מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 72 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

לי יש M912 עם מסך 1280 על 768! והוא כל כך חמודד ויש לי עליו ורוד!

לM912M יש מסך עם רזולוציה קטנה יותר ולא סטנדרתית.

דייייייי כבר,

המחשב שלי כזה חמוד ומתוק ווורוד עם בורוד וכיסוי בורוד.

מעניין לנו את התחת הרקע של הדסקטופ שלך. כבר כמה ימים שאני רואה תגובות שלך ומתאפק.

רשמית הפכת להיות מציקת הפוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי אבל אני היחידה שבאמת רואה את העתיד ולא נשארת כבולה לסטנדרטים שפשוט לא מתאימים לתרבות הניידת.

וכני עובדת ימים כלילות על מנת לשפר את הממשק של המערכת הפעלה כדי שהיא תהיה מותאמת לסביבה הניידת.

ואני בחרתי מערכת פעלה חופשית! ופתוחה! וחינמית! כדי שכל השיפורים האלה יעברו הלאה בחינם!

בינתיים אני רואה ששנים שיווקו טלפונים עם לחצנים אבל יום בהיר אחד בא מכשיר בשם ושבר את השוק, כי הוא ארגונומי! כי הוא נוח כי מתפעלים אותו בעזרת האינטואיציה ולא בזרת המחשבה!

את כל זה אני רוצה להעביר למחשבים האולטרא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i-pink, הקונספט של מסך מגע זה עתיק, זה לא סטנדרט חדש, אלא מחודש.

ויש משהו בקשר לארגונומיה... תגשי לסעיף 4.4 ותקראי על "יד גורילה", מסבירים על בעיות ארגונומיות עם מסכי מגע שמשתמשים בהם עם אצבעות

http://en.wikipedia.org/wiki/Touchscreen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז קראתי את כל השרשורפלצת הזה ויש לי שאלה/בקשה.

בתור סטודנט לעתיד (בהנחה שנתחיל ללמוד בכלל....) אני חושב על רכישת הווינד/1000H בתור מחשב ראשי, שבבית יחוברו למסך חיצוני.

השאלה היא האם מעבד האטום יוכל להתמודד עם סביבות תכנות על חלונות/לינוקס כגון eclipse, vs, matlab וכ'ו.

אני לא מצפה שהוא יפציץ בביצועים אלה שיעבוד בצורה סבירה.

בפורומים בחול מצאתי שישורים על אנשים שמריצים את התוכנות הנ"ל בלי בעיה (חוץ מגודל המסך הקטן...) אבל בפורום הזה ובפורום של האוניברסיטה נתקלתי בתגובות שליליות (אני מניח שהתגובות באו מאנשים שלא התנסו במכשיר/מעבד) ועל כן אני פונה אליכם.

אשמח אם מישהו יוכל לדווח מנסיונו האישי בלבד על תכנות עם הווינד/1000H והאם הצעצוע הקטן והחמוד אכן שווה קניה בשביל סטודנט...

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

It also ships standard with a 3-hour 3 cell battery or optional $79 6-cell battery for up to 6-hours of power

יצרניות הניידים כנראה נהנות להתעלל בלקוחות שלהם ולתקוע להם סוללת 3 תאים בנייד, הם כנראה לא הפנימו שמחשב לא אמור להיות מחובר לחשמל בשביל לעבוד עליו במשך מספר שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז קראתי את כל השרשורפלצת הזה ויש לי שאלה/בקשה.

בתור סטודנט לעתיד (בהנחה שנתחיל ללמוד בכלל....) אני חושב על רכישת הווינד/1000H בתור מחשב ראשי, שבבית יחוברו למסך חיצוני.

השאלה היא האם מעבד האטום יוכל להתמודד עם סביבות תכנות על חלונות/לינוקס כגון eclipse, vs, matlab וכ'ו.

אני לא מצפה שהוא יפציץ בביצועים אלה שיעבוד בצורה סבירה.

בפורומים בחול מצאתי שישורים על אנשים שמריצים את התוכנות הנ"ל בלי בעיה (חוץ מגודל המסך הקטן...) אבל בפורום הזה ובפורום של האוניברסיטה נתקלתי בתגובות שליליות (אני מניח שהתגובות באו מאנשים שלא התנסו במכשיר/מעבד) ועל כן אני פונה אליכם.

אשמח אם מישהו יוכל לדווח מנסיונו האישי בלבד על תכנות עם הווינד/1000H והאם הצעצוע הקטן והחמוד אכן שווה קניה בשביל סטודנט...

בתודה מראש

מריץ VS2008 EXPRESS + SQL SERVER בלי בעיה..

לגבי MATLAB סורי עדיין לא ניסיתי..

בהחלט ממליץ.[br]פורסם בתאריך: 29.10.2008 בשעה 17:26:07

avi1234 הרגת אותי עם התגובה שלך!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

לקחתי לי לחתימה ;D :smile1: ;D :smile1:

חחחח זה באמת עבר את הגבול ;D :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע של הסוללות, לדעתי צריכים למכור בנפרד מהנייד... ככה זה יהיה אטרקטיבי יותר לאנשים.

יהיו שיקנו 3 תאים (אם רוב העבודה נייחת) ויהיו שיקנו 4-6 תאים וכמה שצריך... סתם הוזה אבל העיקר שטוב לנו הלקוחות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייבת לציין משהו, הים חזרתי עם חבר מהעבודה, יש לו אסוס EEE 1000H על XP

ולי יש M912 עם לינוקס ומסך מגע.

שנינו עבדנו עם הניידים בנסיעה בערך בת שעתיים, ,וזה היה פשוט מדהים לראות את ההאבקות שלו בניסיון ההקלדה וכמות האותיות הכפולות שנילחצו לו.

אבל אני עבדתי עם הגרפיטי בלינוקס במצב מלא, ולמרות כל הקפיצות והנסיעה האותיות נקלטו בדיקנות רבה, וכמובן השימוש בדפדוף בין החלונות פשוט אגדי!! (תנסו לעשות ALT+TAB באוטובוס...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייבת לציין משהו, הים חזרתי עם חבר מהעבודה, יש לו אסוס EEE 1000H על XP

ולי יש M912 עם לינוקס ומסך מגע.

שנינו עבדנו עם הניידים בנסיעה בערך בת שעתיים, ,וזה היה פשוט מדהים לראות את ההאבקות שלו בניסיון ההקלדה וכמות האותיות הכפולות שנילחצו לו.

אבל אני עבדתי עם הגרפיטי בלינוקס במצב מלא, ולמרות כל הקפיצות והנסיעה האותיות נקלטו בדיקנות רבה, וכמובן השימוש בדפדוף בין החלונות פשוט אגדי!! (תנסו לעשות ALT+TAB באוטובוס...)

i-pink, הייתי שמח לשמוע עוד על הזיהוי כתב יד שפיתחת בתוכנת הגרפיטי, או לפחות לקבל סרטון הדגמה בנושא (עם זיהוי כתב בעברית).

אם לך היה כל כך קל לעשות את זה אני לא מבין למה הפצות או אפילו לא הצליחו למרות שהבטיחו זיהוי כתב עברי כבר לפני שנתיים שלוש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת מבוססת על התוכנה הזו easystroke אני הוספתי כמה פיצ'רים כמו פצול הדאטה בייס ואז הדיוק עולה פלאים, והתממשקות מול קומפיז.

מה שהופך את העבודה במחשב לפשוטה מאוד ואינטואיטיבית מאוד.

לגב סרטון אני אשמח לצלם אבל אין ל ( :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...