא של ה6 תאים קצת דפוקה :ד

אבל חוץ מזה הוא נרא נחמד..מחר אני יתן התרשמות יותר ארוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי הרגע מאיבור WIND לבן עם שש תאים,אני כותב ממנו כרגע..

המקלדת באמת נוחה,רק באסה שהאותיות "ת" ו"ץ" קטנות וקצת קשה להתרגל לזה...

ומה שממש לא אהבתי זה את הטאצ' פאד ,מסתבר שהגלגלת בגרסא של ה6 תאים קצת דפוקה :ד

אבל חוץ מזה הוא נרא נחמד..מחר אני יתן התרשמות יותר ארוכה

הגלגלת עובדת לך?? לא משנה מה ניסיתי לעשות (ללחוץ על הפינות וכולי) לא הצלחתי.. הייתי בטוח שהורידו את הגלילה בגרסאות החדשות יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...