Crysis - הדיון הראשי - עמוד 172 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

כשאתה מוריד את ההגדרות למדיום זה עדיין קורה? המשחק אמור לרוץ חלק גם ככה וגם ככה.

תנסה לשים לב תוך כדי משחק לנורה שמראה על הפעילות של הכונן הקשיח, יכול להיות שהוא איטי מידי...

בכל מקרה, תנסה לבדוק אם זה ככה גם במדיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדקתי וכן גם ב medum יש אבל פחות ותיראה ב high זה על 25-32 fps שמיבחנתי זה שחיק אבל שפיתאום יורים עליי ויש אש אז זה יורד ל 17 fps ואז זה כבר מקורטע והכרטיס מסך במאמץ על 64 מעלות ומעבד שתי הליבות 47

ועל איזה נורה אתה מדבר? והארד דיסק שלי זה wd 500gb aaks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני את כל מה שיכלתי להסביר הסברתי.

רק שאלה אחת לי אליך- אתה מצפה מכרטיס המסך שלך כאשר מופעל עליו לחץ נוסף קצב FPS גבוהה יותר? אם כן אז יש לך בעיות שכליות קשות.[br]פורסם בתאריך: 19.02.2009 בשעה 16:16:05

כשאתה מוריד את ההגדרות למדיום זה עדיין קורה? המשחק אמור לרוץ חלק גם ככה וגם ככה.

תנסה לשים לב תוך כדי משחק לנורה שמראה על הפעילות של הכונן הקשיח, יכול להיות שהוא איטי מידי...

בכל מקרה, תנסה לבדוק אם זה ככה גם במדיום.

המשחק לא רץ חלק על שום כרטיס כיום גם עם הפאטץ' מותקן.

ההארד דיסק לא קשור כלל לFPS במצב הזה, מילה היה לו 512 ראם ו64 מגה VRAM... אם אתה לא יודע עדיף שתשתוק ולא תבלבל אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר שמנהל פורום פה dj electric עם 4850 מריץ חלק על high ככה הוא אמר וככה זה ממש לא שחיק זה מלא קירטועים ישר שיורים זה יורד ל 15 fps וזה מלא קירטועים רק אחרי שניגמרים כל היריות זה עולה חזרה ל 27-35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ (מקסים)

תתפלא, ההארד דיסק כן משפיע על הביצועים, ואת זה לפעמים אנשים שוכחים.

אל תשכח שכל המידע הרי מגיע מהדיסק הקשיח ואל הדיסק הקשיח... וחוץ מזה, לא התייחסתי רק לנושא הזה, ובמיוחד לא בתור הבעיה העיקרית.

וכשאמרתי "חלק" התכוונתי שזה ירוץ חלק בHIGH עם הכרטיס הזה והרזולוציה הזאת, וזה דווקא כן קורה.

ודרך אגב, תמיר, איזה ספק יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו מה שאמרתה על dx 9 אכן יש שיפור של איזה 3 fps Hותר אלב עדיין יש קירטועים אפילו שאי ןאוייבים ואני רק מיסתכל על הר רחוק יענו מפות פתוחות ה fsp על 17 מה שלדעתי לא אמור להיות אני ציפיתי מהמחשב הזה שיריץ אותו חלק על High אולי פעם ב תקיעה לא נורה אבל זה כימעט כל חצי דקה שאני הולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצטער על הדאבל אב לניתקעתי באיזה שלב שיש ספינה כזאת שצריך לפוצץ אותה עם מסוקים יענו לזמן עליה קיצר פיצצתי אותה ואז מראים לי שאני צריך לפוצץ מסוק(ראיתי ביוטיוב) ואצל הילד הזה המסוק יורד נמוך ואז הוא יורה בוא עם טיל ואצלי המסוק לא רוצה לרדת הוא נישאר למעלה ולא יורד מישהוא יודע איך עוברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי להגדרות במשחק ובחרתי בכל ההגדרות הכי גבוהות מבחינה גרפית - x8 AA והכול על VERY HIGH אבל לא הייתה לי אופציה לבחירה האם אני מעוניין בגרפיקה ברמת GAMER או בגרפיקה ברמת ETHUAIST, איפה נמצאת האופציה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...