מכירים את זה ש..... - עמוד 27 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכיר את זה שאתה באמת עושה, ואז מנסה להזיז את הספה כדי שתעשה רעש דומה?

חחח...

מכירים את זה שאתם עם חברים וממש משעמם, וכל פעם מישהוא אחר מפליץ, ואז אתה בא ומתריע את כולם על איזה נוד עצבני עומד לצאת לך, ובסוף יוצא לך יוסוף מעפאן בלי שום צליל :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? לא יאומן!

מה זה יוסוף בכלל?[למה יש לי הרגשה שאני לא רוצה לדעת]

יוסוף זה נוד שקט שלא נשמע בכלל, זה כמו שיש פאנצ'ר בכדור או שאתה פותח את הפיה במשהו מתנפח ( כמו כדור ים ) ואתה לוחץ עליו ואז יוצא בשקט בשקט אויר בלחץ.

עכשיו מה הקאץ', זה לא סתם פלוץ שקט שלא שומעים ולא יודעים, הקטע שאולי יוסוף הוא חרישי, אבל הריח שיוצא ממנו הוא פשוט גועל נפש!!! ריח שיגרום לך להקיא בד"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? לא יאומן!

יוסוף זה נוד שקט שלא נשמע בכלל, זה כמו שיש פאנצ'ר בכדור או שאתה פותח את הפיה במשהו מתנפח ( כמו כדור ים ) ואתה לוחץ עליו ואז יוצא בשקט בשקט אויר בלחץ.

עכשיו מה הקאץ', זה לא סתם פלוץ שקט שלא שומעים ולא יודעים, הקטע שאולי יוסוף הוא חרישי, אבל הריח שיוצא ממנו הוא פשוט גועל נפש!!! ריח שיגרום לך להקיא בד"כ

בדיוק. יוסוף, המכונה גם יוספון, הוא נוד שקט אבל אחד המסריחים ביותר במשפחת הנודים.

יש לי חבר שמדי פעם היה מתחיל לצחוק בלי שום סיבה, ולאחר מספר שניות היה עולה ממנו ריח של בוטנים רקובים. אנחנו החברים הקרובים כבר למדנו לזהות את הצחוק הזה ולברוח, אבל אנשים שפחות הכירו אותנו היו נופלים בזה כל פעם מחדש.

הבנאדם צוחק, שואלים אותו מה מצחיק, ופתאום חוטפים את הזץ באף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...

כן, זה השלב שכל החברה ממש קרובים, וכל אחד מפליץ מתי שבא לא בלי בושה.

למזלי החברים שלי עם הנודים הכי מסריחים בד"כ משמיעים קול עצום או שהם פשוט מתריעים בגאווה.

הכי קרועים הם האשכנזים האלה שאחרי שולם מפליצים, הם אוזרים אומץ ורוצים לשחרר, ואז מביאים פוק קטנצ'יק ועלוב בלי ריח, ולפעמים בלי קול בכלל, ונקרעים מצחוק, וכולם לא מבינים מה הקטע של האשכנזי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...

כן, זה השלב שכל החברה ממש קרובים, וכל אחד מפליץ מתי שבא לא בלי בושה.

למזלי החברים שלי עם הנודים הכי מסריחים בד"כ משמיעים קול עצום או שהם פשוט מתריעים בגאווה.

הכי קרועים הם האשכנזים האלה שאחרי שולם מפליצים, הם אוזרים אומץ ורוצים לשחרר, ואז מביאים פוק קטנצ'יק ועלוב בלי ריח, ולפעמים בלי קול בכלל, ונקרעים מצחוק, וכולם לא מבינים מה הקטע של האשכנזי ::)

מה קשור אשכנזים? עכשיו גם יש הבדלים בין הנודים של האנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש הבדל

אשכנזים בד"כ לא מפליצים ואם כן אז זה פלוצים מעפנים כאלו....

אבל שמעת פעם תימנים?

וואלה אני גאה להיות אחד אבל בד"כ חברים שלי לא מבינים מאיפה הריח בא להם עד שאני אומר

אה ומכירים את רלה שעד שלא אומרים להם מי עשה תפלוץ הם לא מרימים תחולצה לאף?

ומכירים את זה שכשמביאים מנה חמה לכיתה לך בד"כ נשאר רק איזה איטריה מסכנה? כנ"ל בחטיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...