Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yotam.m

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  10,029
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  83יום 16ש' 13דק' 32שנ'

yotam.m last won the day on מאי 6

yotam.m had the most liked content!

דירוג

14 ניטרלי

אודות yotam.m

 • דרגה
  צוות האתר לשעבר
 • יום הולדת 19/02/1989

מבקרים אחרונים

1,138 צפיות בפרופיל
 1. שלום חברים, לא מזמן הגדרתי VPN על אחד המחשבים בבית שמאחסן את כל הקבצים. החיבור הוגדר בעזרת Softether VPN השרת הופעל על מחשב 1 כמובן. כל הכוננים של אותו מחשב נגישים ועובדים אך שאר כונני הרשת שמשותפים ע"י מחשבים אחרים בלתי נראים (יש עוד 2 מחשבים עם כוננים משותפים) יש לציין שפיזית מהמחשב שבו רץ שירות ה-VPN יש אפשרות להתחבר לשאר כונני הרשת. דבר נוסף מוזר הוא שמהמחשב שמתחבר ל-VPN (נייד) יש פינג ל-2 המחשבים הנוספים אך לא מצליח לגשת למשאבים המשותפים שלהם אלא אך ורק למחשב שמריץ את הסרוויס של ה-VPN. יש רעיונות?
 2. הרשת לא כוללת נתבים רבים אלא מתגים רבים. אתה יכול לבדוק את כתובת שער ברירת מחדל, סביר שאין לך גישה אפילו לא לעבור את המסך הראשון אם בכלל תגיע אליו.
 3. 1GB של אחת החברות הגדולות הזול ביותר שתמצא. כולם עושים את אותה עבודה אלא אם אתה צריך תכונות מתקדמות יותר שמתאימות למוצר מנוהל. כמות הפורטים להחלטתך כמובן.
 4. הרעיון שלי דיבר על ניתוקים קיצוניים של חשמל או על קפיצות כאלה ואחרות. שום נתב לא מוחק הגדרות אלא אם יש בו בעיה בטח לא כשהכיבוי מסודר.
 5. מזל טוב אתה נמצא ב"אחוז הקטן" התנהלות מוזרה שכן אלא אם הוט פתחו את השוק מבחינת סנכרון מודמים (מה שכנראה לא קרה) לא יודע איזו הצדקה משפטית יכולה להיות לזה כשאין מקום אחר שאפשר לקנות בו מודם. אניווי יש עוד תשתית בישראל, מוזמן לשמוע גם ממנה הצעות אם תחליט על הוט אין לך ברירה אלא לקחת הוטבוקס ואחריו נתב פרטי.
 6. לא שמעתי מעולם על תשלום על הוטבוקס אלא על שירות אלחוטי וגם על זה הם מוותרים אם אתה קצת מתעקש. (בכל מקרה עלות חודשית ולא 210) אין אפשרות לחבר שום מודם אחר אלא נתב נוסף אחרי ההוטבוקס נדמה שלא הבנת שם משהו כמו שצריך.
 7. לנתב תמיכה מלאה ב 100 מגה תוכל לקבל את המהירות הזו בחיבור קווי בלבד
 8. נראה שהרוב הגדול של האפשרויות הן בכלל בחירה מתוך צ׳קבוקס מלבד על איזה מק מדובר ואיזה שם אתה רוצה לתת ל Rule אם כבר Manual אז בטח לא זה של בזק אלא מהאתר של היצרנית.
 9. כמדומני קוראים למוצר הזה נתב\ראוטר , או שאני לא מבין את השאלה שלך. אתה מדבר על אינטרנט או סטרימינג של מידע? אם לשני אז כל מחשב מודרני מבוסס ווינדוס יעשה את זה בתנאי שכולם מחוברים לאותה רשת.
 10. על פניו נראה שכיסית הכל כבל רשת עובד או לא עובד זה בדרכ שחור או לבן אין אמצע. מצד שני זה כן נראה כמו בעיית תאימות של המתאם או אורך הכבל עם המוצר הזה ספציפית. מחשבים לרוב פחות רגישים לעומת התקנים אחרים.
 11. נתחיל מהפרמטר שצריך לדעת על איזה נתב מדובר? הפרמטר השני הוא התקציב. בהנחה והנתב שלך אינו תומך בתקן AC https://ksp.co.il/?uin=19756 אם כן אפשר למצוא כרטיס איכותי שתומך בתקן AC אך המחיר יהיה יקר משמעותית.
 12. לא בטוח שתהיה תמיכה (אפילו מערכתית) בנתב שיחות שלא נתמך ע"י החברות. דוגמת הוט שלא מאפשרת שימוש במודמי כבלים מלבד ההוטבוקס שלהם למרות שקיימים כאלה בשוק. ממליץ לבדוק מול הספקית אם תומכת ובמה, אם אתם לא מקבלים את השירות שעליו אתם משלמים לא רואה סיבה למה צריך להישאר ולהמשיך לשלם אפילו אם המחיר זול בכמה שקלים.
 13. על פניו הפיתרון הוא לבקש ניתוב שונה אם מתאפשר (לרוב כן) או לעבור ספקית. נראה שהמעבר עשה לך טוב במקרה הזה.
 14. הוטבוקס 1 תומך ב-100 וגם ב-200. אולי השרתים המדוברים עמוסים במהלך היום, נסה בשעות יותר מאוחרות. לשרתים בחו"ל בכל מקרה לא תקבל את המהירות המוצהרת מפאת עומס\מרחק\זמן תגובה וכו. במקרה אחר אפשר להחליף ספקית ולנסות שוב, אתה לא מחויב לאף אחת.
×
 • צור חדש...