למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 11 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רציתי לדעת מה "תעדוף" בדיוק עושה, נטוויזקן הציעו לי את זה בגלל האיטיות, בנוסף לזה שהם הגדילו לי את ההעלאה ל512.

לדעתכם זה אמור לשפר את המהירות או שזה עוד חרטא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה אמור לשפר את מהירות הגלישה (הורדה לא בטוח), אבל אני אל נטוויז'ן לא חוזר יותר (ואחרי האיחוד עם ברק שוב פעם הם תפסו אותי וגרמו לי לגלוש בתנאים חרא וכעת אני עובר ל014).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה אמור לשפר את מהירות הגלישה (הורדה לא בטוח), אבל אני אל נטוויז'ן לא חוזר יותר (ואחרי האיחוד עם ברק שוב פעם הם תפסו אותי וגרמו לי לגלוש בתנאים חרא וכעת אני עובר ל014).

מן הסתם דבר ראשון שנגמר לי המנוי אני אוטומטית עובר לבזק בינ"ל..אבל בינתיים נטוויז'ן מחזיקים אותי כאילו ה40 ש"ח בחודש האלה זה מה שייעשה להם את החברה, שיהיה להם בכיף, בינתיים יש לי העלאה 512 ותעדוף והכל ב40 ש"ח בחודש. בסוף ההתחייבות אני ייראה להם מהזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed:

הבעיה קיימת גם בנטוויזין.

הורדה משרתים מוכרים(שרק לפני כמה זמן היו מהירים)נהיו איטיים להחריד כמו כן גם במשחקי הפינגים פשוט נהיו בלתי נסבלים ומגיעים ל2000ms :screwy:

יש לי חבילת 3Mbps של נטוויזין+כבלים HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בברק וזה ממש לא יאמן אבל אפשר להסתכל על האזראוס ובלילה פתאום משום מקום במקום שההורדות יזחלו עד מוות קליני אני מוריד ב200 בלי שום בעיה.

אני גם בחבילה של ה3Mbps והמהירות פשוט על הפנים... זוועה, והבעיה שאימא שלי עושה לי סיפור לעבור לבזק... אני שונא את הברק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה לפני 3 שבועות צלצלתי לברק ושאלתי אותם למה זה קורה ופתאום זה הסתדר (אחרי חודש ששום דבר לא הסתדר... פתאום ב 5 דקות זה הסתדר)

ועכשיו שוב פעם זה קורה

שוב פעם הפינגים הגבוהים במשחקים חזרו ושוב פעם המהירות עושה טובה

ושוב פעם הטראקרים בביטורנט לא מגיבים... ובכל הטראקרים אני NOT CONNACTABLE (אי אפשר להוריד ממני)

זה נראה כאילו כל משתמש מקבל תעבורה חודשית ומי שעובר את זה נדפק

וזה קורה בכל הספקים חוץ מבזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדה משרתים מוכרים(שרק לפני כמה זמן היו מהירים)נהיו איטיים להחריד כמו כן גם במשחקי הפינגים פשוט נהיו בלתי נסבלים ומגיעים ל2000ms :screwy:

כמובן שהיא שם כי נטוויז'ן היא מקור הבעיה ::) לאחר איחוד הבעיות כל השרתים והכל של 013 הפכו ל017 (נטוויז'ן) ורק השיחות זה 013 וכך, בעצם, מי שגולש דרך 013 הוא מנתוב דרך השרתים של 017 (017 = חרא! וזה מניסיון אישי איתם)

בקיצור, האיחוד של 013+017 עשה רק רע לכל משתמשי 013 :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך שרתי משחקים קבועים תתקשר אליהם ותבקש תיעדוף לשרתים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, באימיול אפשר לשנות פורטים זו לא הבעיה כמו עם טורנטים שעובדים על פורטים מסויימים.

זה לא נכון, הפורטים שנחסמים הם הפורטים של השרת (הטראקר במקרה הזה) ואותו אין דרך לשנות.

הפורטים שבהם אתה משתמש לקבלת התקשורת אפשר לשנות גם באמיול וגם בתכנות טורנט.

שמתי לב (אצלי, אני מחובר דרך ברק) שבשעות מסויימות, בדר"כ מבוקר מאוחר עד הערב, אני לא מסוגל להתחבר לשרתים הגדולים באמיול, ופתאום בסביבות 1:00 בלילה הכל מתחבר ואני מוריד כמו שצריך. כשאני קם בבוקר (11:00 :P) אני רואה ששוב שהוא לא נותן להתחבר לשרתים הללו.

לפעמים אני מצליח להתחבר אבל מקבל LOWID ולשרתים הקטנים אני מתחבר בלי בעיה.

למען האמת, חשבתי שזה בעיה אצלי ברשת או ברשת של האמיול עד שראיתי את הפוסטים פה בנושא ועכשיו אני לא בטוח כ"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...