חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תנו לצה''ל לנצח אין שלום עם ערבים אל תתנו להם רובים תנו לצה''ל לכסח!

איזה כיף דודים שלי ובני דודים שלי חוזרים ללבנון כאילו הם לא בילו שם מספיק :\

גם בגיל 40 צו 8 מחייב ?

אם כן אז גם את אבא שלי לוקחים לפקק ערבים :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לצה''ל לנצח אין שלום עם ערבים אל תתנו להם רובים תנו לצה''ל לכסח!

איזה כיף דודים שלי ובני דודים שלי חוזרים ללבנון כאילו הם לא בילו שם מספיק :\

גם בגיל 40 צו 8 מחייב ?

אם כן אז גם את אבא שלי לוקחים לפקק ערבים :\

אפשר גם לגייס אותו ושהוא לא ילך לחזית.

והנה ציטוט מתגובה שלי בזמן שזה קרה:

לעזאזל עם הממשלה המטומטמת הזאת יש להם כזה כח בידיים במקום להיכנס באבי אביהם להרוג לא רק חמושים אלה גם אזרחים כן כן גם אזרחים כבר הגעתי למצב שזה לא מעניין אותי בכלל הם חטפו לנו אזרחים הם הפרו איזה חוק לעזאזל כנסו איתם למלחמה פגיעה בתשתיות חייב חייב חייב להיכנס בהם בכל הכח יש לנו מעל ל200 לא? יפה את כל ה200 להרים כל אחד שיזרוק איזה 8 טילים 4 פצצות לא אכפת איפה שיטוסו וילחצו על הכפתור מתי שמתחשק להם. יש לנו מסוקים? יפה מאוד תרימו אותו לאוויר תורידו טילים לחנויות שיכסחו תחנות כח חשמל מים שיכסחו להם את הכל הכבאיות את כל תחנות המשטרה שלא יהיה להם בכלל אפשרות לזוז אפילו לא כח הכי קטן יש לנו מלא טנקים שיכניסו אותו שיפגיזו לא חסר טילים שיגור פצצות לא יודע מה חיילים שיכנסו בהם יתפרסו על כל לבנון שימחקו שם כל מטר ומטר שחיל הים ייכנס בהם גם ספינות לא חסר לנו קיבינימט נמאס מאולטומטומים למינהם זה לא עוזר בכל אנחנו אומרים להם עוד יום הם עוד יומיים אנחנו עוד שלוש הם עוד ארבע מה יצא בסוף שעברו שבועיים ולא התקדמנו לשום מקום. פאק כנסו בהם גייסו אותי מצידי אפילו שאני בקושי 16 תכניסו אותי לשם עם מסריח גייסו את כל הארץ נמאס כבר לחיות כמו זונות שיורים עליהם כל היום אני מרגיש כמו ברווז מה זה השטויות האלה איפה בכלל נשמע דבר כזה שחוטפים 3 חיילים מפגיזים טנקים הורגים חיילים ואנחנו רוצים אולטימטום יאללה אמרתם שתחזירו את לבנון 30 שנה אחורה? תחזירו אותה 1000 שנה אחורה שלא התחילו לבנות אותה בכלל כנסו בכל מה שאפשר שג'וק לא יישאר חיי שם אני רותח כמו אש בגלל הממשלה המטומטמת הזאת אללה מלחמה כנסו בהם בישביל יש את צה"ל בישביל מה בישביל שתעשו אולטימטום? כנסו בהםםםםםםםםםםםם פאק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להוריד את כ-ו-ל-ם אחרת הם ימשיכו עם החטיפות , אנחנו נשמע שכל יומיים נחטפו ונחטפים כמה וכמה חיילים.

חייבים לעשות עם זה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסייקו רק שהלחץ דם לא יהרוג אותך קודם D:

עזוב חבל על העצבים מילה שלי אנחנו רק נאכל עוד יותר בראש ולא נקבל כלום

אני אם ההיתי יכול למשוך בחוטים למעלה ההיתי מציב אולטימטום 24 שעות על השעון להשיג תחיילים\גופות של כול החטופים + מעבר כולל רון ארד והשאר ולהחזיר אותם לשטח

ובמשך הזמן הזה לארגן תצבא לפעולה צבאית לקראת פעולה צבאית, אחרי ה24 שעות לפקק את כול עזה להפוך אותה לבית קברות המוני + דרום לבנון

ואפשר בפחות מ6 שעות לכסח את כול לבנון ועזה עם החיל אוויר והתותחנים שיש לנו

לא צריך כוחות מיוחדים או חיל רגליים שרק יכול להפגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טרור נקודה.

אתה טועה טעות חמורה :bash:

לבנון מדינה ריבונית עצמאית?

כוח יצא מלבנון ופגע בריבוניות של ישראל?

לבנון אשמה.

לבנון תשלם את המחיר.

זאת בחירה שלהם להכניס לדרום ולגרש את החיזבלונים.

הם בוחרים לא לעשות זאת ... כי זה יכאב להם.

אז אנחנו נכאיב להם קצת יותר.

כבר יש לחץ ציבורי נגד פעולות החיזבלה ... צריך לפגוע בלבנון בצורה כואבת.

חצמזה כבר שמעתי מכמה מקורות על 7 הרוגים.

ויש גיוס מילואים בצו-8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צו 8 יצא לדרך לידעתכם,

מאיפה המידע??

שיט חסר שתיהיה פה עוד מלחמה.

למי שמבוגר והיה כבר במלחמה הנתב"ג יהיה פתוח בזמן מלחמה?

סגור לחלוטין עד כמה שזכור לי.

במלחמה כוללת אי אפשר לתת למטוסים אזרחיים להמריא כי הם מטרה קלה מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...