מכירים את זה ש..... - עמוד 32 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

אני חייב לספר לכם שהשנה גיליתי עד כמה כיף בבית ספר.

אין לכם מושג, זה המקום הכי מצחיק עלי אדמות.

בידור 24 שעות ביממה.

אולי זה בגלל שאני לומד דקה הליכה מהמושבה הגרמנית? :smile1:

או שמה זה קשור לעבודה שאנחנו לא עושים שמה כלום חוץ מלצחוק....

אתה לומד בניסויי? או בבצפר שממש על הכביש של המושבה הגרמנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שאתם מרגישים שאתם לא יודעים כלום באיזה מקצוע מסוים ואז אתם מביאים בין הציונים הגבוהים בכיתה?

קרה לי בשיעורי לשון.. חשבתי שאני לא יודע כלום ובטוח אני יכשל ואז הבאתי 87.. בערך רק 3 אנשים קבלו יותר ממני

וזה שלומד במושבה..

מה זה הבית ספר הזה? לא שמעתי עליו בחיים.. אתה מתכוון אולי לאומנויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ניסויי, אבל לא בטוח שאנחנו מדברים על אותו דבר.

אני לומד בבית ספר של מכון הרטמן.

(גנים מדהימים, מדשאות, מבנים מרהיבים, מזרקות)

מכיר.

איפה אתה גר בערך? במושבה?(...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחד חדש(בואנה יש לי הרבה כאלה משום מה)

מכירים את זה שאתם לועסים מסטיק מלא מלא זמן ולמרות שכבר נגמר הטעם שלו אתם ממשיכים ללעוס כי אין לכם אחר או לא בא לכם להוציא אחר.

חחח...

מכיר מכיר, בעיקר בבית ספר, אני חצי יום עם מסטיק אחד דפוק.

ופעם קניתי איזה מסטיק מעפון ( jussy fruit או משהו כזה ) והמסטיק אחרי כמה זמן, פשוט התחיל להתפורר לי בפה, מסטיק זול בטירוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם לועסים מסטיק מלא מלא זמן ולמרות שכבר נגמר הטעם שלו אתם ממשיכים ללעוס כי אין לכם אחר או לא בא לכם להוציא אחר.

LOL כן!! ואז אתה מרגיש שאתה יכול לשבור קירות עם הכח שנעצם לך בלסת מרוב שלעסת כל היום :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...

מכיר מכיר, בעיקר בבית ספר, אני חצי יום עם מסטיק אחד דפוק.

ופעם קניתי איזה מסטיק מעפון ( jussy fruit או משהו כזה ) והמסטיק אחרי כמה זמן, פשוט התחיל להתפורר לי בפה, מסטיק זול בטירוף!

לא נראה לי זה היה ג'וסי פרוט-הם אמורים להיות טובים בטח אחד מהמסטיקים שמיוצרים בסין ואתה לא יודע מה שמו בהם והם ממש שכונה.

LOL כן!! ואז אתה מרגיש שאתה יכול לשבור קירות עם הכח שנעצם לך בלסת מרוב שלעסת כל היום :lol:

חח לא ניסיתי לשבור קירות אבל אם אתה אומר.

מכירים את זה שאתם הולכים לדבר עם מורה שאתם לא כל כך אוהבים לגבי משהו שקשור בלימודים ובסוף מתברר שהוא אחלה של מורה?(קרה לי היום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי זה היה ג'וסי פרוט-הם אמורים להיות טובים בטח אחד מהמסטיקים שמיוצרים בסין ואתה לא יודע מה שמו בהם והם ממש שכונה.

.... מסטיק ג'נרי? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם רואים סרט ומשחקים עם השלט,

ואז באיזה קטע מעניין בסרט אתם בטעות לוחצים על איזה כפתור שמעלה את התפריטים או משהו ולוקח לו שעה לחזור ?

מכירים את זה שאתם שומעים מוסיקה ואז פתאום אתם נהיים משוגעים מתחילים לרקוד ולהתפרע לצלילי סקאזי או משהו ?

ומכירים את זה שאמא שלכם בדיוק נכנסת לחדר :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P לא סובל טראנסים

זה כן, אולי החברה נראית איכותית בגל שהיא פעם היה "להיט" של מסטיקים אבל בדוגרי היא סתם חברה מעפנה וזולה!

לא פלא שמיד היא נעלמה...

חחח... גדול! מכיר, בטח מכיר! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...