Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 99 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

הדרך הכי נוחה היא לגבות את תיקיית הפרופיל שלך

C:\Documents and Settings\*Your User Name*\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles

ואחרי שתתקין מחדש את FF להחזיר אותה לאותו מקום

מגבה הכל ולא צריך להתקין שום תוכנת צד-שלישי או משהו כזה

לפחות ככה אני מגבה את FF

כן אבל אני מחפש תוכנה שתעשה גיבוי לא על המחשב אלא על שרת , מצדי תיצור רק רשימה של התוספים במידה וקוראת בעיה שמחייבת פורמט פתאומי בלי גישה לכונן כמו שהיה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הבנתי אותך נכון, זה התוסף בשם No Squint:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search?q=no+squint&cat=all

לא זה לא זה:/

עוד מישהו?

שמו פה תוסף של הזום בדף.

שמראה את האחוזים.(ברגע שאני מגדיל או מקטין)

ואם לוחצים מקש ימני+שמאלי אז זה מחזיר את הדף ל100%

מישהו יכול להביא לי, לא מצאתי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שני דברים אני לא בטוח שצריך תוספות אליהם תגידו לי

1. אני רוצה להוריד את סרגל הטאבים ללמטה של העמוד, אני יודע שבדרך כלל יש אפשרות לפתיחת נעילה ואז אפשר לשחק בסדר של הסרגלים אבל אני לא ראה את האפשרות הזאת... צריך לזה תוסף או שזה איפו שהוא בהגדרות שלא מצאתי(חיפשתי אבל לא מצאתי)

טוב מצאתי את האפשרות בתוסף TMP

2. אני רוצה שהדפדפן ישמור לי את הסיסמה כמו שהוא עשה. אבל שאם משהו אחר נכנס שזה לא יעלה לו את הסיסמאות שלי אך עושים את זה.

תודה מראש

אם הבנתי אותך נכון יש תוסף בשם sxiper שאמור לעשות את העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שלום,

היתה לי איזשהי תקלה בפיירפוקס וכתוצאה מזה אני לא יכול להשאר מחובר לאתרים כמו ו HWzone עם הפרופיל שלי אחרי שאני סוגר את הפיירפוקס אלא אני צריך כל פעם לאשר את המשתמש שלי ורק אז להתחבר.. (הפרטים והססמא נשמרים רק צריך לאשר את הפרטים).

מישהו מכיר תוסף שיכול לחסוך לי את כל הכאב ראש הזה ושפשוט ישאיר אותי מחובר לאתרים גם אחרי שאני סוגר את הפיירפוקס.. ניסיתי להשתמש AutoAuth אך שום דבר לא השתנה..

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שלום,

היתה לי איזשהי תקלה בפיירפוקס וכתוצאה מזה אני לא יכול להשאר מחובר לאתרים כמו ו HWzone עם הפרופיל שלי אחרי שאני סוגר את הפיירפוקס אלא אני צריך כל פעם לאשר את המשתמש שלי ורק אז להתחבר.. (הפרטים והססמא נשמרים רק צריך לאשר את הפרטים).

מישהו מכיר תוסף שיכול לחסוך לי את כל הכאב ראש הזה ושפשוט ישאיר אותי מחובר לאתרים גם אחרי שאני סוגר את הפיירפוקס.. ניסיתי להשתמש AutoAuth אך שום דבר לא השתנה..

תודה לעוזרים!

תבדוק ב Options > Privecy

שלא מסומן לך שם וי בשורה שהוא מבקש ממך אישור לנקות את המידע אחרי כל פעם שאתה סוגר את הפיירפוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסומן וי בחלק מהאופציות כיוון שאני רוצה שהוא ימחק דברים מסויימים כשאני סוגר את הפיירפוקס.

בעבר זה עבד בלי בעיה ולא נגעתי באופציות האלה מאז..

אשמח לעוד עצות / תוספים מתאימים..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא בלגינא ניסיתי כבר את כל האופציות האלה.. מחקתי את כל הקוקיז שלי.. וגם נעזרתי קצת בחיפוש בשביל למצוא פתרון לבעיה שלי אך ללא הצלחה..

כנראה שהבעיה קרתה אחרי שהתקנתי את FEBE.. חיפשתי ב FAQ של FEBE שוב ללא הצלחה..

אשמח לעזרה נוספת ממי שיכול לעזור..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מחקתי מזמן. אפילו בדקתי בפרופיל לראות שלא נשארו לי שאריות התקנה של התוסף.

אני מחפש עכשיו תוסף שמאפשר auto login לאתרים..

אני מקווה שאני אצליח לתקן את הבעיה הזאת.. זה יהיה ממש מדכא לבנות את הפרופיל מחדש עם כל ההגדרות שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מחקתי מזמן. אפילו בדקתי בפרופיל לראות שלא נשארו לי שאריות התקנה של התוסף.

אני מחפש עכשיו תוסף שמאפשר auto login לאתרים..

LastPass

אני מקווה שאני אצליח לתקן את הבעיה הזאת.. זה יהיה ממש מדכא לבנות את הפרופיל מחדש עם כל ההגדרות שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...