חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה נחמד שכל פעם שיש דיון עם אופי מלחמתי כל אחד ששיחק קצת ג'נרלס הוא כבר אסטרטג מנוסה ומפגין פה ידע יוצא דופן, הוא כבר יודע מה רפא"ל עושה, הוא מפתח טילי קרקע קצרי טווח עם ראש נפץ גרעיני קטן(מה?! :smile1:), הוא יודע הכל על תקציבים ועוד :kopfpatsch:

פשוט לך למטה... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בוא נגיד ככה לאף אחד מאיתנו אין שליטה על מה שהולך אנחנו פשוט מאוד פורקים עצבים

או שבעצם פרץ כול כך התדרדר שהוא גולש בפורומים ומחפש רעינות של משתשמים מה לעשות :D

פרץ אני מקצץ לך תזקן ! לפקק אז לבנון ואת עזה עכשיו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נחמד שכל פעם שיש דיון עם אופי מלחמתי כל אחד ששיחק קצת ג'נרלס הוא כבר אסטרטג מנוסה ומפגין פה ידע יוצא דופן, הוא כבר יודע מה רפא"ל עושה, הוא מפתח טילי קרקע קצרי טווח עם ראש נפץ גרעיני קטן(מה?! :smile1:), הוא יודע הכל על תקציבים ועוד :kopfpatsch:

פשוט לך למטה... 8)

אולי הוא שיחק בבקרים של מרכבה 4 ב4 חודשים האחרונים? ירה קצת פגזים, איזה 20 ברוסים של מאג, איזה 20 מחסניות אמ 16.......

יש פה אנשים שיש להם ידע מעבר לג'נרלס ומה שהם קראו באינטרנט :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לך למטה... 8)

אני יגיד לך מה עצוב פה, שעם כל הטמטום שלנו אנחנו יותר הגיוניים והממשלה שלנו, אצלנו בשניות אנחנו מארגנים כינוס הם צריכים יותר מיום כדי לארגן כינוס חירום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טומהוק חצי מיליון דולר.... לא חבל על הכסף ?

אפשר לעשות אותו נזק עם תומ"ת ......

זה עוד בלי אפילו להזכיר שלישראל אין טילי טומהוק.

סליחה? יום?

יום עד שמוציאים הכרזה

עוד 3 ימים עד שבאמת מתחילים להתדיין בעניין

עוד שבועיים עד שמגיעים להחלטה מסוימת.

כן המצב קשה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה עצוב פה, שעם כל הטמטום שלנו אנחנו יותר הגיוניים והממשלה שלנו, אצלנו בשניות אנחנו מארגנים כינוס הם צריכים יותר מיום כדי לארגן כינוס חירום.

חחח

אבל בינתיים עם הממשלה ההגיונית שלנו איבדנו 3 חיילים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שחוץ מהכינוס שאמור להתכנס יש, היו ויהיו הרבה כינוסים שאף אחד לא שמע עליהם בקשר למצב הביטחוני שקיים כעת.

אני חושב שזה נכון לעשות את הכינוס של כל הדרג הבכיר מספר שעות לאחר האירוע - ואפילו יממה לאחר האירוע

משום שככל שעובר הזמן יש לך יותר אינפורמציה והערכות על האירוע שהתחרש - ככה אפשר לקבל החלטות חשובות

ביעילות ולא בפזיזות שיביאו לבסוף למצב לא נעים.

המשך יום נעים לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שחוץ מהכינוס שאמור להתכנס יש, היו ויהיו הרבה כינוסים שאף אחד לא שמע עליהם בקשר למצב הביטחוני שקיים כעת.

אני חושב שזה נכון לעשות את הכינוס של כל הדרג הבכיר מספר שעות לאחר האירוע - ואפילו יממה לאחר האירוע

משום שככל שעובר הזמן יש לך יותר אינפורמציה והערכות על האירוע שהתחרש - ככה אפשר לקבל החלטות חשובות

ביעילות ולא בפזיזות שיביאו לבסוף למצב לא נעים.

המשך יום נעים לכם

ולאבד עוד כמה חיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...