חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

שמעתי על שבט של אנשים שמגדלים תילדים שלהם שיוכלו להתקיים בעת מלחמת העולם השלישית ובמלחמה גריענית כלומר הם מורגלים לאכול גוקים ותולעים

והם נחשפים למימונים נמוכים של קרינה תמידית כדי להרגיל תגוף להפרישי יותר יוד

והם מתורגלים בלחימה עם מקלות ואבנים ולהקים בתי מחסה מהריסות וככה

אחי תחזיר תסרט לבלוק באסטר או שתקבל קנס!

שחכתה מי ראש הממשלה או מי שר הביטחון

הם מפחדים לירות בגלל שזה יהרוס להם תמלפפונים

אח שלי אתה קורע אני מת מצחוק אבל זה לא ממש מתאים לדיון מדברים פה על דברים רצינים ולי נגיד לא נעים שאני צוחק(באשמתך ) ואחר כך קורא איך פצצו טנק ועדין ממשיך לצחוק(שוב בהשמתך) אז תפסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אשם, פרץ כחלקאי מגדל העגבניות IMG_0754%20(WinCE).JPG

מבין עד כמה כואבת פגיעה במלפפונים והעבגניות של הלבבנוים המסכנים אז הוא מחליט לא לתקוף בשביל לא להרוס להם תמלפפונים

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין... למה נכנסים לשם בכלל עם טנקים לפני שהשמידו את כל מה שנראה כחי שם עם מטוסים? :-\

(זה מה שהאמריקאים עשו בעירק. ובאמת מהר מאוד הם התקדמו עם הטנקים ולא קרה להם שום דבר. ואני לא מדבר על אח"כ, כשהם שהו שם..)

כי הרבה הרבה יותר יקר להפעיל , ואין הרבה כסף לצבא

ורק לפרוטוקול, הטנק שהושמד היה סימן 2, לסימן 4 זה לא היה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס לטחון "עלק להשמיד כול מה שחי" אנחנו בישראל ויש עלינו גם ככה גיונים מכול העולם ואת שמאלמארט שמפחד מהאום כמו ילד קטן

אז הכניסו טנקים תאמת זה ממש מטומטם הרי ידוע שגם כול דרום לבנון במיוחד באזורי המוצבים של חיזבלה ממוקשים וממלוכדים והם הכניסו לשם טנק אחד בודד ויחיד בלי שום מיגון

:bash: :bash: :bash::s07: :s07: :s07::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אומרים זה לא היה קורה אבל זה קרה תתמודד.

מה זה משנה איזה טנק זה היה בכלל?זה היה של צה"ל והוא הושמד נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסת לגמרי את כל הנקודה |:

הבנאדם התכוון להגיד:

למרכבה סימן 4 יש שריון כבד בהרבה, וזה טנק עמיד בהרבה, אם הוא היה עולה על המטען- הוא לא היה מושמד מיידית כמו הסימן 2. מה שאומר- החיילים היו יכולים לשרוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימן 4 היה מושמד בדיוק כמו סימן 2 אומנם אני הייתי רק תותחן בסימן 2 אבל אני מכיר את הסימן 4 דיי טוב, מבחינת מיגון גחון הוא לא היה עומד במטען 200 פלוס קילו לא יעזור מה...

בשביל מיגון כזה יש את הלוחות גחון וגורמים לטנק להיות עגלה ולהרוס את כל העבירות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איזה היה קורה, עם מטען של כמה מאות קילו חומר נפץ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימן 4 היה מושמד בדיוק כמו סימן 2 אומנם אני הייתי רק תותחן בסימן 2 אבל אני מכיר את הסימן 4 דיי טוב, מבחינת מיגון גחון הוא לא היה עומד במטען 200 פלוס קילו לא יעזור מה...

בשביל מיגון כזה יש את הלוחות גחון וגורמים לטנק להיות עגלה ולהרוס את כל העבירות שלו...

אולי ככה זה בסימן 2, אבל יש ב סימן 4 המרווח גחון יותר גבוהה, ויש הממממממ, הבדל של כמה מאות סוסים,

אז כנראה שאתה לא מכיר את הסימן 4 דיי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב שהצליחו ככה להרים עלינו הכול היה מתוכנן

הם מילכדו תאזורים שהם ידעו שהכוחות המחפשים יעברו שם

ירו קטיושות לעבר ישובים בזמן שהם חטפו תחיילים

עבדו עלינו כמו שצריך מישהו צריך לקחת אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסת לגמרי את כל הנקודה |:

הבנאדם התכוון להגיד:

למרכבה סימן 4 יש שריון כבד בהרבה, וזה טנק עמיד בהרבה, אם הוא היה עולה על המטען- הוא לא היה מושמד מיידית כמו הסימן 2. מה שאומר- החיילים היו יכולים לשרוד.

מן הסתם הבנתי מה הוא רצה להגיד רק לא הבנתי למה לאזעזל הוא אמר את זה?הרי אין שום סיבה בעולם וגם הוא לא ציין אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...