מכירים את זה ש..... - עמוד 31 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את ה שאתם זוכרים שקרה משהו, אבל הזכרון ממש מטושטש ולא ברור, אז אתם כבר לר יודעים אם זה קרה באמת או שזה רק חלום?

כן אני עדיין לא יודע אם באמת ראיתי באיזה יום חם בבוקר ציפור כחולה כזאתי כמו בשילגיה מצויר או שזה היה חלום או השפעה של יום לפני.. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שנמאס לכם מהבית ספר, וכלכך בא לכם לפרוש, אבל אתם יודעים שאין לכם ת'ביצים בשביל לפרוש וככה לשים את העתיד שלכם באויר :s07:

אני לא יודע מה אני אעשה לעצמי אם אני בסוף אמצא את עצמי מנקה חס וחלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר, למשל בסרט men in black, אז כשהייתי קטן הייתי מושפע רצח, ונכון היה את המכשיר הקטן הזה כמו עט שכשלוחצים עליו הוא מוחק לך את הזיכרון מלפני זמן קצר שהם קובעים, אלא אם כן אתה שם . אז ב-MTV היו שמים הרבה את השיר של וויל סמית' שהקליפ שלו והשיר עצמו הוא על הסרט הזה, ואז תמיד בסוט הוא היה לוקח את המכשיר הזה ולוחץ עליו כאילו למחוק את הזכרון של מי שרואה, אז רגע לפני הקטע הזה, הייתי רץ לחדר ושם את המשקפיים השחורות שלי ;D

איזה חמוד הייתי!!!

יש עוד כמה בסגנון, אבל כבר מאוחר ( ישבתי עד עכשיו על עבודה מסריחה ), אני כבר אכתוב מחר

חחחחחחחחחחחח חזק..ובאמת חמוד.

וכל השאר אני שם לב שאני לא היחיד.

מכירים את ה שאתם זוכרים שקרה משהו, אבל הזכרון ממש מטושטש ולא ברור, אז אתם כבר לר יודעים אם זה קרה באמת או שזה רק חלום?

חבל על הזמן איך שזה קורה לי לפעמים זה מפחיד אותי.

מכירים את זה שאתם לא פה יומיים, נכנסים לפורום "כללי" ונראה לכם כאילו הכל השתנה?? ;D

כמעט תמיד זה קורה.

מכירים את זה שנמאס לכם מהבית ספר, וכלכך בא לכם לפרוש, אבל אתם יודעים שאין לכם ת'ביצים בשביל לפרוש וככה לשים את העתיד שלכם באויר :s07:

כן..אבל כמו שאמרת אין תביצים לפרוש .

ואחד חדש(בואנה יש לי הרבה כאלה משום מה)

מכירים את זה שאתם לועסים מסטיק מלא מלא זמן ולמרות שכבר נגמר הטעם שלו אתם ממשיכים ללעוס כי אין לכם אחר או לא בא לכם להוציא אחר.

ועוד אחד חדש:

מכירים את זה שאתם מגיבים הרבה בפורום כללי ואז רואים שהמונה הודעות לא עולה ואתם כזה מתבאסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לספר לכם שהשנה גיליתי עד כמה כיף בבית ספר.

אין לכם מושג, זה המקום הכי מצחיק עלי אדמות.

בידור 24 שעות ביממה.

אולי זה בגלל שאני לומד דקה הליכה מהמושבה הגרמנית? :smile1:

או שמה זה קשור לעבודה שאנחנו לא עושים שמה כלום חוץ מלצחוק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר, וזו הסיבה שאני עובר לאקסטרני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לספר לכם שהשנה גיליתי עד כמה כיף בבית ספר.

אין לכם מושג, זה המקום הכי מצחיק עלי אדמות.

בידור 24 שעות ביממה.

אולי זה בגלל שאני לומד דקה הליכה מהמושבה הגרמנית? :smile1:

או שמה זה קשור לעבודה שאנחנו לא עושים שמה כלום חוץ מלצחוק....

הייתי במושבה הגרמנית אני לא רואה איך זה קשור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...