מכירים את זה ש..... - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

מכירים את הילדים המפגרים שחושבים שהם האקרים? יש לי כמה כאלה בשכבה, קצת משפטים שלהם :

* "חכה חכה...אין זהו..הלך לך האיסיקיו...אני היום מגיע הביתה מריץ לך אקספלויטים לאיסיקיו שלך..חכה"

* אני: "איזה מחשב יש לך "

הוא : "אח שלי בחר חלקים..משהו אחי אתה לא מאמין! המחשב הכי טוב בבית ספר"

אני : "ואללה? איזה חלקים יש לך בו ?"

הוא : "מה אתה חושב אני פריאיר....אח שלי שם לי פנטיות חמש עם שתי ליבות 3.2 גיגה הרץ..חבל לך על הזמן.."

אני : "ואיזה כרטיס מסך? "

הוא : " יש לי כרטיס אחי..משהו סוס (הוא יורק הצידה..) רדון 9600 אבל לא הרגיל יש לי SE, זה ייעני יותר טוב "

ועוד ועוד ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שרוב הנהגים בישראל הם עברייני תנועה שמתרצים תאונות בגלל שמישהו נוסע במהירות המותרת?

מכירים את זה שהחוצפה הישראלית היא הגורם לכל הרשע בעולם?מכירים את זה שבא לכם להקיא על הגועל הנפש שנקרא המנטליות הישראלית?

מכירים את זה שברוסיה מקבלים מאסר של 15 שנה על הריגה בתאונת דרכים?

מכירים את זה שהפשע בארץ מקבל הטבות בחוקים?

מכירים את זה שלהיות רשע הפך להיות חלק מהחברה ולכן אתה נחשב אאוט אם אתה לא כזה?

:eek2:

ומאיפה הסקת את זה??? :s07: תאמין לי הפשע בארץ הוא כלום לעומת מה שיש בחו"ל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שמישה ואומר לכם ש-counter strike זה משחק על רמה עם מלא טקטיקה בגלל שהוא בין היחידים שיש בו head shot והוא אחד המשחקים הטובים ביותר שיש עם איכות ומשחקיות טובה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שמישה ואומר לכם ש-counter strike זה משחק על רמה עם מלא טקטיקה בגלל שהוא בין היחידים שיש בו head shot והוא אחד המשחקים הטובים ביותר שיש עם איכות ומשחקיות טובה :screwy:

זה גם לא כל-כך טעות להגיד דבר כזה.

CS (על כל גררסאותיו) הוא אחד ממשחקי האונליין הכי טובים, והכי משוחקים אי פעם.

אמנם יש היום עוד המון FPS'ים מעולים, אבל אני חושב שהוא אחד מהראשונים שפרץ בתחום.

כמובן שמי שאמר לך את זה הגזים, אבל הבנתם את הרעיון.

ומכירים את זה שאתם פותחים ת'רד על אחד מהמשחקים הכי גדולים שעומדים לצאת (God Of War 2) ורק בנאדם אחד מגיב לכם בת'רד.

ואתה כזה אבל למה? יש בו את החרבות של אתונה (!), והם זהובות (!), ויש סרטונים עם החרבות האלה (!).

ממש בזיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם לא כל-כך טעות להגיד דבר כזה.

CS (על כל גררסאותיו) הוא אחד ממשחקי האונליין הכי טובים, והכי משוחקים אי פעם.

אחד מהמשחקים המשוחקים שיש- כן, אבל לא אחד מהמשחקים הטובים!

אמנם יש היום עוד המון FPS'ים מעולים, אבל אני חושב שהוא אחד מהראשונים שפרץ בתחום.

כמובן שמי שאמר לך את זה הגזים, אבל הבנתם את הרעיון.

ומכירים את זה שאתם פותחים ת'רד על אחד מהמשחקים הכי גדולים שעומדים לצאת (God Of War 2) ורק בנאדם אחד מגיב לכם בת'רד.

ואתה כזה אבל למה? יש בו את החרבות של אתונה (!), והם זהובות (!), ויש סרטונים עם החרבות האלה (!).

ממש בזיון...

GOW באמת משחק ענק!!! בן זונה!!! אבל בעיה שלי ולעוד רבים בפורום אין PS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כלכך טועה cs1.6 זה אחד המישחקים האיכותיים ביותר שיחקתי במשך של 3 שנים ועכשיו כל מישחק שתביאי שהוא fps הוא פשוט ניראה לי חרא ומשעמם

ועובדה שזה אחד המישחקים שאתה יכול להרוויח מהם מספיק כסף כדי לסדר לך את חיים טובים מאוד אולי לא בישראל אבל בחו"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asdeyal

סלח לי, אתה אידיוט?

סטים זה שירות שכולל את כל המשחקים של , ביניהם גם HL2, Defcon, HL1, ועוד

בטח שיהיו שם יותר משתמשים, גאון :screwy:

וזה שיש יותר לא אומר שזה יותר טוב. קח דוגמה מאייפוד- המכשיר הכי נפוץ בארה"ב, אבל זה לא מונע ממנו להיות גרוע.

פייטר- אין אפה להתקמפר איפה, קאמפר סטרייק? בטח שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...