חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה שבסוף כן יגייסו אוגדה. והם אמרו שהם חטפו עוד שני חיילים בודקים את זה.

למה לעזאזל אומרים למטוסים והמסוקים להפציץ סתם שטחים פתוחים, שיפציצו להם טנקים בישביל פיתחו טילים מתקדמים שיוכלים להוריד להם את הטנקים כמו כלום.

ויש 7 חיילים הרוגים. לעזאזל מה קורה ביום 7 חיילים איפה המלחמות של פעם שאנחנו היינו הורגים להם והם היו רק מתים.

להם נהרגו בערך 20 זה ממש כלום בכמה שעות ציפתי ללפחות 40 הרוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יכול להיות שאנשים אומרים"אנחנו נערכים לתגובה מחזבאללה"

איפה כול התותחי לייזר?איפה ספינות הליזר מגרמניה?איפה כול מטוי הF2321321 החדשים של צהל?איפה כול זה ולמה לא משתמשים בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יכול להיות שאנשים אומרים"אנחנו נערכים לתגובה מחזבאללה"

איפה כול התותחי לייזר?איפה ספינות הליזר מגרמניה?איפה כול מטוי הF2321321 החדשים של צהל?איפה כול זה ולמה לא משתמשים בזה?

הם מפחדים הם סתם מדברים באוויר, מה שהורג אותי שזה רק בישראל ככה אם דבר כזה קורה בארה"ב נכנסים לכוננות גבוהה כל הטילי ארוכי טווח מכוונים לאותה ארץ פולשים למקומות טנקים בלי הפסקה יורים מאות מוזנקים רק אצלנו מעלים 4 ורק שניים מהם מפגיזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 הרוגים-2חטופים-11 פצועים.

מ-ל-ח-מ-ה!

אייך הנסראאלה הבן זונה הזה צוחק עלינו..ובצדק,ראש ממשלה אפס,שר ביטחון אדיוט,ורמטכל מטומטם.

ממשלה מטומטמת. הכל דיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא תיקצבו את הנאוטילוס. היה יכול לעזור מאוד בקרוב בגבול הצפון :-\

(בקרוב כל האיזור שלי עולה באש... כמובן, אם זה בגלל שנותנים להם חזק בראש, אבל באמת - אז אני מוכן לקבל את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיכו לירות לעבר מטוסי צה"ל הם רק לא יודעים שעושים להם שיבוש ל"א, כמו שאני מכיר את הלבנונים האלה הם מסוגלים לתפוס M16 ולהתחיל לירות איתו על מטוס, אדיוטים.

ינסו לבלום? קדימה תנסו אם יתנו לצה"ל לעשות פעולה כמו שהוא יודע הבלימות שלהם יהיו שווים בערך לקיסם שיניים שמנסה לבלום את אחד המפלים במפלי הניאגרה.

אבל זה אם, השמאלמרט הזה לא יעשה כלום, בטח התייעץ עם אשתו, שיגייס את הבת שלו הצבוע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו לא קראתי את כל הדיון כי אני עובד רוב הזמן

אבל אני יגיד לכם מה שאני חושב

קודם כל שעשו תעיסקה הקודמת עשו טעות חמורה

שיחררו אסירים תמורת 3 גופות וסוחר סמים בן זונה

לפי דעתי צריך להחזיר גם את לבנון וגם את סוריה לתקופת האבן

ולא צריך ליכנס סתם קודם כל ליפגוע בצבא סוריה ולהשמיד אותו

ואחרי זה לפוצץ מיפעלים\סכרים\וכו וכו עד שכל התשתיות שלהם יהרסו לגמרי

ותאמינו לי אחרי זה יקח להם הרבה מאוד זמן עד שהם יחשבו לינקום בישראל

צריך להחזיר תבני זונות האלה לתקופות של חקלאות עתיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכיר לכם אנחנו נכנסים אחושלינג למלחמה לחיזבללה במשך ה6 שנים האלה הוא הקים אחלה ארנסל אימה עם מאות אלפי טילים תיקניים שמגיעים אפילו לחיפה ומעבר!

ושלא נזכיר תכמה מאות אלפי קטישות שיש :\ קיצר צריך להכנס בהם לא חזק צריך לזיין אותם כמו שכושי עם זין 4 מטר רוחב יאנוס ילדה שנתיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זלזול כזה באויב אכלנו הרבה הרוגים

אל תזלזל בהם או בחיזבאללה

זלזול? בגלל כל הטיפשים שלא משתמשים בכל הכח שלנו אנחנו הרגים לא בגלל זלזול.

ד"א הודעה אולי לא משמחת אבל חיובית, 6-8 חגו מעל הבית שלי עכשיו כולם חמושים בכל אפשרי לכיוון לבנון. הבטחה שלי שאם הם חוזרים בלי טילים ופצצות עליהם צפויים לפחות עוד 20 הרוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...