Crysis - הדיון הראשי - עמוד 170 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישו יכול להסביר לי בקשה איך אני עובר את המפלצת הזאת שיש על הסירה? הענקית הזאת? יש לי רובה מיוחד ואני לא יכול להשתמש בוונת שלי על המפלצת משום מה. ופיצוצים רגילים לא עוזרים..

מה צריך לעשות שם?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לראשונה, נכון? זו אחרי שהמפקד מת.

פשוט תירה את כל הטילים שיש על הסיפון ואז תעבור לשאר הנשקים. מתישהו היא תמות. הא, ותישאר רחוק ממנה.

אני מדבר על המפלצת הכחולה הזאת.. הגעתי אליה אחרי שהיו לי כל מיני משימות בסירה כמו לכבות תשלטר ועוד.. לא ניראלי שזה מה שצריך לעשות כי יש לי רובה מיוחד שאפשר לנעול איתו מטרה משו כזה. אבל אני ינסה בכל זאת לפוצץ אותו ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, יש בדיוק שני מפלצות גדולות על הסיפון. אחת מגיעה מיד אחרי שהקפטן מת והשניה שהיא גדולה בהרבה אחרי שאתה הורג את הראשונה והיא הבוס האחרון. הנשק שאתה מדבר עליו משמש אותך רק לאחרונה ורק בנקודות מסויימות (יגידו לך מתי)

לראשונה (זו שהחיילים עוזרים לך להילחם איתה) אתה משתמש במשגרי טילים ובנשק סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, יש בדיוק שני מפלצות גדולות על הסיפון. אחת מגיעה מיד אחרי שהקפטן מת והשניה שהיא גדולה בהרבה אחרי שאתה הורג את הראשונה והיא הבוס האחרון. הנשק שאתה מדבר עליו משמש אותך רק לאחרונה ורק בנקודות מסויימות (יגידו לך מתי)

לראשונה (זו שהחיילים עוזרים לך להילחם איתה) אתה משתמש במשגרי טילים ובנשק סטנדרטי.

טוב אח שלי תודה רבה לך! אני ינסה אחר הצהריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

איך המשחק עובד על x1950xtx , ברזולוציה של 1024x768

מישהו ניסה ?

עם 1950XT 256M, ההרחבה WH עובדת מעולה על MED-HIGH (שיידר על HIGH, שזה הכי חשוב) על 25-30 FPS ומרגיש ממש חלק -

ואני עוד על רזו' של 1280*1024, ככה שלך זה יעבוד בכלל מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...