SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט. - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SILENCER 5 REV3 על 8800GT - עובד ! פיתרון קירור זול איכותי ושקט.

ice2k

Recommended Posts

דבר יפה זה א',

ולא חייב לשים משחה טרמית, יש שם פדים טרמיים

נראה אולי אני יקנה משחה, אין לי כבר תקציב

למישהו יש רעיון אחר?

טוב, לפחות עכשיו אנחנו מבינים למה הוא מקבל תוצאה כזו גרועה.

לא לשים משחה טרמית ?

פדים בגוף ? האם ידוע בכלל מה ההבדל בין זכרונות למעבד ? (בסליינסר כמובן אין פד, יש פדים לזכרונות).

לא ממליץ להמשיך בהרכבה הזו מעבר לכך מחשש להרס החומרה.

אולי היתי צריך לשים בהתחלה אזהרה שהחלפת מיועדת רק למי שמבין את כל העקרונות ויודע מה הוא עושה. מי שלא מבין למה שמים משחה טרמית, מה היא בדיוק עושה ואיך היא בדיוק עובדת - לא מומלץ שיתעסק עם החלפות מחשש לנזק או חוסר אפקטיביות.

G,

טיפ טוב לגבי הRTV, רק צריך להיזהר, בייחוד שמרכיבים סינקים על ווסתי המתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

G,

אכן, צריך לשים בהתחלה קצת RTV בפינות רק לצורך הדבקה זמנית עד שהדבק שמגיע עם האיט-סינקים יתקשה מהחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לפחות עכשיו אנחנו מבינים למה הוא מקבל תוצאה כזו גרועה.

לא לשים משחה טרמית ?

פדים בגוף ? האם ידוע בכלל מה ההבדל בין זכרונות למעבד ? (בסליינסר כמובן אין פד, יש פדים לזכרונות).

לא ממליץ להמשיך בהרכבה הזו מעבר לכך מחשש להרס החומרה.

אולי היתי צריך לשים בהתחלה אזהרה שהחלפת מיועדת רק למי שמבין את כל העקרונות ויודע מה הוא עושה. מי שלא מבין למה שמים משחה טרמית, מה היא בדיוק עושה ואיך היא בדיוק עובדת - לא מומלץ שיתעסק עם החלפות מחשש לנזק או חוסר אפקטיביות.

G,

מצחיק אתה ממש. ברור שצריך משחה, זה לא חובה. נזק לכרטיס תאמין לי שלא יקרה.

img_0127.sized.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטנה דניס, זו לא מילה עברית.

ניתן לכתוב את זה בכל צורה 8)

חח גם לי זה קצת הציק.

אני יסביר לך את ההבדל:

איט זה יותר כמו IT

היט זה יותר כמו HEAT

והמילה היא HEATSINKS.

אבל בקטנה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה

קניתי את ה BFG 8800GT OC2 512 ויש לו את המאוורר הפיצי הזה עליו שגורם לו להגיע ל 70 מעלות במאמץ !

אני רוצה להחליף לו את הקירור - יש משהו ייעודי לכרטיס שאפשר לקנות?

או האם זה מסובך בתור אחד שלא התעסק עם מעולם ומפחד להרוס אותו או שאולי החנות יכולה לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, צריך לשים בהתחלה קצת RTV בפינות רק לצורך הדבקה זמנית עד שהדבק שמגיע עם האיט-סינקים יתקשה מהחום.

תן לי רק להבין, האם הסרת את הRTV לאחר יום יומיים של פעולה ?

אם לא - האם לדעתך הוא ניתן להסרה בקלות בלי לפגוע בPCB ולהשאיר שאריות ?

פיתרון נוסף שאני מכיר הוא לעבוד עם המחשב יום יומיים הפוך עד שהדבק מהמדבקות הטרמיות יתקשה מהחום.

במחשבה נוספת גם דבק חם (פלסטיק) יכול להיות פיתרון החזקה עד ההתקשות.

יש לי סיליקון לאיטום שהשתמשתי איתו בדירה הקודמת לאיטום של משקופי החלונות ולאיטום אסטתי לחורים המגעילים שהשאירו לי בקירות בהתקנה של HOT, כשהוא מתקשה הוא בצבע לבן, אבל לוקח לו יום יומיים נראה לי להתקשות בעצמו :) האם לזה אתה מתכוון או למשהו אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ACCELERO הוא לא רק יותר טוב, הוא אולי הכי טוב (לכל דבר שעולה פחות מ 300 ש"ח). הביצועים שלו ביחד עם מאורר מעולים וללא מתחרים רק החסרון שהוא מאוד גדול, כדאי מאוד להרכיב אותו עם מאורר (מה שבעצם מביא את הביצועים הללו) שזה תופס 3 סלוטים , והוא כלכך גבוה שיכנס רק במארזים רחבים. עוד חיסרון הוא שפיתרון כזה משאיר את החום בתוך המארז ויכול לחמם אותו לא מעט כשמדובר בכרטיס כזה חזק, לכן הוא מומלץ למי שיש מארז עם איוורור טוב מאוד וחזק.

היתרון של הסליינסר מולו הוא כמובן חצי מחיר והעובדה שהוא פולט את האוויר החם החוצה, מה שחשוב במארזים שאין להם איוורור אופטימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על המידע. ולפיכך בשבילי זה האקסלרו..

יש לי עוד שאלה שאלתי את ההוא שהביא מאיפה ניתן להשיג את הפלסטיק הזה של Chieftec בשביל להוסיף מאווררים לכרטיס מסך

כי לי יש מארז של החברה וקיבלתי פלסטיק כזה של 3 מאווררים כרגע זה בשימוש אבל אם זה היה אפשרי מבחינת הגודל הייתי משתמש בו, פשוט הוא גדול יותר מה2 מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש לך המון עם מה להחליף מקטנים של 4ס"מ עד ענקים של 12ס"מ. תעיף את הפלסטיק המכוער הזה ותצמיד את המאורר עם גומיות/דבק חם/הנפצה אחרת לצלעות הקירור וזהו . . .

העיקרון זה שיהיה אוויר זורם על הברזל /נחושת של הצלעות וזהו.

http://logicpc.co.il/heb/itemlist.aspx?cnam=cooli-fans

ויש גם את החמוד הזה שמתחבר לאחד מ9 הברגים של הלוח אם ואפשר לכוון אותו לכל כיוון ויש לו 3 מהירויות.

http://logicpc.co.il/heb/Itdetail.aspx?icom=9684

עמוד המוצר עם נוספות

http://www.antec.com/us/productDetails.php?ProdID=75018#

הגדלה

SpotCool_fan.jpg

הנה לזה בדיוק אני מתכוון

http://en.expreview.com/?p=194

http://www.circuitremix.com/index.php?q=node/83&page=0%2C3

ראו את התוצאות ב10 שקל ! ! !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אני הזמנתי כבר את המחשב.. ואני לא אזמין קירור לפני שאני אראה אם המערכת מתנהגת כמו שצריך.

למען האמת אני אשאר עם הקירור שהיה לי גם על המעבד (D 805).. בתור התחלה, אני רוצה לראות את הטמפ' גבוהה ורק אז אני משפר את הקירור במערכת, לא סתם ככה. כנ"ל לגבי כרטיס המסך. אבל דיי בטוח שאני אקח את ה- לאוברקלוק טוב.. עם הS1 ו-2 מאווררי 120מ"מ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם מה שהבאתי אנשים ? לא צריך לקנות שום דבר ושום 3 סלוטים.

בחינם אפשר לקבל תוספת של 30 מעלות. ואגב, לא חייבים לחתוך קרטון, אפשר לכסות את הפתחים גם עם נייר כסף ולקבל 30 מעלות פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...