שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו

סער_שי

Recommended Posts

By mobo i mean motherboard

By good memory OCing mobo i mean that this motherboard its one of the best if you will be overclocking your memory

If you not hard overclocker and dont wanna push your memory to the limits i think you will be fine with 1gb 667Mhz modules or PQI 2Gb 667ghz

975 its high-end set of instructions

p965-mid-end

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצויין. אייבורי הציעו לי של TWINMOS, אני חושב שהם טובים באותה מידה. או שאני טועה?

האם גם לזכרונות אלו (מה שהצעת או TWINMOS) אני יכול לעשות OC? (לא צריך להגיע לגבול, רק משהו שישפר ביצועים). ואם לא כדאי אז אולי להשקיע עוד קצת לזכרונות שאני כן יכול. מה אתה ממליץ?

לגבי הMOBO :) הם כמובן מבטיחים לי שזה REV 304. יש עוד משהו שאני צריך להתעקש עליו או שיש רק גרסא אחת של זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Just to clear my point

Even if you will push your memory to the maximum you will not see any big-visible gain from this(only in benches)so you better pick up simple good memory and be happy with it

In general overclocking its vey overrated thing that supposed to be only hobby for enthuziasts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לג'יגהבייט, , פוקסקון, אביט, אפוקס וכל חברה שמכבדת את עצמה יש עידכון ביוס בעזרת תוכנה,

אין לשכוח שעידכון ביוס בעזרת תוכנה מסוכן, שלא כמו עידכון ביוס בדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם, הדיון הוא על הזיכרונות...

בגלל שהכוונה היא לשדרג עוד שנה למעבד קונרו (כשהמחירים שלו כבר יהיו נמוכים), השאלה אם זיכרונות 667 יתנו לי ביצועים טובים עם המעבד הזה ולא יצרו לי סתם צוואר בקבוק ולכן לא אנצל לגמרי את הקונרו. האם העובדה שללוח אין אפשרות לזיכרון 800 היא חיסרון כל כך קריטי? אם אני אוסיף עוד 2 לוחות של זיכרונות 667 עם תיזמונים מעולים (עד אז המחירים בטח יירדו) - האם זה יספיק לי או שאני סתם אתקע?

(הכל בהנחה שגם עוד שנה אני לא מחפש את המחשב הכי טוב עם הביצועים הכי טובים. אני יודע שיוצאים ליבות מרובעות וכן הלאה... הדילמה כאן היא אם קונרו עם זיכרונות 667 ייתן ביצועים מעולים גם עוד שנה, האם זה יספיק לי לטווח ארוך גם עם 667?)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהרבה ביצועים מההבדל בין 800 ל-667 לא תראה

בעיקר בגלל ש-667 בתזמונים סבירים (כמו 4-4-4-12) עולים כמעט כמו פשוטים

ו-800 בתזמונים סבירים עולים פי 2

כמובן שאם תיקח לוח 975X שתומך בקונרו אתה יכול להפעיל זכרונות -800 עליו בלי בעיה

רק לשנות הגדרה בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? (לא שאני מפקפק בידיעות שלך... ראיתי כמה כוכבים יש לך ליד הכינוי) :)

כי במפרט של הלוח כתוב רק עד 667. אז אתה רוצה להגיע שכשייצא עידכון של ה- אני אוכל להשתמש ב-800? זה לא עניין של חומרה?

אז כדאי לקנות כבר היום זכרונות 667 עם תזמונים טובים או לחכות עוד שנה ולשדרג ל-667 עם תזמונים מעולים שיעלו לי הרבה פחות? (לא מבין כל כך מה זה תזמונים ומה ההבדל בינם לבין המהירות של הזיכרון) אני פשוט לא רוצה לזרוק את הזכרונות שאני קונה היום אלא להוסיף עוד. מצד שני אני רוצה לחכות שהמחירים של זכרונות מעולים יירדו. האם אני יכול להוסיף עוד עם תזמונים אחרים או שכל הזכרונות צריכים להיות שווים ומאותה חברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום עדכון ביוס ושום דבר

אתה נכנס לביוס

מגיע ליחס של הזכרון ובוחר -800

זה כזה פשוט

התמיכה עצמה קיימת, אבל לא בצורה אוטומטית

אם תוסיף עוד יותר מהיר הוא יעבוד במהירות של הזכרון האיטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...