מכירים את זה ש..... - עמוד 29 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

מכירים את זה שאתם מחממים שוקו במיקרוגל ובזמן ההמתנה אתם עושים משהו אחר כמו להכין טוסט... אחרי זה אתם נזכרים- שיט! שכחתי לכבות אותו!

וכמובן שהצלחת של המיקרו מלאה בשוקו שגלש... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שסוף סוף אתם יכולים לישון עד שעה מאוחרת ואז פתאום ב-6 בבוקר חתולים מיוחמים מתחת לחלון שלכם מתחילים לעשות מאווווו חח ובא לכם לקחת רובה ולירות בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שסוף סוף אתם יכולים לישון עד שעה מאוחרת ואז פתאום ב-6 בבוקר חתולים מיוחמים מתחת לחלון שלכם מתחילים לעשות מאווווו חח ובא לכם לקחת רובה ולירות בהם?

אני מכיר את זה שיש מצב שדריה תראה את התגובה הזאת ותבוא אליך עם פטיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

21 ועדיין לא התבגר? :o

:nono:

:bash:

:kopfpatsch:

אם להתבגר פרושו להפוך לבנאדם רציני ומשעמם אז לא, לא התבגרתי.

מכירים את זה שהשעון מעורר שלך מעיר אותך, ואז אתה אומר לעצמך-"אני אנוך רק עוד 5 דקות עם עיניים פתוחות ואז אקום" ואז כשאה קם אתה קולט שעברה חצי שעה? :silly:

מכירים את זה שהשעון מעורר שלך מעיר אותך, ואז אתה אומר לעצמך-"אני אנוח רק עוד 5 דקות עם עיניים פתוחות ואז אקום" ואז כשאה קם אתה קולט שעברו שלוש שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להתבגר פרושו להפוך לבנאדם רציני ומשעמם אז לא, לא התבגרתי.

מכירים את זה שהשעון מעורר שלך מעיר אותך, ואז אתה אומר לעצמך-"אני אנוח רק עוד 5 דקות עם עיניים פתוחות ואז אקום" ואז כשאה קם אתה קולט שעברו שלוש שעות?

כל הכבוד, זאת הדרך

נמאס לי מאנשים שמשחקים אותה התבגרתי והפכתי לרציני ומשעמם

וכן נחתי 5 דקות ועכשיו 1 בצהריים בעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם באמצע איזה חלום מוזר ומטורף ופיתאום הפלאפון שלכם מצלצל באמצע וכשאתם מתעורים לענות אין לכם מושג איזה יום היום ומה השעה עכשיו ואיזה שנה אתם ולוקח לכם קצת זמן להיזכר בהכל?

מכירים את זה שאתם באמצע איזה חלום מוזר ומטורף ואם תשמעו מבחוץ צופר של מכונית או זמזום קטן של משהו זה נכנס לכם בחלק מהחלום?

קרה לי בכל אופן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתה חולה בבית ויום שישי אז אתה הולך לישון מוקדם ואז ב2 בלילה שאתה כבר ישן איזה רטט ליד הראש אתם עונים ושואלים אותך איך אתה מרגיש?

עכשיו חרא

למה

כי הערת אותי טיפשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם רואים חפץ כלשהוא כל הזמן,בדיוק כשאתם צריכים אותו אתם לא מוצאים ומתעצבנים :pissed:

מוכר יותר מידי.

מכירים את זה שאתם חולמים שאתם קמים לכבות את השעון מעורר אבל ממשכים לישון?(טוב כנראה זה רק אני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה

שהעיניים שלכם פשוט "ננעלות" על חפץ מסויים ואתם לא יכולים להזיז אותם, אתה מזיזים את כל הראש אבל האישונים לא מפסיקים להתמקד בדבר הזה,

עד שאתם מתנערים ויוצאים מזה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...