מכירים את זה ש..... - עמוד 25 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את האנשים שמתווכחים על נושאים שהם לא מכירים בגרוש?

(או במילים אחרות לך לסטטיסטיקה של המשטרה לגבי הקשר בין תאונות ומהירות, התשובה היא לא מה שאתה מצפה)

וזה סותר את העובדה כי?

אתה מתרץ עבריינות תנועה אם לא שמת לב, זה לא קשור מה הסטטיסטקה אומרת-בדיוק עכשיו הוכחת את מה שאמרתי-אתה מתרץ את זה שמותר לך לעבור על החוק כי לפי הסטטיסטיקה זה לא קשור.

בריונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שת'רד סוטה יותר מדי מהנושא ואז בא מנהל וסוגר אותו???

ו-fighter, קודם כל לא היית צריך לרדת לרמה הזאת, שנית- אפשר להתקמפר בכל משחק, זו לא בעיה וזו תקטיקה די פשוטה, אז מה שהמפה גדולה, המפות לא נראות כאילות הביאו בשטח פצצת אטום והחריבו הכול, יש מלא בניינים וכל מני דברים, רואים שלא שחקת ב-BF והתנסת כמו שצריך, או שפשוט אתה סתם אומר דברים רעים על BF בשביל איכשהו להחמיא ל-CS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם משחקים משחק RPG, ופתאום פורצים לכם (איכשהו, לא משנה) לחשבון וגונבים כל מה שיש בו?

אני מריח פה שחקן מייפל סטורי :lol: :lol: :lol:

מכירים את הקטע שעארס בא ומתחיל לאיים עליכם בכל מיני דרכים יצירתיות ביותר?

"אני אתן לך פצצה ואדביק אותך לקיר"

עכשיו תנסו לדמיין את זה בראש רגע. נכון שזה קורע מצחוק? D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שהמורה מכתיבה משהו חשוב ומהר, ופתאום חבר שלכם רעב והוא מתחיל לצעוק סטייק.... סטייייקקקק...

בסוף ההכתבה אתה מגלה שכל ארבע מילים רשמת סטייק.

מכירים את זה שחבר שלכם מציק לכם בשיעור ובסוף נמאס לכם ואתם מביאים לו איזה כאפה או אומרים לו שתוק כבר והמורה מוציאה אתכם.

מכירים את זה שיום אחד יש לכם כמה שעות חופשי וילד אחד מביא טאקי ואז כולם לוקחים שולחנות וכיסאות ושמים בחוץ,

וכל השכבה באה ומתחילה לשחק... (אני מדבר על כיתה י' :P)

מכירים את זה שהמורה אומרת לכבות פלאפונים וכמה שניות אחרי הפלאפון שלה מצלצל ואז כל הכיתה יורדת עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שהמורה מכתיבה משהו חשוב ומהר, ופתאום חבר שלכם רעב והוא מתחיל לצעוק סטייק.... סטייייקקקק...

בסוף ההכתבה אתה מגלה שכל ארבע מילים רשמת סטייק.

מכירים את זה שחבר שלכם מציק לכם בשיעור ובסוף נמאס לכם ואתם מביאים לו איזה כאפה או אומרים לו שתוק כבר והמורה מוציאה אתכם.

מכירים את זה שיום אחד יש לכם כמה שעות חופשי וילד אחד מביא טאקי ואז כולם לוקחים שולחנות וכיסאות ושמים בחוץ,

וכל השכבה באה ומתחילה לשחק... (אני מדבר על כיתה י' :P)

מכירים את זה שהמורה אומרת לכבות פלאפונים וכמה שניות אחרי הפלאפון שלה מצלצל ואז כל הכיתה יורדת עליה.

הראשון ענק.

אצלנו גם לפעמים (אבל שממש משעמם). אללה טאקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה פאנבוי

אני לא אמרתי שום דבר רע על BF

מה אתה רוצה??

כתבתי פה הודעה שכתוב בה "BF הוא משחק מסריח אני שונא אותו וCS הוא ההכי מגניב בעולם?"

מה הקשר פאנבוי? נגיד ואני סתם אומר שאתה "יורד" על BF למרות שאתה לא- איך זה עושה אותי לפאנבוי?

ואתה סתם אומר כל מני שטויות על BF שלא קשורות, ועזוב, בוא נחזור לנושא...

מכירים את זה שחבר שלך מביא גיטרה לבית-ספר ואתם מנגנים, אבל אז בטיפשותו הוא מוציא את הגיטרה באמצע השיעור ומתחיל לנגן, ואז המורה מוציאה אותו ואותך להירשם ( הוא ישב לידי )? ואח"כ שאתה שואל אותה למה היא הוציעה אותך היא אומרת לו ( לבחור קוראים תומר ): "תשמע אהה... תומר הוציא את המנדלינה ואתה נהנית איתו... זה... זה לא הולך ככה שהוא מוציא את המנדלינה ואתה מנגן עליה!" ( תשמיעו את זה לעצמכם בראש במבטא רוסי-רומני )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...