למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

עדכון:

אחרי הרבה שיחות עם נטוויז'ן שביניהם הם הציעו לי לא לגלוש באתרים מחו"ל כיוון שיש לנטוויז'ן בעיה ידועה עם זה, בטענה שבחוזה הם לא מתחייבים לאינטרנט מחו"ל (כאילו אתם מפגרים, אתם באמת הצעתם לי את זה?!?!?!)

העברתי את השליטה לאמא שלי שהתקשרה והבהירה להם בצורה חד משמעית שהם הולכים למצוא לי פיתרון לבעיה, הם התקשרו אליי ואמרו שאני מוזמן לעבור עם תומך בכיר על זה, אם אני מחליט שאני נשאר אני נשאר אם לא אז אני יכול להתנתק.

היום המהירות איכשהו עלתה שוב (מה נסגר?!) ואני מוריד על 270+

זה סביר לאינטרנט 2.5?

מה אתם אומרים יש לי סיבה לעבור לבזק בינלאומי? עוד 5 ש"ח ו250 העלאה במקום 150..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדכון:

אחרי הרבה שיחות עם נטוויז'ן שביניהם הם הציעו לי לא לגלוש באתרים מחו"ל כיוון שיש לנטוויז'ן בעיה ידועה עם זה, בטענה שבחוזה הם לא מתחייבים לאינטרנט מחו"ל (כאילו אתם מפגרים, אתם באמת הצעתם לי את זה?!?!?!)

היום המהירות איכשהו עלתה שוב (מה נסגר?!) ואני מוריד על 270+

זה סביר לאינטרנט 2.5?

מה אתם אומרים יש לי סיבה לעבור לבזק בינלאומי? עוד 5 ש"ח ו250 העלאה במקום 150..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

וואי, תגיד שיש לך הקלטה של זה LOL

ע"מ לחשב את המהירות שלך תחלק ב8

2500/8 = 312.5

ז"א שאתה עדיין לא מקבל את המהירות המלאה שלך, אבל פה כבר תלוי מאיפה אתה מוריד.

ואני בפרנציפ הייתי עובר. (למעשה, אני עושה את זה בסוף החודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן גם אני התחלתי לצחוק לנציג בטלפון.

אני כולי התחלתי לעשות לו בציניות כבר "וואי צודק מה חשבתי לעצמי שניסתי לגלוש לאתרים מחו"ל

אני כל היום יישב מול האתר של נטוויז'ן ויוריד את הקובץ בדיקה כי הוא היחיד שיורד במהירות מעל ל20"

וכן נראה לי שאני ייעבור לבזק בינלאומי כבר שבוע הבא, נטוויז'ן עלו לי על העצבים, ועוד מההתחלה אמרתי להם, אין לי בעיה, אני סבבה עם נטוויז'ן, עם המהירות תהיה טובה אני אשמח להישאר, והם החליטו ללכת ראש בראש, הפסד שלהם, עכשיו שהמהירות בסדר אני כבר ממש לא רוצה להישאר אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים ,

אני רוצה להבין משהו ?

הפורום הזה נקרא רשתות ואינטרנט ? או שיתוף קבצים ו P2P? ,אני מבקר חדש בפורום רואה רק השמצות חסרות שחר לספקי ע"י ילדים שגילם לא עולה על 16 . שיתוף קבצים זה משהו דינמי ושום ספק לא יכול להתחייב למלוא המהירות לא בארץ ולא בחו"ל.

אם תעשו חיפוש קצר אודות ניטוויז'ן ,תמצאו אותן תלונות ,אם תעשו חיפוש אודות זהב ,תמצאו שוב אותן תלונות.

לכן "מוצר" יש את האנשים המרוצים ויש את האנשים שהם פחות מרוצים. וכמו כן במהירויות גלישה ,יש כאלה שמגיעים למקסימום ויש כאלה שלא מגיעים.

אני מצפה ממנהל הפורום ,לא לעודד השמצות חסרות הוכחות מאנשים שלא מסתמכים ואין להם רקע טכני ולא יודעים איך המערכת עובדת.

ולעניין השיתוף קבצים ?

אני מחובר דרך ברק ואין לי שום בעיות ,פשוט טס בהורדת קבצים בביטורנט ואימיול ,מגיע ל500 עם ה5 מיגה שיש לי.

ולמנהל הפורום היקר אני מצפה לראות בפורום הזה מידע טכני ממעלה ראשונה ,ומקור ללמוד דברים חדשים ,וממש מאכזב אותי להכנס לפה ולראות רק שטויות על שיתוף קבצים .

איפה המדריכים? ,איפה ההסברים ? איך הילדים האלה "בני ה16" שכל מה שהם יודעים זה להוריד בביטורנט (וגם כנראה את זה לא ) ילמדו ויתקדמו ויהיה להם ידע ??? במיוחד שאתה באת מרקע של "תמיכה טכנית!" ,אמור להפנים את הדברים האלה.

אני מצפה שההודעה הזאת האחרונה הנושא ההשמצות ובעתיד נראה סוף סוף משהו מועיל בפורום הזה !

תודה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתרגש?

וזה לא רק על P2P, אני אחרי 9 שנים עוזב עוד כמה ימים את נטויז'ן ועובר לבזק, מהירות הגלישה עצמה הפכה לבלתי נסבלת, לקחתי ממישהו את החשבון שלו בבזק ב"ל למטרת בדיקה והכל טס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NetForce, אם היית טורח לקרוא את הדיון, מתחילתו ועד סופו

או לחילופין, אם קראת את הדיון כולו והיה לך מספיק הגיון, היית מבין על מה אנחנו מדברים

אני מעולם לא טענתי שבגלל ברק יורד לי לאט ממקורות אקראיים בחו"ל שמשתפים קבצים"

מה שנאמר כאן, זה שאין גישה לטראקר באמצעות חיבור של ברק - המהירות היא 0, כי הטראקר -

שהוא השרת שמספק לי מידע על מקורות (אנשים שמהם אפשר להוריד ואליהם אפשר להעלות) - חסום !

אתה מבין את ההבדל ?

אני לא מתפלא שאתה מנוי (לכאורה) בברק ומקבל את מלוא המהירות

כמו שנאמר, ההגבלות האלה הן לא לכולם, ולא ב 100% מהזמן.

אתה יכול לספור בעצמך את התלונות, הפוסט הזה לא קם בשביל להשמיץ, הוא קם בשביל ליידע אנשים לגבי מה קורה

ואם הוא לא היה קם, היית רואה פה כל יום לפחות 5 שאלות "לא יורדים לי טורנטים מה לעשות ?" של מנויי ברק.

תנסה לחשוב או לקרוא את כל הנתונים, או עדיף - שניהם ביחד, בפעם הבאה שאתה מגיב.

נ.ב.

אם אתה לא רואה כאן מדריכים ופוסטים מועילים, אתה עיוור או טיפש או מסלף את המציאות בכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים ,

אני רוצה להבין משהו ?

הפורום הזה נקרא רשתות ואינטרנט ? או שיתוף קבצים ו P2P? ,אני מבקר חדש בפורום רואה רק השמצות חסרות שחר לספקי ע"י ילדים שגילם לא עולה על 16 . שיתוף קבצים זה משהו דינמי ושום ספק לא יכול להתחייב למלוא המהירות לא בארץ ולא בחו"ל.

אם תעשו חיפוש קצר אודות ניטוויז'ן ,תמצאו אותן תלונות ,אם תעשו חיפוש אודות זהב ,תמצאו שוב אותן תלונות.

לכן "מוצר" יש את האנשים המרוצים ויש את האנשים שהם פחות מרוצים. וכמו כן במהירויות גלישה ,יש כאלה שמגיעים למקסימום ויש כאלה שלא מגיעים.

אני מצפה ממנהל הפורום ,לא לעודד השמצות חסרות הוכחות מאנשים שלא מסתמכים ואין להם רקע טכני ולא יודעים איך המערכת עובדת.

ולעניין השיתוף קבצים ?

אני מחובר דרך ברק ואין לי שום בעיות ,פשוט טס בהורדת קבצים בביטורנט ואימיול ,מגיע ל500 עם ה5 מיגה שיש לי.

ולמנהל הפורום היקר אני מצפה לראות בפורום הזה מידע טכני ממעלה ראשונה ,ומקור ללמוד דברים חדשים ,וממש מאכזב אותי להכנס לפה ולראות רק שטויות על שיתוף קבצים .

איפה המדריכים? ,איפה ההסברים ? איך הילדים האלה "בני ה16" שכל מה שהם יודעים זה להוריד בביטורנט (וגם כנראה את זה לא ) ילמדו ויתקדמו ויהיה להם ידע ??? במיוחד שאתה באת מרקע של "תמיכה טכנית!" ,אמור להפנים את הדברים האלה.

אני מצפה שההודעה הזאת האחרונה הנושא ההשמצות ובעתיד נראה סוף סוף משהו מועיל בפורום הזה !

תודה !!!

1. אין סיבה לצאת בכזאת התקפה על אנשים אשר סה"כ זה המקום היחיד שלהם להוציא קיטור על הספק שלהם. יש בהחלט שימוש טוב לסטיקי הזה כי אני הרי סובל מהבעיה כבר כמה שבועות טובים ואם לא הייתי נתקל בפורום באנשים נוספים הייתי יוצא מתוסכל ביותר ומאמין לשטויות שברק ניסו להאכיל אותי שמדובר בבעיה במחשב שלי. בעקבות הדיון כאן מצאתי את הפתרון - לעבור ספק.

2. לא מדובר בבעיה כללית של איטיות אלא במשהו שהופיע בשבועות האחרונים ומונע מתוכנות שיתוף קבצים להתחבר למקורות שלהם. אף אחד לא ציפה להתחייבות של מלוא המהירות אבל כשמדובר במהירות של 2k/s על דברים שיש להם מקורות רבים, כנראה ברור שיש בעיה. במיוחד אם היא נעלמת כשעוברים לספק אחר.

3. בגלל זה ריכזו את כל התלונות על הבעיות בשיתוף קבצים שיש לברק בסטיקי אחד כדי שלא יתפזר בעשרות דיונים שונים וישאיר מקום גם לנושאים אחרים בפורום.

4. נראה לי מוזר מאוד שכל התגובות שמגינות על ברק וטוענות שאין שם בעיות הם של משתמשים חדשים שזו התגובה הראשונה שלהם.

5. אני בן 30 ולא 16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא ממש חבר פעיל בפורומים אבל אצלי הכל תקין

הגדרתי את הרשת שלי בצורה תקינה כולל האימיול וכו לא הגזמתי 80% מרוחב הפס כולל הגדרות ה UP

הגדלתי את מספר היציאות שה תומך מ 10 ל 500

ועוד כמה דברים ומאז האימיול שלי טס

וגם באימיול וכו זה תלוי במקורות וקישורים לא רק בספק תשתית ונכון שבארץ זה נושא בעייתי אבל תמיד אפשר למצוא את ההגדרה הנכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא ממש חבר פעיל בפורומים אבל אצלי הכל תקין

הגדרתי את הרשת שלי בצורה תקינה כולל האימיול וכו לא הגזמתי 80% מרוחב הפס כולל הגדרות ה UP

הגדלתי את מספר היציאות שה תומך מ 10 ל 500

ועוד כמה דברים ומאז האימיול שלי טס

וגם באימיול וכו זה תלוי במקורות וקישורים לא רק בספק תשתית ונכון שבארץ זה נושא בעייתי אבל תמיד אפשר למצוא את ההגדרה הנכונה

אולי רוב ההורדות שלך מבוססות על משתמשים ישראלים, שאיתם אין בעיות והמהירות כמו שהיא צריכה להיות. הבעיות הן בעיקר בקישור לחו"ל.

או שאולי אתה אחד מיוחד ובר מזל וברק נותנים עדיפות ליוזר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים ,

אני רוצה להבין משהו ?

ולעניין השיתוף קבצים ?

תודה !!!

לפחות תגיד באיזו חברה מהנ"ל אתה עובד, חצוף

ומי אתה בכלל שתיתן ציונים לת'רדים? לא מתאים לך תמשיך הלאה יש כפתור back בדפדפן

ולענין, יש בעיות עם חברת ברק ואני מציע לכל מי שסובל מהם להתלונן - יש לינק בחתימה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NetForce

תעשה טובה תמסור לבוסים שלך (013\נטוויזן) שישקיעו ברוחב פס לחו"ל ולא על התדמית שלהם בפורומים.

אחרי הכל, משלמים להם בשביל לקבל מהירות ולא לראות ***** כמוך פה

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה המקורית לא היתה קשורה לeMule, גם לא לביטורנט באופן כללי

היא היתה קשורה לתקשורת ספציפית בפורט ספציפי של הטראקר של TL

וזה לא מתבטא בהורדות איטיות, זה מתבטא באי יכולת להוריד ולהעלות מTL

(ומי שמבין איך ביטורנט עובד מבין גם למה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר לברק הרבה זמן...

ובאמת לאחרונה שמתי לב שלוקח לביטרונט שלי הרבה זמן לפתח מהירות

עכשיו אני מבין למה..

למרות שהוא מגיע ל180K בסופו של דבר...

האמתי אני מנסה לתפוס את ברק כבר הרבה זמן בטלפון בנוגע לאמצעי תשלום שאני עוד חייב להם..

אבל משום מה הם מסרבים לענות, וכאשר אני עוד משאיר הודעה שם

הם אפילו לא חוזרים

אני שוקל ברצינות לעבור

השאלה למי שווה...

רק לא 012!

חחח דיברתי עם 014

40 שקל 2 מגה ללא התחיבות

נשמע יותר טוב מברק זה מה שבטוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם התביעה היצוגית שתכננתם? (לא קראתי את כל התרד, אם שם התשובה..)

עריכה:

אני יודע שאם זה יקרה תעדכנו בדף הראשי, אבל רציתי לדעת אם יש איזה התקדמות/ מחשבה רצינית לגבי זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...