מכירים את זה ש..... - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

זה באמת לא קשור,

שמישהוא יפתח ת'רד על זה, זה יהיה מעניין.

והקימפורים שעושיפ בקאונטר הם 'דפוקים ומעצבנים, אבל ב-BF אתה יכול בלי בעיה לתפוס עמדה טובה ולהרוג הרבה עם איזה אוטומטי או סנייפר.

וגם אפשר להתקמפר לאנשים, אבל זה דפוק.

קאונטר משעמם בגלל שכל 3 דקות יש סיבוב חדש, וזה חוזר על עצמו יותר מדי ודפוק, BF זה ממש הרגשה של מלחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי cs עובד בסוג משחק last standing man

זאת אומרת שזה free for all או שתי קבוצות, ואם מישהו מת הוא לא יכול לחזור באותו סיבוב

והסיבוב נגמר מתי שהאחרון מת

יש זמן כדי שלא יווצר מצב שמישהו יתחבא הרבה זמן ויעכב את כל הסרבר

הבעיה עם שטח פתוח זה שאתה רץ רץ רץ חושב שאף אחד לא יתפוס אותך ובום סנייפר פגע בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי cs עובד בסוג משחק last standing man

זאת אומרת שזה free for all או שתי קבוצות, ואם מישהו מת הוא לא יכול לחזור באותו סיבוב

והסיבוב נגמר מתי שהאחרון מת

יש זמן כדי שלא יווצר מצב שמישהו יתחבא הרבה זמן ויעכב את כל הסרבר

הבעיה עם שטח פתוח זה שאתה רץ רץ רץ חושב שאף אחד לא יתפוס אותך ובום סנייפר פגע בך

אם אתה סתם רץ רץ רץ אז אתה צריך ללמוד לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע ... סיאס בנוי על hl וכך גם שאר המישחקים וזה דיי אותו דבר אם נשקים וכוונת אחרת ואולי פה ושם המישחק מהיר יותר אבל בכל זאת זה אותו gameplay

חוץ מיזה שאני בטוח ש80% מבני אדם שיש להם יש להם גםcssאו cs

חוץ מיזה שעדיין ל1.6 יש הרבה יותר שחקנים מאשר לBF2

yuval1101 , אני מניח שאתה יודע מזה קלאנים ומישחקי ליגה.... אתה יודע זוכים פה בסרבר שם ב5000 שקל... זה לא רק סיבוב אחרי זה סיבוב ;)

ואיך אתה אומר שסיאס זה מישחק בלי חשיבה?

ראיתה פעם קלאן של ממש משהו רציני אני לא מדבר על מה שיש פה בארץ... ואיזה טאקטיקות יש להם? כמה מחשבה צריך להשקיע הלידר של הקבוצה כדי להגיע לזה?

לפעמים צריך להיות ממש אבל ממש גאון כדי לקחת מצבים מסוימים ואני מכיר הרבה אנשים שהם ממש חכמים ואתה יכול ליראות את זה על איך שהם משחקים

וpika007 אם שיגאות כתיב בקשה סלח לי ועל תתקן אותי

תודה

ולסיום

מכירים את זה שאתם מסדרים את החדר אחרי שלא סידרתם אותו שנים ומתחילים לימצוא דברים מפגרים כמו ואי הינה המברג שחיפשתי חיבלת מסטיקים ישנה

וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמו וואי, הנה ג'ק המקק שוכב על הגב, סתם... :P

בקשר ל-cs, הטקטיקה שדיברת עליה זה כבר תקטיקה של השחקנים, זה לא קשור למשחק, CS פשוט לא משחק טקטי, BF זה משחק טקטי שכל סיבוב נמשך למספיק זמן כדי שיהיה אפשר לארגן טקטיקה כמו שצריך ושיש הרבה דגלים שצריך לכבוש ולשמור עליהם. הגלל ש-CS הוא מלא סיבובים קצרים, הוא לא מאפשר לשחקנים ליצור טקטיקות אדירות ומגביל אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה סתם רץ רץ רץ אז אתה צריך ללמוד לשחק

בבקשה אל תביא לי את המשפטים המטומטמים ששחקנים בחו"ל המציאו

קודם כל אני לא משחק בbf2

ואני לא משחק שום משחק יריות כרגע

מתי שאני כן משחק אני מתגנב כל הזמן ולא יוצא למקומות שכולם יכולים למצוא אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה סתם אומר- "רץ רץ רץ"??? בכל משחק שאתה "תרוץ תרוץ תרוץ" בלי זהירות ומחשבה, יהרגו אותך בלי בעיה.

תראה, זה ממש מעצבן שאתה סתם זורק שטויות ומנסה להוריד מהרמה של BT, שנינו יודעים ששחקן מקצועי לא סתם "רץ רץ רץ", אז למה סתם?! זה מראה שאתה מחפש חסרונות ב-BT וסתם זורק שטויות...

ודרך אגב, מה הקשר "משפטים מטומטמים ששחקנים בחו"ל המציאו"??? מה נפל עליך שאמרת את זה? כל מה שאמרתי שאתה צריך ללמוד לשחק ( כי בוא נודה בזה, מי שסתם "רץ רץ רץ" צריך להשתפר ומהר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה אל תביא לי את המשפטים המטומטמים ששחקנים בחו"ל המציאו

קודם כל אני לא משחק בbf2

ואני לא משחק שום משחק יריות כרגע

מתי שאני כן משחק אני מתגנב כל הזמן ולא יוצא למקומות שכולם יכולים למצוא אותי

camper.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה סתם אומר- "רץ רץ רץ"??? בכל משחק שאתה "תרוץ תרוץ תרוץ" בלי זהירות ומחשבה, יהרגו אותך בלי בעיה.

תראה, זה ממש מעצבן שאתה סתם זורק שטויות ומנסה להוריד מהרמה של BT, שנינו יודעים ששחקן מקצועי לא סתם "רץ רץ רץ", אז למה סתם?! זה מראה שאתה מחפש חסרונות ב-BT וסתם זורק שטויות...

ודרך אגב, מה הקשר "משפטים מטומטמים ששחקנים בחו"ל המציאו"??? מה נפל עליך שאמרת את זה? כל מה שאמרתי שאתה צריך ללמוד לשחק ( כי בוא נודה בזה, מי שסתם "רץ רץ רץ" צריך להשתפר ומהר ).

כי אין איפה להתגנב במדבר פתוח, חשבת על זה

יאללה תרד ממני

ומאיר אתה מוזמן למצוץ לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...