שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו

סער_שי

Recommended Posts

אנחנו מתקרבים לסוף. אני מרגיש את זה :)

באתר של ובכל פירוט אחר של הלוח (975X BAD AXE) טוענים שהוא תומך 533\667. אז מאיפה המידע על ה-800?

לגבי תזמונים - אני קונה היום רגילים של TWINMOS או PQI TURBO (איזה עדיף או שלא כזה משנה?), האם בעוד שנה כשהמחירים של ה-667 יירדו יהיה שווה לי לעדכן לזכרונות עם אותה מהירות רק עם תזמונים יותר טובים? (כל זאת בהנחה ולא תיהיה לי אפשרות לשדרג ל-800, אבל זה תגיד לי אתה... וכן, אני יודע שכבר אמרת אבל לא מצאתי את זה בשום מקום אז אם רק תגיד לי מאיפה המידע הזה).

וזהו בעצם - רק את זה אני צריך לדעת ויאללה - לחנות. :)

(כל מי שהותש מהשאלות שלי יכול לאחל לי להתחדש וברוך שפטרנו) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנחנו מתקרבים לסוף. אני מרגיש את זה :)

באתר של ובכל פירוט אחר של הלוח (975X BAD AXE) טוענים שהוא תומך 533\667. אז מאיפה המידע על ה-800? הוא תומך 800 וזהו' date=' כבר הבנת את זה ממה שליאור אמר, זה רק עניין של הגדרת מחלקים בביוס.[/i']

לגבי תזמונים - אני קונה היום רגילים של TWINMOS או PQI TURBO (איזה עדיף או שלא כזה משנה לא משנה רק מה שיש לו יותר אחריות ועולה פחות בהנחה שהתזמונים זהים?), האם בעוד שנה כשהמחירים של ה-667 יירדו יהיה שווה לי לעדכן לזכרונות עם אותה מהירות רק עם תזמונים יותר טובים לא מאוד (כל זאת בהנחה ולא תיהיה לי אפשרות לשדרג ל- 800 פתחתי לא מזמן ת'ראד בנושא ואמרו לי שצפויה ירידה במחירי ה-800 כשהוא יהיה נפוץ יותר בזכות הקונרו, אבל מדובר על הוצאה של ה-667 הישנים אחרת גם ה-800 יאולצו לעבוד ב-667, אבל זה תגיד לי אתה... וכן, אני יודע שכבר אמרת אבל לא מצאתי את זה בשום מקום אז אם רק תגיד לי מאיפה המידע הזה).

וזהו בעצם - רק את זה אני צריך לדעת ויאללה - לחנות. :)

(כל מי שהותש מהשאלות שלי יכול לאחל לי להתחדש וברוך שפטרנו) :) תתחדש וברוך שפטרנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו איתכם, בדיוק כשהתחלתי להיות בטוח...

החבר'ה כאן אומרים שהלוח כן תומך ב-800. ליאור אומר שלא וגם לפי מה שחיפשתי וחקרתי - כנראה שלא. לא יודע לגבי שינוי בBIOS, אז אם מצאתם מידע על זה אשמח אם תפנו אותי לשם כדי שאהיה בטוח.

זה חשוב כי אם הלוח לא תומך ב-800 אני אקנה עכשיו זכרונות 667 ולא אשדרג מהירות אלא אוסיף כמות.

אם הוא כן תומך - אקנה עכשיו 533 ובעוד חצי שנה שנה אקנה 800 כדי שיבואו עם הקונרו.

למרות שבכל מקרה לפי מה שהבנתי מכם - ההבדל בין ה-800 ל-667 הוא לא כזה קריטי וסביר להניח שלא אראה שינוי משמעותי בביצועים.

תקנו אותי אם אני טועה.

אגב - הכריזה על ה-965. ה-975 כבר יצא (זה מה שאני רוצה לקנות)... האם ה-965 יותר טוב? איך יכול להיות? מה ההבדלים? מה עדיף? (לא שזה משנה כי גם ככה אני לא יכול להשיג 965 עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטל חד משמעית לא תומך ב--800 בלי OC

לוחות 975X של חברות אחרות כן

לגבי ה-965, כולם תומכים בקונרו ללא הבדלי גירסאות, ויש לו גשר דרומי חדש יותר וגם תמיכה מלאה ב--800

ה-975X פשוט יותר חזק בכל הקשור לאוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הלינק ש"גירי" פרסם - התמיכה של ב-800 היא לא אוטומטית אבל כן אפשרית. באמצעות OC? ליאור - אמרת שאפשר לשנות בביוס לתמיכה ב-800, ולפי הלינק צדקת. אז למה פתאום "חד משמעית לא תומך ב-800"? האם OC זה לאפשר ללוח להגיע ל-800, או לאפשר לזכרונות של 667 להגיע למהירות 800?

אם הלוח לא תומך ב-800 (למרות שלפי הלינק אני די בטוח שבסופו של דבר הוא כן) אני מניח שאני אקנה עכשיו מעולים שטובים גם ל-OC, אבל בכמות של 1GB ובעתיד אוסיף עוד, כדי שאני לא אזרוק את הישנים לפח אלא רק אוסיף.

יש לכם המלצות על טובים ל-OC? האם שווה לי לעשות OC מבחינת ההבדלים בביצועים?

בנוסף, אם אני עושה OC, האם אני צריך גוף מיוחד או שמספיק הסטנדרטי שבא עם המארז?

(לגבי ספק הכוח אני מניח שאין צורך בספק יותר מדי חזק כי גם ככה הקונרו עובד על הספק נמוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה היא פשוטה

האינטל נותן אופציות יותר נרחבות עם מעבד כמו שיש בביקורת

לגבי הקירור, אישית הייתי מחליף את האינטל, הוא פשוט מעצבן ברמות, גם הרעשים שהוא מגיע אליהם לפעמים (כמובן תלוי בטמפ' של המעבד, אבל הוא לא שקט גם במינימום), וגם הצבירת אבק שלו מותירה רושם מעצבן

אמנם גם ה-BigTyphoon ידוע בתור אוסף אבק, אבל האינטל שובר שיאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאמרת עכשיו - רק עם מעבד XE אפשר להגיע ל-800.

לפי הביקורת הזו:

http://www.anandtech.com/printarticle.aspx?i=2681

הוא כן יכול להגיע ל-800.

אני כבר לא יודע מה לחשוב.

אומרים שהלוח הזה מצויין, אמין ונוח. הוא אמנם לא מגיע לביצועים הכי טובים מבין הלוחות התומכים בקונרו, אבל הוא הכי פשוט ויציב עבור OC. אולי בכלל שווה לי לקנות זכרונות 667 מעולים ולעשות להם OC (אם יש הגבלה למהירות 667 זה לא אומר שאי אפשר להאיץ אותו ב-OC ליותר, נכון?), ולשכוח מה-800 שגם ככה לא ייתנו לי כזה הבדל קריטי. עוד שנה אני אוסיף כמות אבל עם אותם תזמונים ויבוא שלום על .

לא ככה?

(גוף זה משהו שמגיע עם המארז או עם הלוח אם? לא אכפת לי רעש או אבק. אכפת לי על הכסף. אני רק לא רוצה לשרוף שום חלק בגלל החום. מה לעשות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצילום מסך של הביוס מדובר על 840EE (או איך שבא לך)

תסתכל ב-TestBed

המקום הנכון לבדוק דבר כזה הוא לא באתרי חומרה שתמיד עושים שימוש במעבדי XE

אלא בפורומים

לעשות חיפושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי, קראתי, לא קראתי מסקנה ברורה וחד משמעית. :(

הנה, בדיוק עכשיו אמרת לי שלא הבנתי את מה שקראתי.

אז אתה אומר שהBAD AXE לא תומך ולא יתמוך ב-800?

ואם הוא לא תומך - האם זה אומר שהמהירות המקסימלית שהזיכרון יכול להגיע עליו היא 667, או שאפשר לשים 667 ולעשות להם OC? (ואם כן, כמה שיפור בביצועים אפשר לקבל מזה?)

אם כדאי לעשות OC לזכרונות 667 (בהנחה ואין תמיכה ב-800) - על איזה אתה ממליץ עבור זה?

כי אם אני עושה OC ל-667 אני יכול להגיע ל-700 אולי ואז ההבדל בין זה ל-800 הוא לא כזה גדול. וגם חסכתי כסף כי קניתי 667 והלוח אם שלי מצויין ל-OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה שלי היא לקחת לוח אם 975X תומך קונרו אחר

אין לך שום הגבלה, יש לך יותר פיצ'רים, מחיר יותר טוב ולוחות יותר חזקים

תמיד יש את האפשרות לחכות שבוע או שבועיים שיגיעו 965P לארץ

כמובן שכל 975X ו-965P אחרים תומכים ב--800MHz בלי שום בעיה

בלי OC ובלי נעליים

ה-965P אפילו לא צריך לשנות כלום בביוס

אוטומטית עובד על 800MHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לשנות בביוס, יש לי בעיה לחכות. השאלה, שנותרה, היא האם יש אפשרות לשנות בביוס ל-800 על לוחות BAD AXE.

בדקתי באייבורי אם הם מביאים לארץ תוך שבועיים (פרק הזמן שאני יכול לחכות) לוחות אם אחרים התומכים בקונרו. אם לא אני אאלץ להסתפק ב-BAD AXE, שהוא לא בחירה כ-זו גרועה. לפי מה שהבנתי הוא לוח לא רע בכלל - אמין ונוח לשימוש והבעיה היחידה איתו היא התמיכה המוגבלת ב-800 (שוב - האמנם?). אני גם לא חושב שזכרונות 667 יהיו לי עוגן נורא מדי שימשוך למטה את הקונרו. מקסימום הבדל של כמה מילישניות בביצועים. ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרק זמן של שבועיים יגיעו לארץ לוחות 965P

אופציה הרבה יותר קורצת מה-Bad Axe

מה התשובה של אייבורי? בשבועיים הקרובים צפויים להגיע לוחות Rev 2B?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...