מכירים את זה ש..... - עמוד 30 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שאתם עייפים מאוד ונכנסים למיטה.

אחרי 5 שניות אתם שומעים זמזום מעצבן ואז כל רגע נכנס לכם זבוב לאוזן.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני מתחיל לתת לעצמי כאפות כמו משוגע עד שממש כואב לי באוזן ואז אני נכנס מתחת לשמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכר יותר מידי.

מכירים את זה שאתם חולמים שאתם קמים לכבות את השעון מעורר אבל ממשכים לישון?(טוב כנראה זה רק אני)

לא יאומן, בדיוק אותו דבר קורה לי!!!

זה לא חייב להיות שעון מעורר, פעם אחת חבר שלי התקשר אלי בזמן שישנתי, ולא היה לי כוח לענות, ואז עניתי לו וניהלנו שיחה, ואז אח"כ בהמשך היום שיצא לנו שוב לדבר הבנתי שבעצם חלמתי ולא באמת עניתי ( הוא באמת התקשר ).

ופעם הייתי צריך לקום לביה"ס, והתארגנתי: ציחצחתי שיניים, התלבשתי והתארגנתי, רגע לפני שהלכתי קמתי וקלטתי שאני עדיין במיטה :P

מכירים את זה שאתם באמצע איזה חלום מוזר ומטורף ופיתאום הפלאפון שלכם מצלצל באמצע וכשאתם מתעורים לענות אין לכם מושג איזה יום היום ומה השעה עכשיו ואיזה שנה אתם ולוקח לכם קצת זמן להיזכר בהכל?

מכירים את זה שאתם באמצע איזה חלום מוזר ומטורף ואם תשמעו מבחוץ צופר של מכונית או זמזום קטן של משהו זה נכנס לכם בחלק מהחלום?

קרה לי בכל אופן ;D

חחח.. מכיר!

אם לפעמים אחותי באה להעיר אותי ואז אני חולם על איזה פיראט שמנענע אותי או כל מני דברים בסגנון :silly:

והקטע עם הזבוב, אני לא מכיר, אבל אני מכיר משהו הרב יותר מעצבן! יתוש :s07: אין, זה הדבר הכי מעצבן, הוא בא לי לאוזן עם הרעש הכי מעצבן, ואני מכניס לעצמי כאפות, וחוזר לישון, ואז הוא שוב עושה לי באוזן את אותו רעש, ואז אני שוב מכפכף את עצמי, וזה חזר על עצמו מלא פעמים, ואז בסוף אני ממש קם ופותח תאור ויוצא למרדף, אחרי שאני מוצא אותו והורג אותו ( לפעמים זה לא על הפעם הראשונה ), באים עוד 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכר יותר מידי.

מכירים את זה שאתם חולמים שאתם קמים לכבות את השעון מעורר אבל ממשכים לישון?(טוב כנראה זה רק אני)

מכיר.

מכירים את זה שנרדמת הרגל ואז מתחילים לבעוט בקיר כדי שהיא תתעורר. :sleep:

מכיר.

מכירים את זה שאמא שלכם בדיוק ניקתה את הבית, אתה חושב שהחלון פתוח ואאוץ! זכוכית...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שעדיין יש לכם על המקרר מגנט מהחתונה של רוני ואיל מה ה23.3.03?

מכירים את זה שבגלל שאין לכם כוח לחכות עד שמשהו יהיה מוכן,אז אתם לא אוכלים בסוף?

מכירים את זה שאי אפשר לראות בYES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאומן, בדיוק אותו דבר קורה לי!!!

זה לא חייב להיות שעון מעורר, פעם אחת חבר שלי התקשר אלי בזמן שישנתי, ולא היה לי כוח לענות, ואז עניתי לו וניהלנו שיחה, ואז אח"כ בהמשך היום שיצא לנו שוב לדבר הבנתי שבעצם חלמתי ולא באמת עניתי ( הוא באמת התקשר ).

ופעם הייתי צריך לקום לביה"ס, והתארגנתי: ציחצחתי שיניים, התלבשתי והתארגנתי, רגע לפני שהלכתי קמתי וקלטתי שאני עדיין במיטה :P

חחח.. מכיר!

אם לפעמים אחותי באה להעיר אותי ואז אני חולם על איזה פיראט שמנענע אותי או כל מני דברים בסגנון :silly:

והקטע עם הזבוב, אני לא מכיר, אבל אני מכיר משהו הרב יותר מעצבן! יתוש :s07: אין, זה הדבר הכי מעצבן, הוא בא לי לאוזן עם הרעש הכי מעצבן, ואני מכניס לעצמי כאפות, וחוזר לישון, ואז הוא שוב עושה לי באוזן את אותו רעש, ואז אני שוב מכפכף את עצמי, וזה חזר על עצמו מלא פעמים, ואז בסוף אני ממש קם ופותח תאור ויוצא למרדף, אחרי שאני מוצא אותו והורג אותו ( לפעמים זה לא על הפעם הראשונה ), באים עוד 3.

חח יותר חזק ממה שהיה לי וד"א לי זה קרה פעמיים ברצף

אבל לקום להתלבש וזה ואז להתעורר עוד לא קרה לי.

מכיר.

מכיר.

מכירים את זה שאמא שלכם בדיוק ניקתה את הבית, אתה חושב שהחלון פתוח ואאוץ! זכוכית...?

עכשיו אני לא מרגיש לבד חח.

ועוד אחד חדש

מכירים את זה שאתם רואים סרט ואז אתם ממש מושפעים ממנו ומשחקים את עצמכם כמו דמות מהסרט ומנסים לחקות את ההתנהגות/הקול/דרך חשביה של אותה דמות?

(אני הייתי נסחף ככה כשהייתי קטן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד אחד חדש

מכירים את זה שאתם רואים סרט ואז אתם ממש מושפעים ממנו ומשחקים את עצמכם כמו דמות מהסרט ומנסים לחקות את ההתנהגות/הקול/דרך חשביה של אותה דמות?

(אני הייתי נסחף ככה כשהייתי קטן)

מכיר, למשל בסרט men in black, אז כשהייתי קטן הייתי מושפע רצח, ונכון היה את המכשיר הקטן הזה כמו עט שכשלוחצים עליו הוא מוחק לך את הזיכרון מלפני זמן קצר שהם קובעים, אלא אם כן אתה שם . אז ב-MTV היו שמים הרבה את השיר של וויל סמית' שהקליפ שלו והשיר עצמו הוא על הסרט הזה, ואז תמיד בסוט הוא היה לוקח את המכשיר הזה ולוחץ עליו כאילו למחוק את הזכרון של מי שרואה, אז רגע לפני הקטע הזה, הייתי רץ לחדר ושם את המשקפיים השחורות שלי ;D

איזה חמוד הייתי!!!

יש עוד כמה בסגנון, אבל כבר מאוחר ( ישבתי עד עכשיו על עבודה מסריחה ), אני כבר אכתוב מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה

שהעיניים שלכם פשוט "ננעלות" על חפץ מסויים ואתם לא יכולים להזיז אותם, אתה מזיזים את כל הראש אבל האישונים לא מפסיקים להתמקד בדבר הזה,

עד שאתם מתנערים ויוצאים מזה ??

קורה לי במסיבות לפעמים על בנות.

אח"כ הן באות וחושבות שעשיתי להן עיניים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי פעם משהו דומה... אתם מכירים את זה שאתם חושבים על משהו וממש נכנסים לזה ולא שמים לב למה שקורה במציאות ואתם כזה סתם בוהים במשהו,

אז אני בשיעור מוסיקה בכיתה ה' או ו' בהיתי על השדיים של המורה שלי :smile1: זה היה מביך כזה עד שקלטתי, וגם היא קלטה אותי ואז בשביל לצאת מהמבוכה היא כזה: "או... אתה מסתכל לי על השרשרת? חחח..." והסתירה את השדיים שלה מהר כזה ( הייתה לה שרשרת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי פעם משהו דומה... אתם מכירים את זה שאתם חושבים על משהו וממש נכנסים לזה ולא שמים לב למה שקורה במציאות ואתם כזה סתם בוהים במשהו,

אז אני בשיעור מוסיקה בכיתה ה' או ו' בהיתי על השדיים של המורה שלי :smile1: זה היה מביך כזה עד שקלטתי, וגם היא קלטה אותי ואז בשביל לצאת מהמבוכה היא כזה: "או... אתה מסתכל לי על השרשרת? חחח..." והסתירה את השדיים שלה מהר כזה ( הייתה לה שרשרת )

חח איזה חרמן.......... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...