מכירים את זה ש..... - עמוד 26 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שאתם מקבלים רישיון עוברים שלושה חודשים של מלווה ומישהו החליט שאתם נהפכתם להיות נהג מונית?

ופיתוח של הקודם - מכירים את זה שאתם צריכים להתעורר ב10 וחצי לבצפר ומעירים אותכם ב7 בשביל לקחת את האחים לבצפר? אתם בחיים לא תוכלו לחזור לישון אחרי זה וכל מה שאתם רוצים לעשות זה להעמיד את כולם בשורה ולדרוס אותם כדי שיהיה לך קצת שקט ותוכל לישון כמו בן אדם? במיוחד כשלאחים יש אוטובוס שאמור לקחת אותם לביצפר אבל הם יותר מידי עצלנים מחורבנים בשביל לעלות עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתה מתיישב על כסא או ספא ואז יש רעש של נוד מבלי שתעשה וכולך פדיחה מנסה לשחזר את הרעש שיבינו שזה לא אתה!!!

חה זה תמיד קורה לי אבל עם המכסה של המזגן בכיתה כבר הפכו אותי לפלצן

ולוליפופ מתי חזרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מקבלים רישיון עוברים שלושה חודשים של מלווה ומישהו החליט שאתם נהפכתם להיות נהג מונית?

ופיתוח של הקודם - מכירים את זה שאתם צריכים להתעורר ב10 וחצי לבצפר ומעירים אותכם ב7 בשביל לקחת את האחים לבצפר? אתם בחיים לא תוכלו לחזור לישון אחרי זה וכל מה שאתם רוצים לעשות זה להעמיד את כולם בשורה ולדרוס אותם כדי שיהיה לך קצת שקט ותוכל לישון כמו בן אדם? במיוחד כשלאחים יש אוטובוס שאמור לקחת אותם לביצפר אבל הם יותר מידי עצלנים מחורבנים בשביל לעלות עליו

:o ב4 שורות תיארת את תמצית החיים שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שיש לך פיטרייה רצינית בזרת ברגל ואתם מרגדים אותה כמו מטורפים במשך 10 דקות ושאתם מצליחים להוריד את החתיכת עור המציקה אתם מקבלים תחושת סיפוק מטורפת של סקס טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה ש אתם כל כך עייפים, אתם מפהקים כזה פיהוק שהלסת לא יכולה לעמוד בגודל של הפיהוק,

ואז אתם מרגישים כאילו יש מלחמה בין הלסת לפיהוק :silly:

מכירים את זה ש אתם אוכלים משהו קר בטרוף ואז כואב לכם במצח איזה 10 שניות של כאב טופת בלתי נסבל שנראה כאילו הוא נמשך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה ש אתם כל כך עייפים, אתם מפהקים כזה פיהוק שהלסת לא יכולה לעמוד בגודל של הפיהוק,

ואז אתם מרגישים כאילו יש מלחמה בין הלסת לפיהוק :silly:

מכירים את זה ש אתם אוכלים משהו קר בטרוף ואז כואב לכם במצח איזה 10 שניות של כאב טופת בלתי נסבל שנראה כאילו הוא נמשך שנים.

\

מכירים את זה שאתם קוראים משהו שקשור לפיהוק, ואז מפהקים?

(קרי לי כרגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על זה כתבה... הפיהוק נמצא בחלק הכי פרימיטיבי במוח ואין זכר למתי הוא השתרש במוח האדם.

ברגע שמדברים על פיהוק או מפהקים אתה בעצם מחקה את הבנאדם שפיהק מאו שפשוט החלק ההוא במוח גורם לנו לפהק.

מכירים את זה שאתם כבר מכוסים במיטה וחמים לכם ואז בדיוק תמיד יהיה משהוא שבגללו תצטרכו לצאת מהמיטה. (לסגור חלון או לעשות משהו ששחכת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... אבל זה כיף ;D

קראתי על זה כתבה... הפיהוק נמצא בחלק הכי פרימיטיבי במוח ואין זכר למתי הוא השתרש במוח האדם.

ברגע שמדברים על פיהוק או מפהקים אתה בעצם מחקה את הבנאדם שפיהק מאו שפשוט החלק ההוא במוח גורם לנו לפהק.

פי... ברגע שכתבת את זה אני מפהק ( לא משיעמום )

מכירים את זה שאתם כבר מכוסים במיטה וחמים לכם ואז בדיוק תמיד יהיה משהוא שבגללו תצטרכו לצאת מהמיטה. (לסגור חלון או לעשות משהו ששחכת)

כן :pissed:

מכירים את זה שתמיד לפני שאתה רואה סרט, פתאום יש לך פיפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתה מתיישב על כסא או ספא ואז יש רעש של נוד מבלי שתעשה וכולך פדיחה מנסה לשחזר את הרעש שיבינו שזה לא אתה!!!

מכיר את זה שאתה באמת עושה, ואז מנסה להזיז את הספה כדי שתעשה רעש דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...