דת ואמונה - דיון מרוכז - עמוד 110 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז

cleric

Recommended Posts

אני מבין ששאר הדברים מופנים אלי, איפה יצא לך לבדוק אם יש הוכחות? כאן בפורום.? :nono:

קודם כל ידוע שטבע האדם רצונו להיות חופשי [ולהסתתר מלדעת את האמת] אתה מוכן לבדוק? אם לא,אז חבל על הזמן, אם כן בוא ותתמודד.

היהדות אין אמונה עיוורת הכל מתחיל מידע [ואז עולים בסולם האמונה] חייב להיות תחילה בסיס של ידע.

אם אדם בא ואומר אני לא מאמין עד שיקבל הוכחות ,הוא צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העולם הבא הוא מקום טוב, עובדה שאף אחד לא חזר משם :silly:

גם אני מאמין שאדם מת כמו כל נבלה אחרת שמתה...

אני יכול לשלוף פה שאלות כמו איפה ה' היה בשואה אבל גם לזה יהיה לרוני איזהשו הסבר סוג-של מתחמק לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השואה זה דווקא הוכחה לבורא, כי זה בדיוק מה שהבורא כתב בתורה ....[אם לא תלכו בחוקותי וכו... ,[כל עם ישראל יסבול גם צדיקים גם רשעים]]

אני לא אפרט אני אתן לינק שמראה מה שהבורא כתב וכך עשה.http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9254

מי שרוצה באמת לחקור [שאחר כך לא היו לו תירוצים לאדם לא ידעתי ולא אמרו לי, מי שרוצה לחקור שיגיד אני אתן לו מקום שיכול לבדוק]

אף אחד לא מחייב את האדם בכוח, אבל שהאדם יהיה אמיתי עם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה זה לא היה מופנה אלך אלה אל ה"תותח".

רוני, מה לחפש? אתה יודע שאלוהים קיים? יש לך הוכחות? אם כן, תוכל להציג אותם לפנינו פה בתרד'?

אם אתה מביא הוכחה שאלוהים קיים, בזה הרגע הדיון נסגר ויש סוף לאטאיזם. אבל אם זו מילה חשובה, וכניראה אין לך שום הוכחות = אלוהים לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה זה לא היה מופנה אלך אלה אל ה"תותח".

רוני, מה לחפש? אתה יודע שאלוהים קיים? יש לך הוכחות? אם כן, תוכל להציג אותם לפנינו פה בתרד'?

כאן בפורום אני לא דן בזה יותר, אבל אדם שמחפש אז לא משנה לו איפה הדיון יהיה נכון? תרצה אני אפנה אותך למקום ששם תוכל לשאול מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה הבורא כתב בתורה, ברגע שלא תלכו בחוקותי אני אביא עליכם ככה וככה קללות.. וכו....

לדוגמא: יש סירה עם 3 חדרים , לכל אדם יש חדר ואחד מהם סובר בגלל שהחדר ברשותי זכותי לעשות בו כרצוני, ואני רוצה לעשות חור קטנטן בחדר שיכנסו מים לתוכו, כל שאר החברה צועקים הלווווו ! אבל אתה תטביע את כולנו? [כולם באותה סירה]

ככה זה בדיוק עם העם היהודי כלפי האלוקים.... אם לא תלכו בחוקותי... כולכם תסבלו.. [כל ערבים זה לזה]

כל פעם שעם היה רובו עוזב את התורה [היה קורה אסון]

הבאתי לך לינק, לא רוצה לראות? אז מה אתה רוצה? רק אדם שמחפש אחר האמת ,הוא ימצא אותה .

Trademark:

יש כמה סיבות, ואחת הבדיקות זה מה שעשיתי כרגע לראות אם האדם באמת מחפש לדעת את האמת, אם הוא לא ירצה [חבל על הזמן]

אם ירצה זה יראה שהוא כן מחפש.

לא מחייב אותך נכון? לא באתי לך עם סכין לגרון נכון ידידי? זה דבר אישי שלך [אל תתייחס לאף אחד, תקשיב לעצמך מה אתה רוצה?]

שתרצה אני אפנה אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה להוציא ממני כאן, כל שאלה תוכל לשאול במקום שאני אפנה אותך [כמובן בלי צניות ולקנטר, לשאול כדי לקבל תשובות]

יש אפשרות לבדוק אם התנך אמת ,גם מבחינה היסטורי.

עד עכשיו לא היה אחד שבא אלי ואמר רוני תן לי את המקום שאפשר לקבל הסבר על הבורא וכו.. [כי אף אחד לא באמת רוצה לדעת, כל אחד והסיבות שלו]

אני בא בטענה כזאת הרי גם אדם שסובר שלא מאמין, הרי יש סיכוי שאולי יש באמת בורא, ואם אחרי 70 80 שנה הוא יגלה שבאמת יש? אז לא היו לו תירוצים לאדם לא ידעתי, כי ברגע זה הצעתי שאפשר לבדוק]

איסתרא בלגינא :

בשאר ההיסטוריה רואים שמה שעזר לעם היהודי זה חזרה בתשובה , כמו בפורים מרדכי ביקש מהעם לצום וכדו.. וכו.. וכו..

הרי החרדים לא קוראים לשואה , שואה. אלה חורבן בני אשכנז, מדוע? כי שואה זה דבר לא צפוי שפתאום בא, חורבן זה דבר שבא לאט לאט [כולל הזהרות] היו רבנים לפי השואה גם 100 שנה לפני שאמרו יבוא אסון עלינו [הרבנים ראו את הדור שהולך להתבולל בין הגוים]

הלינק שהבאתי מפרט הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבוצת מדענים הציבה חמישה קופים בכלוב.

במרכז הכלוב הציבו סולם ועליו ערימת בננות.

כאשר קוף מסוים עלה על הסולם כדי לקחת לו בננה, המדענים שפכו מים קרים על הקופים שנשארו על הקרקע.

לאחר זמן מסוים, כל אימת שקוף כלשהו נסה לעלות על הסולם, היו אוחזים בו שאר הקופים או מונעים את עלייתו לסולם באלימות.

במשך הזמן הפסיקו הקופים לעלות על הסולם למרות הפיתוי של הבננות ואז המדענים החליפו את אחד הקופים.

הדבר הראשון שהוא ניסה לעשות היה לעלות על הסולם, דבר שנמנע בנחרצות ובמהירות על ידי שאר הקופים אשר הכו אותו.

לאחר מספר ניסיונות כואבים הפסיק הקוף ,החדש בחבורה, לנסות לעלות על הסולם.

המדענים החליפו קוף נוסף אשר ניסה לעלות על הסולם כקודמיו.

הפעם השתתף הקוף הראשון שהוחלף בהכאת המטפס בהתלהבות רבה.

החלפת הקוף השלישי חזרה על אותו ריטואל, ובהדרגה הוחלפו שני הקופים הנוספים עד שלבסוף לא נותר אף לא קוף אחד מהקבוצה המקורית.

המדענים נותרו עם חמישה קופים שלמרות שמעולם לא ספגו מקלחת מים קפואים המשיכו להכות בכל מי שניסה להגיע אל הבננות.

אם היה ניתן לשאול אותם למה הם מכים את כל מי שמנסה לעלות על הסולם, קרוב לוודאי שהתשובה הרצינית הייתה: "לא יודע ככה זה היה מעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, הרוצה לשקר, ירחיק עדותו. אתה כל הזמן שולח אותנו למקומות אחרים. הודעות . לא, אימייל. לא, פורום אחר. לא, טלפון. מה רע לך כאן? ואם כל כך רע לך, למה אתה לא מפסיק לחזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לא יעזור כל הוכחה לא תקבלו אותה [אפילו שלא תוכלו להפריך]

מי מחפש לדעת אז יש מקומות יותר מתאימים , זה הכל.[ואני לא חוזר, כי אני מציין שאני לא דן יותר,כרגע אסור לעבוד בחול המועד אז אמממ ]

dj-ElectriC :

אדם שואל שאלות זה טוב, אבל לתרץ לעצמו?

בקטנה התאריך של 5000 זה מבריאת האדם ולא העולם כולו.[תאריך היסטורי]

יודעים מה? תבואו כולכם לפורום [עם הכללים שם שבלי לזלזל אחד בשני]

ונדון שם מה בעיה?דינאל בלס מחכה לכם, בוודאי שהוא יותר בקיא ממני, לכן אני ממליץ זאת.

[אל תגידו שהוא יבוא, כי הוא רצה אבל יש פה חברה שמזלזלים וכדו'... ובפורום שלו יש כללים לדיון מעולה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...