Crysis - הדיון הראשי - עמוד 174 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

מצטער שאני לא מגיב לפי התגובות שלכם ..

משחק מעולה (וורהאד) נהניתי מאד .. חוץ מזה שבאיזה שלב של המישחק התחלתי לירות תרנגולות :S (יש ליסקרין שוט מי שרוצה)

סידרתי את זה עם קראק חדש ..

אתה ממש לא קשור, לוורהאד יש דיון ראשי משלעצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער שאני לא מגיב לפי התגובות שלכם ..

משחק מעולה (וורהאד) נהניתי מאד .. חוץ מזה שבאיזה שלב של המישחק התחלתי לירות תרנגולות :S (יש ליסקרין שוט מי שרוצה)

סידרתי את זה עם קראק חדש ..

יותם, קרא היטב את מה שאני ארשום כי לא תראה את זה עוד פעם.

warez.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במשחק,

אני בקטע שPROPHET בא ומביא רובה וצריך להוציא אותו איכשהו מהחליפה

איך? אני תקוע על זה הדבר האחרון שרציתי זה שמישהו יעזור אבל אני לא מבין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מישוהא יודע מה הבעיה? קניתי את המשחק התקנתי הכל התחלתי לשחק על 1280X1024 על high ללא פילטרים ושנאי מחשק אז כימעט כל הזמן שאני עושה חצי סיבוב של המסך או סיבוב מלא יש כמו תקיעה וממשיך אבל עם אני מיסתובב שוב באותו מקום זה כבר לא ניתקע אבל אחר כך נגיד אני ממשיך ללכת ועובר אזור במפה ושוב מיסתובב שוב יש תקיעה וזה מעצבן ליפני שקניתי את המחשב אמרו לי יפעיל לך על high חלק וזה לא נכוןן יש לי דרייברים אחרונים וילדים עם hd4850 וילדים עם 9800gt אומרים שהם מריצים חלק על high אני ממש לא יודע מה הבעיה

מיפרט

e8400

asus p5ql-e

4gb ocz

9800gtx+ 512mb

wd 500gb aaks

corsiar 550wtt

nzxt tempest

אשמח עם מישהוא יודע איך לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל הזמן מתלונן!

נראה לי החנות דפקו אותך קשות, לך אליהם, תהפוך להם את החנות, ותגיד אני רוצה או תכסף או את החלקים האמיתיים ששילמתי עליהם.

אם לא יהיה פה רק דם. הוא יגיד לך הבית! תבוא בלילה עם גרזן ותגנוב הכל!!!! :pissed::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מיבחינת חלקים הם אותו דבר ורגע maxim אתה רוצה להגיד לי שהמשחק כן אמור לעבוד עם תקיעות קטנות מתי שמיסתובבים? כי ליפני שקניתי את המחשב פירסמתי פה את המיפרט ושאלתי עם יפעיל קרייסיס על high וכולם אמרו לי בטחח יפעיל אפילו על very high

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיר, לי יש GTX285 עם מעבד E7300 ב4GHZ וככה זה

מחשבים זה לא אלוהים, וכשמסתובבים מהר מן הסתם יהיו לאגים

במקום להתלונן תתחיל פשוט להינות מהמשחק.

כשקניתי מחשב חדש והיה בו 8600GT פשוט אני פשוט ניצלתי את זה ונהנתי מכל משחק שהיה לי גם אם זה לא תמיד עבד הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיר, לי יש GTX285 עם מעבד E7300 ב4GHZ וככה זה

מחשבים זה לא אלוהים, וכשמסתובבים מהר מן הסתם יהיו לאגים

במקום להתלונן תתחיל פשוט להינות מהמשחק.

כשקניתי מחשב חדש והיה בו 8600GT פשוט אני פשוט ניצלתי את זה ונהנתי מכל משחק שהיה לי גם אם זה לא תמיד עבד הכי טוב

פשש אז שידרגתה אבל אל תגידו לי סתם ככה זה אמור להיות כדי שאני לא יחפור כי אני זוכר שהיה לך hd4850 אמרתה מריץ לי חלק על HIGH ורזולוצייה ענקית משהוא 1900 על משהוא ואמרתה פעם חלק ואמרתה שהמשחק טס לך על 1680X1050 ופיתאום אתה עם כרטיס חזק יותר אומר לי שככה זה אמור להיות ושאני מיסתובב אני לא אומר שיש לאגים פשוט יש תקיעה כזאת וממשיך.

וגם היה קטע שהמטוס ירה עלי וה fps ירד לאזור ה 15

ומה שמוזר ב 06 יש לי 13k+

ואני גם לא מיסתובב מהר אפילו שאני מיסתובב יחסית לאט יש תקיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה, סיבובים רבים וחדים מצריכים רינדור נוסף (לא מלא אבל נוסף לרוב) וככה זה, אם זה משהו שאני לא מכיר אז תיקח את המחשב שלך לבדיקה כי באמת שאין לי איך לעזור לך מפה.

ועכשיו תמיר באמת שזה לא במקום ככה בדיון הזה כי זה מספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...