למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 15 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

אי אי אי איזה תהנוג...

כמה פעמים התקשרתי אליהם יאללה עכשיו סוף סוף סידרו לי ואין לי בעיות בכלל, הפינגים צנחו בורה לא נורמאלית הכול עובד חלק :)

ואין יותר בעיות.

ושאלתי מה היתה הבעיה, הם אמרו כנראה מישהו "בטעות" שינה הגדרות במשתמש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משפיע .

לפחות אצלי , כול יציאה לחול הייתה ISDN כמעט .

התקשרתי צעקתי איימתי - והפלא ופלא אני שוב גולש נורמלי ומוריד נורמלי.

הכי מצחיק שאתמול פנה אליי נציג נטויז'ון בשיחות פרואקטיב . פשוט אמרתי שגם אם אני אקבל מהם חינם כל החיים אני עדיין לא אתחבר לחברה המסריחה שלו וניתקתי . :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע, לפני חודש כבר התייאשתי מהם בגלל כל הסיפור הזה והתנתקתי מהם.

היום מתקשר אלי התומך הבכיר שלהם ואומר לי שלפני כמה ימים התלוננתי אצלהם על בעיה ושהוא חוזר אלי עכשיו.

אמרתי לו שזה לא לפני כמה ימים אלא לפני חודש. ושאני מאז כבר הספקתי להתנתק מהם ולהתחבר לאחרים. :lol:

אולי הם החליטו להתייחס ברצינות לבעיה אחרי הפירסום ב-YNET והם חוזרים לכל הלקוחות שהתלוננו על זה.

בכל מקרה מאוחר מדי. ועשה לי טוב על הלב להגיד לו כזה דבר בפרצוף.

ההנאות הקטנות של החיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא מקבל את ה1.5 ::)

למה סתם לחשוב שאתה דופק את המערכת כשאתה לא?

אני עכשיו בבזק ואני פשוט מאושר! 8)

הוידאו עולה במהירות, ממש מהר (ביחס ל013) ואפילו לא צריך לעשות pause כדי שימשיך עם הבאפרינג,

ד"א, בנימה אופטימית זו, תהנו

:xyxthumbs: הבחור תותח! ;)

כעת נשאר לי לחכות (אמור היה היום נראה לי?) שהקבצים של יגיעו לכבלים והתשתית שלי תתעדכן ל2.5/256, בינתיים היא מה שהייתה קודם - 1.5/128 ;D

יום טוב חברים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לעשות קצת סדר בבלגן :

1. חסימת פורטים P2P אינה קשורה למהירות בשרתי משחקים או גלישה לחול !

2. "תעדוף" זה כמו IRQ שמחליט לאיזו כתובת IP תהיה גישה מהירה וכמה אופים(ראוטרים/שרתים) תעבור החבילה מהמקור ליעד ובחזרה.

3. חבילת ה"גימר" היא אחת מתוך מספר חבילות אשר התעדוף שלהם גבוהה. ולכן למי שמוגדרת חבילה זו ההיו פינגים יותר נמוכים משמע חיבור יותר מהיר. את החבילה מציעים אגב גם לאלו המשקיעים בבורסה וצריכים חיבור ""חזק"" ומיידי.

* בהחלט יכול להיות שאת החבילות "המיוחדות" לא מגבילים.

4. אין קשר בין מהירות הגלישה לבין מהירות הורדה כיוון שגלישה מתבצעת על פורט 80 אשר אינו חסום/מוגבל.

5. בבזק בין לאומי לדוגמה אין צורך בכול הקומבינה שנקראת תעדוף כיוון שלבזק יש גב כלכלי והם השקיעו בתשתית וציוד קצה מתקדם. בחברות קטנות כמו בברק יש צורך מצד אחד ליצור חבילות מיוחדות (שעולות יותר כסף) ומצד שני ולהגביל פורטים כיוון שרוכב הפס של החברה לא עומד בעומס.

6. זה נכון שהתומכים לא יודעים על הגבלות פורטים כיוון שלא מידעים אותם (במתכוון) ואף לפעמים משקרים להם בטענה שלא מגבילים !!! בכדי שישמע יותר אמין כשמשקרים ללקוח. [תחשבו על זה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

*.*.85.65 - זהו הפול (או חלק ממנו) של החיבור ללא חייגן

*.*.82.166 זהו הפול (או חלק ממנו) של "גיימר"

כמו שאתם רואים יש הבדל לא רק במהירות אלא גם במס' ה seeders

לכל אלה שתוהים ושואלים האם אני משלם על חבילת "גיימר" התשובה היא לא (!!)

כמו שאני קיבלתי את זה (לאחר ויכוחים עם התמיכה הבכירה ושימור לקוחות) - גם אתם יכולים

בנוסף, יש אקסטרה קטן, הפינגים משתפרים פלאים לחו"ל ;)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אונ' חיפה למשל, מחוברת לאינטרנט דרך ברק, במעונות לפחות עד כמה שאני יודע.

מה הבעיה של סטודנט להעלות מהאונ' בשביל לשפר את ה RATIO שלו ?

או להעלות ממקום העבודה בשביל אותה מטרה ? יש הרבה עסקים עם חיבור עסקי בקצבים גבוהים

מה גם שזה לא רחוק מהשוק הביתי כ"כ היום, אני מעלה בקצב של 75 קב"ש (חבילה של 6/600)

בקיצור, אלה משתמשים, לא "מחשבים יעודיים של ספקית" שנועדו בשביל לעשות seeding

אני לא מבין מאיפה הרעיון המשונה הזה בכלל.. :)

ואותו סטודנט מריץ גם 20 שרתים בני 10,000 לקוחות כל אחד על הדרך (לא קליינטים) של אימיול רק כדי להעלות את ה RATIO?

וד"א אפשר להתחבר לשרתים שלהם מכל ספק אבל להוריד מהקליינטים רק ללקוחות ברק (אולי כיום גם נטוויז'ן).

וזה רעיון חכם מצד ברק (אם כי מפוקפק חוקית) כדי לחסוך רוחב פס לחו"ל.

לא מדובר בקובץ אקראי פה ושם אלא בשיטתיות של כל קובץ פופולרי.

ועוד דבר החל מאימיול גירסה 0.47C (זה עם הצפנת הפרוטוקול) הטריק הזה לא עובד, גם אם ההצפנה מבוטלת בהעדפות, לכן מי שרוצה עדיין להנות מהמהירות מומלץ שישתמש בגירסה 0.47a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שמה שאתה אומר .

אני גם בללא חייגן וגם חייגן , ללא חייגן אני מקבל 85 שאיתו היה בעיות מטורפות בחודש האחרון . עם החייגן שהובטח לי תעדוף אני מקבל 82 ועובד ועבד מצויין בכול התקופה האחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי, צעקתי, אמרתי שאני מתנתק. עכשיו אני מקבל את החבילת הזאת חודשיים חינם. אחרי זה בארבעים שקל לחודש. עוד חודשיים אני אבדוק את המחירים בנזק.

יש הבדל בין ברק-נטביזיון עם תעדוף לבין נזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לעשות קצת סדר בבלגן :

1. חסימת פורטים P2P אינה קשורה למהירות בשרתי משחקים או גלישה לחול !

זה קשור בצורה עקיפה, כמו שאמרתי, ספקית שצריכה להשתמש בהגבלות שונות לגבי P2P, זה אומר משהו על הקווים שלה לחו"ל

זה אומר שהיא תחת עומס, וצריכה להפעיל כלים לתמרון רוחב פס, ספקית שנמצאת בעומס תמיד תתן לך גלישה איטית יותר לחו"ל מן הסתם

ובנוסף, אם אחת מהדרכים לחסימה עובדות כמו שאני חושד (איתור כתובות IP שאליהן יש הרבה חיבורים לא על פורט 80, וחסימה/תיעדוף היעד בהתאם)

אז זה גם משפיע על התחברות לשרתי משחקים.

2. "תעדוף" זה כמו IRQ שמחליט לאיזו כתובת IP תהיה גישה מהירה וכמה אופים(ראוטרים/שרתים) תעבור החבילה מהמקור ליעד ובחזרה.

אולי זה רק אני, אבל לא ממש הבנתי את האנלוגיה שלך

תיעדוף זה סט של כללים - policy שקובע לאיזה פאקט לתת עדיפות, על פי הרבה קריטריונים ולא רק אחד

(מקור, יעד, פורט, עומס בנק' זמן, עומס ממוצע, וכל העדפה שרוצים להוסיף למערכת)

3. חבילת ה"גימר" היא אחת מתוך מספר חבילות אשר התעדוף שלהם גבוהה. ולכן למי שמוגדרת חבילה זו ההיו פינגים יותר נמוכים משמע חיבור יותר מהיר. את החבילה מציעים אגב גם לאלו המשקיעים בבורסה וצריכים חיבור ""חזק"" ומיידי.

וזה קשה להחליט אם כזה דבר הוא בכלל לגיטימי !

מי אמר שהחברה לא יכולה בכוונה לתעדף שרתי משחקים ידועים (לא רק) כדי שהרבה מנויים יעברו לחבילה היוקרתית יותר, המתועדפת גבוהה ?

יש כאן מצב של יצירת חתך נוסף בין המנויים לספקית

לא רק חבילות מהירות הורדה - 750 מול 1.5 מול 5 מגה, עכשיו יש לך גם "הפאקט של מי רץ יותר מהר"

לדעתי זה לא צריך להיות ככה.

4. אין קשר בין מהירות הגלישה לבין מהירות הורדה כיוון שגלישה מתבצעת על פורט 80 אשר אינו חסום/מוגבל.

זה נכון בתיאוריה בלבד,

כן, פעם 750 הייתה מהירות מספקת לגלישה למחשב בודד

היום כבר מומלץ 1.5 למחשב בודד לגלישה בלבד, כי יש את כל הוידאו בסטרימינג ותכני מולטימדיה אחרים שאתה פוגש תוך כדי גלישה

אבל עדיין, למרות שרוב הספקיות לא יחסמו / יגבילו את פורט 80, מהירות הגלישה לחו"ל ומהירות ההורדה מחו"ל פחות או יותר נותנות לך תמונה

על מצב הקישוריות שלך לחו"ל

אבל אל לנו לשכוח שהכל תלוי בשרת שאליו אתה גולש / מוריד ממנו , בעומס של המשתמשים על אותו שרת ספציפי, בניתוב שלך עד לשם וכו'

5. בבזק בין לאומי לדוגמה אין צורך בכול הקומבינה שנקראת תעדוף כיוון שלבזק יש גב כלכלי והם השקיעו בתשתית וציוד קצה מתקדם. בחברות קטנות כמו בברק יש צורך מצד אחד ליצור חבילות מיוחדות (שעולות יותר כסף) ומצד שני ולהגביל פורטים כיוון שרוכב הפס של החברה לא עומד בעומס.

6. זה נכון שהתומכים לא יודעים על הגבלות פורטים כיוון שלא מידעים אותם (במתכוון) ואף לפעמים משקרים להם בטענה שלא מגבילים !!! בכדי שישמע יותר אמין כשמשקרים ללקוח. [תחשבו על זה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מנוי לברק כבר דיי הרבה זמן - בערך שנתיים,

מאז שנה שעברה החלו לי בעיות במשחקי , פינגים אליהם, ובכלל בעיות חיבור רציניות,

הייתה תקופה יותר מדי ארוכה שהייתי עסוק בטלפונים לברק ואמרתי להם שבתור משתמש שלהם אני לא אמור לסבול מבעיות חיבור בגלישה ובמשחקי בפרט.

הם הציעו לי לעבור לחבילת ה"Gamer" שעולה יותר מחבילה רגילה ועבורה יש את ה"תעדוף" שלהם,

בסופו של דבר לאחר איומי התנתקות רבים (כן, ככה לצערי זה עובד אצל החברות האלה) העבירו אותי לחבילה "מתועדפת יותר" עבור משחקי וכו' ומאז אין לי בעיות מיוחדות

מבחינת תוכנות שיתוף קבצים, מהירות רגילה, לא שמתי לב לשינוי האמת :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...