שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו

סער_שי

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבין אותך...

כשאתה אומר יישומי גרפיקה אתה מתכוון לתלת מימד או למשחקים? כי אם אתה מתכוון למשחקים לא כל כך משנה המעבד ואתה יכול להתקיים מהדור הנוכחי, כי מה שחשוב זה הכרטיס מסך. אם אתה מתכוון לישומים של יצירת גרפיקה, תיקח את הלוח של , ואם אין את ה-REV הכנון תיקח את ה-BAD AXE REV.304 עם הזכרון הכי מהיר שהלוח הזה תומך בו, אבל תזכור שזו לא ערובה של 100% לכך שזה יעבוד לך עם הקונרו.

לגבי הזכרון:

מה שנותן יותר אחריות.

ומה שיש לו תזמונים יותר קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזכרונות - אין לי מושג לגבי התזמונים.

PQI עושים רושם של חברה יותר רצינית כי בנועה מחשבים הם כבר מציעים 800 וTWINMOS רק 533. או שזה לא מעיד על כלום?

אני יודע ששאלתי לגבי הלוח הזה וזיכרונות 800 אבל לא קיבלתי תשובה ברורה - היו שענו אבל לא היו בטוחים. יש מישהו שבטוח? והאם זה כל כך משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי, הלוח תומך רק עד 667 (שזה מוזר כי אם זה בין הלוחות היחידים התומכים בטכנולוגיה חדשה איך יכול להיות שמבחינת הוא מאוד מיושן?)

אז לגבי OC - זה מתייחס לזיכרונות עצמם או ללוח? כלומר - האם בלוח שתומך עד 667 אפשר להאיץ למהירות 800 או שזה קשור רק בזכרונות עצמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות 975X תומכים בד"כ גם ב--800 ע"י שינוי הגדרה אחת בביוס

אוטומטית הם תומכים עד -667 בגלל שזה התדר האחרון שאושר ע"י JEDEC (הגוף שנותן תקנים למוליכים למחצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי' date=' הלוח תומך רק עד 667 (שזה מוזר כי אם זה בין הלוחות היחידים התומכים בטכנולוגיה חדשה איך יכול להיות שמבחינת הוא מאוד מיושן?)

אז לגבי OC - זה מתייחס לזיכרונות עצמם או ללוח? כלומר - האם בלוח שתומך עד 667 אפשר להאיץ למהירות 800 או שזה קשור רק בזכרונות עצמם?

[/quote']

אז פורמלית הוא תומך ב-667. אם תתקין 800 ותקשיב לאיש מעליי תקבל 800.

אפשר להאיץ, אבל הלוחות תומכים ממילא ב-800.

"שזה מוזר כי אם זה בין הלוחות היחידים התומכים בטכנולוגיה חדשה איך יכול להיות שמבחינת הוא מאוד מיושן?" תזכור שרשמית הוא לא תומך בטכנולוגיה הזאת, רשמית הטכנולוגיה הזאת לא הושקה. לא מובטח לך 100% התאמה ממילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G1975X-C s775, 975X, HDaudio, SATA2, GBL

בהאם הלוח הזה תומך בקונרו כך שבעתיד אם יהיה צורך אני פשוט אחליף מעבד למעבד קונרו ועדיין כל המחשב יתאים?

אני נמצא באותו מצב...לא יכול לחכות אבל רוצה אופציה לשדרוג אפשרי בעתיד.

האם הלוח הזה תומך בDDR2 ובSATA2??

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שכתוב עליו 975X?

אז איפה אני יכול לקבל רשימה של לוחות שתומכים בקונרו. מכיוון שאני קונה מחשב ואני רוצה שתהיה לי האופציה בשעת הצורך פשוט להחליף מעבד לקונרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mz - לפי מה שהבנתי, כרגע מוכרים בארץ רק לוח של אינטל שתומך. תבקש רוו-304.

אבל חבר'ה, אני באמת מצטער שזה נמרח כל כך אבל בואו נסגור את זה.

אם אני קונה כיום מעבד 930 ולוח אם פגז (לא תומך בקונרו אבל כן מתאים ל-OC), וזיכרונות 667 - האם הקונפיגורציה הזו תספיק לי לשנתיים?

לפי מה שהבנתי מכם, זה סוג של סיכון ללכת על הלוח שתומך בקונרו. עדיין לא הבנתי אם בנוסף לשדרוג של המעבד הוא יאפשר לי לשדרג לזכרונות יותר מהירים וייתן לי ביצועים טובים שיתאימו לקונרו. אם אתם חושבים שכן אז אני בכל זאת אלך על זה.

מצאתי ט'רד שבו אנשים דווקא משבחים את הBAD AXE ודווקא קונים אותו כדי לשדרג בעתיד לקונרו, שזה מה שאני רוצה לעשות. בבדיקה שמצאתי נתנו ללוח ביצועים ממוצעים ומטה אבל בטווח של הלוחות הטובים (יחסית להם), ושיבחו את היציבות שלו.

בכל מקרה:

http://www.abxzone.com/forums/showthread.php?t=98282&page=93

אני רק צריך לדעת את דעתכם על הלוח הזה והאם הוא מספיק טוב (לא חייב להיות הכי טוב).

אם אתם חושבים שעדיף לי עם האופציה הראשונה (930 + לוח מצויין) אשמח אם תמליצו לי על לוח כזה. יש לזכור שאני צריך את זה ליישומי גרפיקה גבוהים אבל לא למשחקים, ושייתכן שבשלב מסויים אני כן אעשה OC.

האם יש מישהו כאן שתומך דווקא ב- AM2? מה ההמלצה? (אני לא אקבל ביצועים יותר טובים באותו מחיר? לפי מה שראיתי דווקא המעבדים שלהם יותר יקרים. למה?)

ושוב תודה וסליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה ש930 עם כרטיס מסך טוב לא יסחוב שנתיים..

במיוחד אם תעשה לו OC.

לא ממליצים על AM2 מכיוון שהם יקרים (כפולי הליבה, אמנם חדי הליבה בריצפה אבל מי קונה היום חד ליבה?!)

mz237

לא כל לוח 975X תומך בקונרו, כלומר הצ'יפסט עצמו תומך, אבל צריכים לבצע שינויים פיזיים בלוח (החלפת מייצבי המתח וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...