חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

אנחנו צריכים להפסיק לחשוב איך העולם רואה את זה ולהתחיל לחשוב איך הערבים רואים את זה... ואז אנחנו נעשה את הדבר הנכון, כדי להפסיק את הסכסוך...

כשאתה כל הזמן פועל לפי איך שהעולם רואה את זה, אתה מתעלם לחלוטין מהצד השני - לא צריך להתעלם, אלא להביא לכך שהצד השני לא יחשוב שמלחמה עם זה משהו שמשתלם לעשות. ועדיף שזה יהיה מאוד ברור... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

. ד"א בכנסת כרגע למי שלא יודע מדברים על בתי זיקוקים בישראל, כאילו יש 3 חטופים אנשים מתו ונפצעו מתחוללת מלחמה אבל זה שטויות איך נחיה בלי זיקוקים איך?

אחר כך איך הגענו למצב הזה?

תגיד אתה באמת חושב שבבתי זיקוק עושים זיקוקים ?? אני חייב לדעת

אתה פשוט קרעת אותי מצחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Blackbird72 - תתקע לעצמך גרב של הודי מת בפה..אף אחד לא רוצה לשמוע את הדעות שלך ואתה מעצבן כאן את כולם..לך למחסום WATCH

ולעניינינו - חברי הכנסת הערבים, חברינו הטובים..יצאו בגינויים כנגד הצעת החוק להדיח חבר כנסת שיתמוך\תמך בארגוני טרור..http://news.walla.co.il/?w=//939130

להלן כמה דברים שח"כ מוחמד "החזיר" ברכה אמר - מדובר "בחוק רדיפה פוליטית גזעני, שירשם לדיראון עולם כחוק נרדפי אורלב, על המשקל המוכר. חוק זה הצטרף לעוד חוקים בספר החוקים הישראלי. חוקים אפלים כאלה מקומם על מזבלת ההיסטוריה והם לא יכפו עלינו מה להגיד ואיזה עמדה להציג. אנחנו נמשיך בדרכנו ונדע איך להיאבק בהם".

להלן מה שאמר ח"כ אחמד "רודף השמלות" טיבי - אחמד טיבי (רע"ם-תע"ל) אמר, כי מדובר ב"הצעה פשיסטית שעברה בקריצת עין של קדימה". לדבריו, מדובר ב"יום שחור נוסף לדמוקרטיה".

אדוני החתול אשפתות..רק בגלל הדמוקרטיה אנשים כמוך נמצאים בכנסת ותוקעים סכינים בגב של המדינה שלה נשבעת אמונים ושנבחרת לשרת אותה..נבלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיזבאללה הוא מיליציה חמושה שפועלת בלבנון תחת ברכתה של ממשלת הבובות שם בחסות סוריה, אי לכך ובהתאם לזאת, כל התקפה של אירגון חיזבאללה על כמוהה כהתקפה של לבנון על , ולכן מדובר בהכרזת מלחמה, סוף פסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

are you really that stupid ?

:nixweiss:

את האמת שאין לי מושג מה עושים בבתי זיקוקים בגלל שאף פעם לא עבדתי באחד כזה ואם כבר את האמת אז גם לא מעניין אותי מה עושים שם אני יודע שזה בטח לא קשור למה שקורה עכשיו בלבנון. בכל מקרה התכנסות חירום אחרי 24 שעות זאת כבר לא התכנסות חירום גוד דמאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מפחדת לצאת למלחמה נגד לבנון וסוריה?

תוך שבוע אנחנו גומרים אותם וחוסכים שנים של כאבי ראש.

רק במדינה שלנו טיבי וחבריו נמצאין בין החיים ::)

אם נצא למלחמה מה יגיד העולם? אויי לא העולם יחשוב שאנחנו לא בסדר. מי ישמע כולם חושבים עכשיו שהישראלים הם מלאכים ככה זה יש לנו ממשלה פחדנית שלא מבינה בשיט.

משערים שהוא הולך לבקש שיחזיאו את החיילים אבל מאיים שאם תיכנס לעזה היא תעשה טעות חמורה ותשלם על זה, בקיצור הוא מפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שהקברניטים למעלה יתפשרו על הכבוד של המרכבה 4 ויפנימו שמלחמה מודרנית כבר לא מנהלים באמצעות טנקים

מאז מלחמת יום כיפור כל ילד עם RPG יכול להשמיד משוריין (על אחת כמה וכמה בשטח בנוי)

אם למישהו שם באמת ירד האסימון, את המלחמה הקרובה - שכבר נראית בלתי נמנעת - ננהל באמצעות הפצצות שטיח מהאוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש עכשיו את המערכת האקטיבית ועדיין אפשר להשתמש בטנקים להפצצה מרחוק אבל אין מה לדבר חייבים להעלות ומסוקים שיכנסו בהם גם ללבנונים וגם לסורים יש סיכוי קטן להפיל לנו את המטוסים עבדה שנכנסנו עם 4 על הארמון בסוריה ואם מישהו היה אומר אש לא היה ארמון עכשיו. חבל שמשתמשים רק באצבע של צה"ל ולא בכל היד, אולי יום אחד הממשלה תבין שכשנותנים לחיזבללה אצבע הם רוצים את כל היד "תרתי משמע"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...