חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

ומה גורם לך לחשוב שRPG מגרד את הצבע של הסימן 4?

זה סיכון הרבה הרבה יותר גבוהה לחיי אדם לשלוח מסוקים ומטוסים, עוד חיי אדם מאוד מאוד חשובים (טייסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קבלו מספר פיסקאות מהאתר של BBC

Hezbollah seizes Israel soldiers

Lebanese guerrillas have captured two Israeli soldiers in a cross-border raid, triggering the first Israeli incursion into the country since 2000.

Planes struck outposts of the Hezbollah militant group in south Lebanon, as well as roads, killing two civilians.

Israel has called up reserve troops, signalling a large-scale campaign, as operations continue to free a soldier seized by Palestinians in Gaza in June.

Israel's PM Ehud Olmert said the attack was an "act of war" by Lebanon.

Mr Olmert has said he holds Lebanon responsible for the fate of the two soldiers and that it would pay a "heavy price".

The prime minister has called an emergency cabinet meeting to discuss further action, although he has already ruled out negotiations.

"The Lebanese government, of which Hezbollah is a part, is trying to shake regional stability," he said at a press conference in Jerusalem.

"We are already responding with great strength," he said, threatening "very painful and far-reaching" action.

Soldiers' search

Israeli ground troops have entered southern Lebanon to search for the two soldiers, for the first time since Israel ended its occupation of south Lebanon six years ago.

Several thousand reservists will be deployed along the border, officials say.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שזו מערכת רי-אקטיבית

ואם לא הבנת אני בצד שלך, אני כן תומך בשימוש בשיריון,

פשוט מעניין אותי לדעת איפה בורקס פיצה שמע שRPG מרים סימן 4.

לא אני לא מדבר על רי-אקטיבית אלה על אקטיבית. כמו טילי פטריות טילי חץ שהם טיל נגד טיל אז זאת מערכת שמיירטת את הטיל עוד לפני שהוא מגיע לטנק אם יש גם ריאקטיבית זה טוב ובאמת מרכבה סימן 4 זה חתיכת טנק משורין שיכול לעשות כמעט הכל, יש להם טנקים? הוא יוריד אותם, יש להם מסוקים? הוא יוריד אותם, מוצבים הוא יוריד חיילים משאיות הכל בקשר למטוסים אני לא יודע אם הוא יכול להוריד אבל בישביל זה אנחנו לא צריכים אותו יש לנו חי"א שיוריד להם את המטוסים עוד לפני שהם ימריאו. בעצם יש לנו הרבה דברים אבל ככה זה שהממשלה לא מפעילה את הצבא כמו שצריך.

המערכת צלחה את הבדיקות של רפא"ל אבל עדיין לא נכנסה לשימוש מבצעי

ועד שזה יקרה, יותר בטוח להנחית פצצות חכמות מגובה 100,000 רגל מאשר להכניס שריון

נכנסה חמוד נכנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרפאל אין שום קשר לפרוייקט המרכבה נתחיל מזה

ושנית אין לך מושג על מה אתה מדבר, וגם אם זה מה שאתה קורא בעיתונים זה גם לא נכון.

ולהפיל פצצות חכמות ולהעלות זה קצת יותר יקר מלהפעיל כוחות שיריון, אז בוא נהיה קצת ריאלים, כי גיחה אחת של הפצצה אולי שקולה להפעלת פלוגת טנקים, וטנקים גם נשארים באזור שהם כובשים, ואיך להגיד את זה, אתה לא יכול לכבוש עם ...

אבל עזוב , אפילו ארטילריה יותר פשוט לשלוח, אתה לא יכול להסתמך רק על , במיוחד עם המצב הכלכלי של צהל כיום

לא אני לא מדבר על רי-אקטיבית אלה על אקטיבית. כמו טילי פטריות טילי חץ שהם טיל נגד טיל אז זאת מערכת שמיירטת את הטיל עוד לפני שהוא מגיע לטנק אם יש גם ריאקטיבית זה טוב ובאמת מרכבה סימן 4 זה חתיכת טנק משורין שיכול לעשות כמעט הכל, יש להם טנקים? הוא יוריד אותם, יש להם מסוקים? הוא יוריד אותם, מוצבים הוא יוריד חיילים משאיות הכל בקשר למטוסים אני לא יודע אם הוא יכול להוריד אבל בישביל זה אנחנו לא צריכים אותו יש לנו חי"א שיוריד להם את המטוסים עוד לפני שהם ימריאו. בעצם יש לנו הרבה דברים אבל ככה זה שהממשלה לא מפעילה את הצבא כמו שצריך.נכנסה חמוד נכנסה.

המערכת קיימת אחי, אבל יש אותה על אחוז מאוד מאוד קטן של טנקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרפאל אין שום קשר לפרוייקט המרכבה נתחיל מזה

ושנית אין לך מושג על מה אתה מדבר, וגם אם זה מה שאתה קורא בעיתונים זה גם לא נכון.

ולהפיל פצצות חכמות ולהעלות זה קצת יותר יקר מלהפעיל כוחות שיריון, אז בוא נהיה קצת ריאלים, כי גיחה אחת של הפצצה אולי שקולה להפעלת פלוגת טנקים, וטנקים גם נשארים באזור שהם כובשים, ואיך להגיד את זה, אתה לא יכול לכבוש עם ...

אבל עזוב , אפילו ארטילריה יותר פשוט לשלוח, אתה לא יכול להסתמך רק על , במיוחד עם המצב הכלכלי של צהל כיום

לרפא"ל יש קשר להגנה אקטיבית שמרכיבים על המרכבה, על רפא"ל אנחנו מדברים. ובקשר לכסף, שמע אין דבר כזה במלחמה זה עולה הרבה כסף, אם אתה צריך את זה כדי לנצח את הקרב אתה תיהיה חייב להשתמש בזה זה או שתבזבז כסף ותחייה או שלא תבזבז ותמות.

מתחדשת הלחימה גם מסוקים וגם טנקים מפגיזים עכשיו הרבה יותר חזק מטרות של החיזבאללה כנראה שבאמת הולכים להיכנס מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שצריך זה טילי טומהוק

כך נמנע כל סיכון מיותר לכוחותינו.

כמו כן צריך להשמיד את כל המוצבים שלהם ,ולירות בכל מה שזז,כולל ומומלץ באוכלוסיה אזרחית כדי להשליט טרור ולהחזיר את ההרתעה האמיתית למדינתנו.

אנו ניצבים בפני אוכלוסיה עוינת. דינם כדין כל המחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...