חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

שמעו אני בדרך כלל בנאדם מאופק, אבל המצב היום באמת מוציא ממני צדדים קיצוניים...

והתגובה הזו היא הקש ששבר את גב הגמל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3274529,00.html

עם היוודע דבר חטיפת החיילים החלו לזרום גינויים מרחבי העולם לפעולה וקריאות לחיזבאללה לשחרר את החיילים. אבל מזכ"ל האו"ם, קופי אנאן, צירף לדרישה לשחרר את החיילים גם גינוי למתקפת הנגד של

אין לי מה להגיד חוץ מ: שישרף אמן!

הוא וכל הארגון הארור שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

20 ? איפה אתה חייי F15 עמוס מכול טוב בפצצות יכול בכיף להביא לכמה מאות הרוגים

את האמת שראיתי רק שלושה מתוכם ושלושתם היו F16 אבל השאר יכול להיות היו F15 או גם F16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוף אנאנן הזה סתם נאצי בן זונה הוא וכול האום והעולם המזדיין הזה

וואלה תבינו, במלחמת העולם השנייה היטלר שם כזה זין על כול העולם ופלש לצרפת והפציץ את לונדון ועם כול הסנקציות שהטילו עליו והאימוים שיכנסו בו 5 מדינות

הוא נכנס לצרפת, פיקק את בריטניה,פלש לפולין,רוסיה,רומניה, ושם זין על כולם וכבש עוד חצי עולם והג מעל ל40 מליון איש ובמשך 4 שנים אף אחד בקושי גירד לו תזין

עכשיו אני לא מבקש לעשות שואה או לכבוש חצי עולם ולפלוש ל20 מדינות אני סה''כ רוצה לשטח את עזה שיש שם בלחץ 3 מליון איש וצבא של ילדים מפגרים

ולהכנס בלבנון וסוריה

בפחות מ6 שעות גומרים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבמצב שנוצר צה"ל ומדינת צריכים לנטוש את הקו שהם אימצו עד עכשיו שאמר- בואו נראה מה העולם יגיד ואז נעשה, לטובת בוא נכנס בהם חזק וניתן לעולם להגיד (ואז זה כבר יהיה יותר בכיוון של תחנונה לצה"ל להפסיק. קשה לי להאמין שמשהו יתן יד באחת המעצמות להטיל סנקציות על ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אפשר להתנחם בזה שממשלת אולמרט איבדה את האמון בקרב הציבור, יותר נכון בקרב מצביעי קדימה, שעכשיו פשוט אוכלים בתחת.

חבל שזה מה שהיה צריך לקרות. "וישבר ה' את ארזי הלבנון וירקידם כמו עגל"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שקופי אנאן הוא בסך הכל אפליה מתקנת

הרי תמיד דופקים את השחורים, אז לקחו איזה כושי ניקו אותו קצת ונתנו לו להיות יור האום.

אתם יכולים להיות בטוחים חבר'ה, שהחלטות חשובות יש לבנים מעליו שלוקחים, הוא בסך הכל כלי ייצוגי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא לחופשה בקרוב :hat:

וחסר שאיזו מלחמה תפריע לי בזה :pissed:

מה אכפת לך בכלל... זה לא מלחמה זה סתם אירגון טירור...

:kopfpatsch:

בהקשר להודעה קודמת שלך

ברגע שארגון טירור פועל באופן חופשי משטח מדינה ריבונית ומתקיף- > זהו אקט מלחמתי מצד הממשלה הנותנת חסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו

אנחנו סופגים אש 24/7. אזרחים שלנו סופגים אש. יריות בלתי פוסקות, פגזים. וכמו כל מדינה שהיא מדינה ראויה השומרת על אזרחיה, אנו מגיבים[גם אם ברכרוכיות יתר לפי דעתי]. ואז בא קופי אנאן, שיושב בכיסאו במרומי האו"ם, ומגנה אותנו? אתם יודעים מה - אני רוצה לראות מה הוא יגיד אחרי יומיים של מגורים באחת מהערים שסובלות מהפצצות מצד הערבים , אז נראה אם הוא יגנה, או יאשר מבחינתו כל פעולה נגד חלאות האדם האלה[בהסתייגות, הם לא ממש בני אדם].

זאת פשוט צביעות לשמה מצידו ומצד כל מגנה אחר. אני לא ראיתי אותו סובל משום פצצה או כדור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מביא לפניכם ציטוט מעולה (לפי דעתי) של תגובה שפורסמה בNRG :

דווקא עכשיו שאנו ''רותחים''. שאנו מרגישים ''מושפלים בזויים וטפשים''.

דווקא עכשיו שאירגונים קקיוניים כאלו ואחרים הראו לנו, כמה היינו שאננים

וכמה טעינו.

דווקא עכשיו, ורק עכשיו.

צריך לחשוב, לא בלחץ.

לא להישתגע בלבנון, ולהציג לעולם הערבי, עד כמה כואב לנו.

אנו משחקים לידיים שלהם.

ככול שנפגיז ונגלה שקיפות של כאב,

כך נשלם בעתיד במשא ומתן.

לעצור רגע! ולעשות חושבים.

מה המטרה, להחזיר את השבויים ורק אחר כך את כוח ההרתעה? או ההיפך.

האים ההישתוללות בלבנון בנוסח ''התינוק שאיבד את הצעצוע''

תואיל במשהו? לא תואיל!!!

עריכה: תנחומי למשפחות 7 החיילים שנפלו היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...