עבור לתוכן
 • צור חשבון

mik941

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  17
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  6ש' 13דק' 38שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות mik941

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אני הבנתי, תודה לכם על עזרה ומודה לכם על התשובות... יום ניפלא
 2. תודה לך על התשובה. נסיתי לקחת צמר גפן קטן ושמתי טיפה אלכוהול, והכנסתי צמר גפן בפנים ונקיתי והוצאתי צמר גפן וראיתי קצת לילכלוך שחור חלש. וחכיתי כמה דקות שזה ייבש. וחיברתי למחשב נייח USB 3.0 ועדיין לא מזהה רק USB 2.0 עובד ותקין. עדיין אותו בעיה בסיפור שלי בהתחלה. אני חושב דיסק און קיי 64GB לא תקין. משהו מוזר ראיתי בדיסק און קיי יש נורה כחולה מאירה הבהוב קטן. שאני מחבר למחשב נייח USB 3.0 הנורה כחולה קטן מהבהבת חלש, ואני מחבר למחשב נייח USB 2.0 הנורה כחולה קטן מהבהבת אור חזק. זה נראה לך מוזר, נכון, משהו לא תקין בדיסק און קיי 64GB ? איך יש לי אחריות אמרו לי בחנות שזה שנה אחריות, אולי ניגמר לי אחריות? אני אנסה ללכת לחנות קרביץ שקניתי אצליהם,וגם אתקשר אליהם. השאלה אם קיים רשום במחשב שלהם פרטים שלי באשראי שלי. אולי נימחק להם פרטים שלי. כי עבר שנה ויותר. אנסה ליבדוק אם לא מוצאים פרטים שלי או ניגמר אחריות הלך לי דיסק און קיי.
 3. שלום יש לי בעיה מוזרה בדיסק און קיי בנפח גודל 64GB - USB 3.0 (Extreme) - חברה SanDisk אני לא זוכר עבר הרבה זמן הישתמשתי בו בערך שנה ושלושה חודשים או יותר משהו כזה. זה לשימוש בעבודה וגם בבית גיבויים חומר קבצים. לאחרונה משהו מוזר אני מחבר דיסק און קיי 64GB למחשב נייח במארז שיש חיבור אחד מקדימה USB 3.0 לא מזהה אותו. לפני שנה היה עובד ועכשיו לא עובד. אני מחבר דיסק און קיי 64GB לחיבור מקדימה USB 2.0 וזה עובד ותקין. וכן מזהה אותו. נסיתי ליבדוק גם במחשב נייח מאחורה יש חיבור 2 יציאות USB 3.0 וזה לא מזהה אותו. וגם חיברתי בדיקה מאחורה ביציאת חיבור USB 2.0 וזה עובד ותקין. יש לי עוד אחד דיסק און קיי USB 2.0 בנפח גודל 16GB - ונסיתי ליבדוק חיבורים מקדימה וגם מאחורה USB 3.0 וזה USB 3.0 תקין וכן מזהה דיסק און קיי 16GB וגם בדקתי חיבורים מקדימה מאחורה USB 2.0 - וזה תקינים. למה דיסק און קיי 64BIT - USB 3.0 לא מזהה במחשב נייח חיבור מקדימה ומאחורה USB 3.0 ? ואחרון בדיקה יש לי מחשב נייד DELL חיבור יציאת אחת USB 3.0 ובנוסף 2 יציאות USB 2.0 וחיברתי דיסק און קיי 64GB במחשב נייד חיבור יציאת אחת USB 3.0 ולא מזהה אותו. ונסיתי לחבר גם USB 2.0 וזה לא מזהה אותו. ובדקתי דיסק און קיי 16GB USB 2.0 וחיברתי במחשב נייד DELL יציאת USB 3.0 וגם 2 יציאות חיבורים USB 2.0 וזה כולם יציאות עובדים ותקינים. אני לא מבין במחשב נייד בכל יציאת USB לא מזהה דיסק און קיי 64GB ומחשב נייח גם לא מזהה אותו רק USB 3.0 ובשאר חיבור USB 2.0 תקין. וגם דיסק און קיי 16GB במחשב נייד בכל יציאות חיבור USB וזה עובד ותקין. וגם במחשב נייח עובד ותקין בכולם. האם זה בסדר ולא משנה דיסק און קיי 64GB שעובד USB 3.0 אפשרי מדי פעם לחבר אותו יציאת USB 2.0 או USB 3.0 וזה לא עושה בעיות נזק בדיסק און קיי 64GB או פגיעה ביציאות חיבורים USB מחשב נייח גם מחשב נייד? האם זה אומר דיסק און קיי 64GB לא יעבוד USB 3.0 וזה אומר כבר לא תקין מקולקל? אגב: בדקתי בעבודה במחשב אחר וזה אותו בעיה בסיפור שלי. וגם עוד משהו שאני עושה תמיד קבוע שדיסק און קיי מחובר למחשב בתוך windows 10 למטה בסרגל משימות בצד שמאל יש סמלים ויש שם שעון. ורואה סמל קטן אחד שנראה חיבור דיסק און קיי . אני לוחץ עליו פעם אחת וניפתח חלון קטן ולוחץ "נתק מצב בטוח" ואז זה אפשר לנתק דיסק און קיי מהמחשב שלי. בתודה מראש! יום טוב
 4. רבותי ורבותי שימו לב שהחללית הייתה קרובה לנחיתה ופתאום תקלה אבד תקשורת בין מעבדה לחללית. זה נראה לי חושב התקפה אקרים משתיקים תקשורת בחללית. אני ראיתי בטלויזיה שידור חי ואמצע רואים על המסך גדול מישתנה מספרים ופתאום ניתק תקשורת והמספרים קפאו..והודיעו תקלה תקשורת אצליהם וגם חללית. ובסופו אבדה חללית. כמה שזה כואב ועצוב הייתי בהיתרגשות שחללית תינחת על הירח. ולעשות משימה הצלחה גדולה בעולם...בפעם הבאה מקווה שיעשו עוד ניסיון אחד טיסה חללית שוב לירח. רוצה להגיד למדענים לפני ששולחים לחללית תיבדקו הכל מכשירים ומנוע אש הכל מאובטח תקשורת ושלא יהיו תקלות בתקשורת. לחללית חמודה מאחל לכם בהצלחה ניסיון שוב טיסה לירח..עם ישראל חי
 5. לא אין לי דיסק קשיח נוסף. יש רק אחד דיסק קשיח SSD 240GB. אנ י ניתקתי כבל SATA של חיבור לדיסק קשיח SSD. והדלקתי מחשב וישר עולה ל- BIOS , וכיביתי מחשב ניתקתי כבל חשמל לספק. וחיברתי כבל SATA לדיסק קשיח SSD. והדלקתי מחשב וישר עולה ל-BIOS ולא עולה חלונות 10. מה יכולה להיות תקלה מוזרה? אולי צריך להיות בהגדרות BIOS שיגרום לו לעלות ישירות לחלונות 10. אבל אני לא יודע איפה ב- BIOS. איפה זה ? בתודה מראש על עזרתכם.
 6. שלום יש לי בעיה במחשב נייח, אני מדליק ורואה ישר עולה ל- BIOS. ולא עולה לי חלונות 10. נסיתי פעם שנייה להדליק ושוב ישר ניכנס ל- BIOS. ולא מצליח לעלות ישר חלונות 10. חבר שלי הביא לי תוכנה Active Boot Disk ובדק אם יש חומר חשוב. ואכן זה קיים יש חומר. אני לא רוצה לעשות התקנה מחדש. אני בטוח שזה משהו לא בסדר בלוח אם שלי בהגדרות BIOS ואני לא יודע... מיפרט מחשב: לוח אם ASUS - H310M-D + מעבד I5-8400 + זיכרון 8GB + דיסק קשיח SSD 240GB המחשב נייח אצלי 7 חודשים לפני כן היה תקין בלי בעיות. עכשיו זה פעם ראשונה ויש תקלה לא עולה ישר חלונות 10 עשיתי איפוס BIOS וזה לא עזר, עשיתי גם עידכון ביוס וזה לא עזר. איך פותרים את הבעיה לעלות ישר לחלונות 10? מה לא בסדר בהגדרות BIOS ? בתודה מראש!
 7. שכחתי להוסיף יש לי חלונות 10 פרו שפה עברית 64 ביט....
 8. שלום אני הגדרתי אפשרויות כניסה ויצרתי חשבון סיסמה PIN, אחרי כמה ימים קיבלתי הודעה הזאת(מצורף תמונה) האם ההודעה הזאת ישנה לי סיסמה, איך מפסיקים את הודעה הזה שלא ישנה לי סיסמה? אני רוצה סיסמה שלי תיהיה קבועה ובלי לישנות. איך פותרים את הבעיה הזאת ? בתודה מראש!
 9. שלום בחדר שלי מותקן מדפסת בדגם סמסונג scx-4729fw, מחוברת למחשב נייח כבל USB, נתב ראוטר אלחוטי נימצא בחדר שלי. ויש לי מחשב נייד HP אני מחובר אינטרנט אלחוטי. ועובד גלישה אינטרנט. אני רוצה להדפיס באלחוטי מהמחשב נייד למדפסת שלי. במחשב נייד HP אני מנסה להתקין תוכנה דרייבר מדפסת אלחוטי סמסונג. בשלב התקנה הוא מחפש באלחוטי ולא מוצא או לא מזהה מדפסת אלחוטי. אני הגדרתי במדפסת סמסונג WiFi ושם מישתמש וסיסמה . וזה מדפסת אלחוטי מחובר לנתב ראוטר אלחוטי. למה התוכנה דריייבר מדפסת בזמן חיפוש דרייבר אלחוטי לא מוצא או לא מזהה מדפסת אלחוטי שלי? אגב: נסיתי לקחת מחשב נייד לגשת לחדר שלי להיות קרוב קליטה לנתב ראוטר וליבדוק אם זה קולט בחיפוש דרייבר מדפסת אלחוטי וגם זה לא עזר לא מוצא או לא מזהה אלחוטי מדפסת. מה חסר בהגדרות מדפסת או בתוכנה דרייבר מדפסת? אני לא מבין... במחשב נייד HP יש חלונות 10 שפה עברית. בתודה מראש!
 10. ליותם הכי גדול עשיתי שינויי ושמתי מספר 60 ,ועכשיו בסלון מחשב נייד גלישה מהירה. עובד אתרים מהיר. המון תודה על תשובה. תמשיך לעזור לאנשים כמוך. אתה פשוט תותח. תודה רבה (-:
 11. בסלון גלישה אינטרנט אלחוטי ב 5GHZ עובד לאט מאוד אתרים יורד לאט. זמן תגובה דקה אחת פעם בעבר אני שניתי תדר ערוץ למספר 6 או 11 היה עובד אתרים אינטרנט מהיר בשנייה. עכשיו לא יכול לישנות ערוץ תדר. לא יודע איך זה קרה פתאום. חיפשתי בגוגל לא מצאתי גם חיפשתי בהגדרות נתב ראוטר אלחוטי לא מצאתי אופציה להפעיל ערוץ תדר. יש מישהו מבין בזה? איך להחזיר תדר ערוץ שידור אלחוטי 5GHZ וגם Channel ? בתודה לעונים!
 12. שלום יש לי בבית נתב ראוטר אלחוטי בדגם : d-link dual band wireless - n 600 - dsl-6850u בבית במחשב נייד באלחוטי עובד גלישה איטית. אני הבנתי שערוץ שידור חלש מאוד. אני רוצה לתת עוצמה אות גבוהה ולהגדיל שידור ערוץ באלחוטי. אני רואה בהגדרות נתב אלחוטי 5GHZ שינויי ערוץ הוא בצבע אפור שקוף ואי אפשר לישנות ערוץ שידור. כיצד מחזירים שינויי ערוץ שידור אלחוטי, ולישנות ערוץ שידור? אני חיפשתי בכל מקום הגדרה ערוץ שידור ליפתוח הזה. ולא מצאתי. בתודה מראש!
 13. יש לי בבית נתב ראוטר אלחוטי VADSL של ספק תשתית בזק. אני מחובר לקוו טלפון בבית. יש לי נתב ראוטר דגם D-LINK - DUAL BAND WIRELESS - N600 בהתחלה אני מדליק נתב ראוטר בחלונות 10 בסרגל משימות רואה סמל רשת בתוכו מופיע משולש צהוב סימן קריאה ומחכה שישתנה סמל רשת מרובע(מסך מרובע) ויש אינטרנט. זה לקח לי חיבור אינטרנט 80 שניות או דקה מיתחבר אינטרנט. בבית יש לי מחשב נייח אחד. גולש בכבל רשת. ולא מישתמש באלחוטי. אני עשיתי בבזק בינלאומי הגנה Cyber Wall + Safenet ועכשיו לאחרונה חיבור אינטרנט לקח דקה וחצי או 2 דקות חיבור אינטרנט. אני לא מבין אם זה בסדר או לא בסדר, למה זה לוקח הרבה זמן חיבור אינטרנט 2 דקות? התקנתי דרייבר כרטיס רשת מעודכן. וזה תקין אינטרנט. ועשיתי עידכונים מלאים חלונות 10 הכל תקין. השאלה: שאני מדליק נתב ראוטר, כמה זמן לוקח חיבור אינטרנט מהיר? אגב: בלילה אני מכבה נתב ראוטר, למה אני מכבה. כי בבוקר אם אני משאיר דלוק קבוע עד לילה מאוחר בבית קורה הפסקה חשמל. וחוזר חשמל זה פוגע נתב בראוטר משבית מקלקל אותו. פעם לפני הרבה זמן היה לי נתב ראוטר היתקלקל בגלל חזר חשמל קילקל נתב ראוטר. מבינים? בתודה מראש!
 14. שלום יש לי מחשב נייד Dell - inspiron 15. אני מישתמש חלונות 8.1 , נימצא אצלי שנתיים וחצי. משהו מוזר. ספק מחובר חשמל למחשב נייד בטעינה, וזה תקין. בדקתי במחשב נייד טעינה ורואים מלאה 100% מחוברת וניטענת. ועדיין מחובר ספק חשמל. והיתחלתי לשחק משחק Forthite Battle Royale שיחקנו 3 או 4 שעות ושמתי לב במחשב נייד כמה אחוז סוללה כתוב מחוברת וניטענת וירד 76% . והספק עדיין מחובר לחשמל. ולא מבין למה זה ספק כתוב מחוברת וניטענת זה יורד 76% ולא נישאר סוללה 100% מלאה. באמצע המשחק? האם באמצע שעות המשחק משפיע ממש ממש ירידה טעינה סוללה בזמן מחוברת וניטענת ספק חשמל, האם זה נכון? אני בדקתי עידכון ביוס גירסה A04 זה ישן, אני עשיתי עידכון חדש גירסה A11 ובדקתי שוב משחק 3 או 4 שעות וזה אותו בעיה ירידה סוללה בזמן מחוברת וניטענת עם ספק חשמל. בדקתי בדיקה ככלית בחומרה הכל תקין במחשב. אין תקלות. סרקתי וירוסים מחשב נקי, סרקתי גם Malwarebytes ונימצא נקי. אגב: ספק חשמל מחובר לחשב נייד וכתוב מחוברת וניטענת..ופתחתי כמה חלונות ניפתחים בדפדפן גוגל כרום ושמתי כל אחד סרטונים מלא. ועשיתי בדיקה מעמס במחשב נייד. חכיתי 3 שעות ובודק כמה אחוז סוללה. ורואים אחוז סוללה 100% תקינה. ולא יורד אחוז סוללה. אני לא מבין, האם זה תקלה או שזה נורמלי? בתודה מראש!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close