Crysis - הדיון הראשי - עמוד 168 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לבחור שבבית קברות - אתה צריך להרוג את כל מי שבא אליך, אם אף אחד לא בא יכול להיות שיש איזה באג ותיכנס לשמירה אחת לפני הקטע הזה וזה יעבוד לך.

כבר עברתי את מה שאמרתי לכם, עכשיו הספר (SPHERE) התנפח וגדל אחרי הטיל ששלחו עליו (הגרעיני, איזה מחזה מרהיב) וזה נראה לי הולך להיות קטע קשה.. נמשיך לעדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס 2? ברור שהוא יריץ השאלה איך... בוא נגיד שעם מינימום הגדרות תקבל 20-15FPS...

עכשיו תורי הגיע -

אני בספינה אחרי הפיצוץ הגרעיני מלא מלא רובוטים מעופפים ענקיים כאלה מה אני עושה איתם? זה נתקע לי כל כמה זמן!!! ואני יוצא ונכנס שוב סעמק...

damnit ive got a problem i cant write hebrew...

so listen up people i passed those shitty giants... and now i took this TAC prototype rifle and im fighting against this huuuuuge robot with 4 legs like a huge spider and i dont know what to do i tryed to shoot missiles on it (RPGs) and that beast is way too strong.

how the hell do i use this prototype TAC? i cant get him to lockon... somebody help meeee

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידרתי את העניין עם העברית לעת עתה, מישהו מוכן בבקשה לעזור לי!?!? אני מול המפלצת הענקית הזאת עם ה4 רגליים ויש לי את הרובה הזה TAC PROTOTYPE ואני לא יודע איך להשתמש בו. והמשחק נתקע לי לעיתים קרובות ויוצא.... אז אני צריך לדעת את הדרך המהירה ביותר לסיים את הקטע הזה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס 2?

הוא התכוון ל WARHEAD הוא פשוט התבלבל בת'רד כנראה...

שאלה- האם 4 3 גיגהרץ

2 גיגה זיכרון

6800 גי טי

יריץ את זה?

כי את הקודם הוא הריץ בקושי..אבל שמעתי שפה שיפרו אותו וכו. תודה

שמע, יש שיפור רציני בביצועים, אבל עדיין לא פלאים, אם הצלחת להנות מהמשחק הקודם, תהנה גם מזה.

בכל מקרה, אם אתה מתייעץ האם לקנות או לא, הייתי ממליץ לך שלא, יש משחקים הרבה משחקים שלא דורשים מחשב כזה חזק

ועדיין מעולים, אתה מחפש סגנון מסויים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס 2? ברור שהוא יריץ השאלה איך... בוא נגיד שעם מינימום הגדרות תקבל 20-15FPS...

מצטער חביבי

Crysis 2 עדיין בפיתוח ולא מתוכנן לצאת אפילו ב-2010...

[כמו האומללים האלה שקראו לGta:San andreas, ג'יטיאיי4]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות, האומללים האלה קראו לSA 5 ולVC GTA4... בכל מקרה.... CRYSIS WARHEAD זה המשך לקרייסיס בגלל זה חשבתי שזה CRYSIS2... לא שיערתי שיהיה ממש CRYSIS 2. בקרייסיס וורהד העלילה ממשיכה מאיפה שקרייסיס הראשון מפסיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

Crysis warhead מתחיל באמצע התרחשות האירועים של Crysis

**ספוילר**

מיד אחרי שפסייכו נפרד מנומד ואומר לו "שהוא קיבל משימה אחרת"...מיד אחרי שלב ASSAULT בCRYSIS

**ספוילר**

וורהאד נגמר בדיוק כמה רגעים לפני סצנת הסיום של Crysis

ככה שטכנית קרייסיס מסתיים בנקודת זמן יותר מאוחרת מWARHEAD...

בקיצר זה מעין "השלמת פערים" של "מה קרה בצד השני של האי בזמן שהכל קפא"

בכל מקרה, יש בתכנון Crysis2 ואחריו גם Crysis 3 כי זה מיועד להיות טרילוגיה.

וCrysis2 הולך להתבסס על מנוע גראפי חדש...או 2.5 או 3...לא ידוע כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי, טוב מה שיהיה באמת יפה זה שייצא CRYSIS2 אני בטוח ב99.9% שאני ארכוש כ. מסך HIGH END (ברמה של HD4870) והוא , כך אני בטוח, יפעיל לי את CRYSIS הראשון כמו HL2 על הכרטיס שלי... וזה צריך להיות מדהים לראות... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...