מכירים את זה ש..... - עמוד 28 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואוו, יש פה 40 עמודים על פלוצים.

די פתטי אם עדיין לא עברתם את השלב שבו צוחקים מזה (ועזבו את זה, מי הגיע בכלל לשלב העצוב הזה בחיים שלו?)

אני בן 21 וזה עדיין מצחיק אותנו נודים וגרעפסים. זה קטע של גברים זה לא אמור לעבור. כמובן שלא בחברת נשים או אנשים אחרים אבל בחבר'ה זה אחד הדברים הטובים.

בקשר לתימנים והאשכנזים וכל זה. זה בגלל האוכל. תימנים אוכלים ג'חנון וביצה וזה סותם להם את כל המערכת ואז הם מפליצים כמו מכונות ירייה. אבל זה לא בגלל שהם תימנים או משהו... אחרי שאני אוכל צ'ונט (חמין) אצל סבתא בשבת אני שלושה ימים מפציץ כמו פסיכי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 21 וזה עדיין מצחיק אותנו נודים וגרעפסים. זה קטע של גברים זה לא אמור לעבור. כמובן שלא בחברת נשים או אנשים אחרים אבל בחבר'ה זה אחד הדברים הטובים.

21 ועדיין לא התבגר? :o

:nono:

:bash:

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עיראקי?

חצי

ודרך אגב תלוי איזה סוג של חמין

סבתא שלי מצד אמא לפני שהיא נפטרה היתה מכינה צ'ונט שזה עם השעועית שזה היה טעים בטירוף

סבתא שלי מצד אבא שלי עדיין מכינה אבל משהו שהיא קוראת לו טביט שזה כמו אורז בצבע כתום עם בשר וזה לא טעים כמו הצ'ונט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תימנים אוכלים ג'חנון וביצה וזה סותם להם את כל המערכת ואז הם מפליצים כמו מכונות ירייה. אבל זה לא בגלל שהם תימנים או משהו... אחרי שאני אוכל צ'ונט (חמין) אצל סבתא בשבת אני שלושה ימים מפציץ כמו פסיכי...

חחח קרעת אותי! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה לא מוזר שגם בן-אדם בן 30 מריץ דחקות עם חברים שלו על נודים מדי פעם, זה רק מראה עד כמה הם פתוחים אחד עם השני ולא עושים חשבון או משחקים אותה רציניים ובוגרים מדיי :hat:

מכירים את זה שהשעון מעורר שלך מעיר אותך, ואז אתה אומר לעצמך-"אני אנוך רק עוד 5 דקות עם עיניים פתוחות ואז אקום" ואז כשאה קם אתה קולט שעברה חצי שעה? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...