שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו

סער_שי

Recommended Posts

ה-P965 יצא מלפני שבוע, הסיבה להוצאה המאוחרת של החדשה היא הלוחות שהוכרזו רק בסוף השבוע והעובדה שלי היה שבוע עמוס.

והלוחות לאו דווקא לא מוצלחים, אמנם עם יציאת לוחות ה-965 תוכל להיות בטוח שהלוח יתמוך בקרונו ב-100%, לקבל גשר דרומי עדיף ומחיר כנראה יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו, אז מה הבעיה?

קונה 667 מעולים (שהמליצו לי כאן) - 2GB כמות.

עוד חצי שנה, אפילו שנה, אקנה קונרו. את המעבד שאני קונה היום אני אנסה למכור אבל עוד שנה הוא יעלה גרושים. וככה יהיה לי קונרו שיימשוך את המחשב שלי עד 2008 מבחינת ביצועים, הזיכרונות יהיו עדיין רלוונטיים (לא עושה OC) ולא אצטרך לזרוק, והכל טוב ויפה.

או שאני מפספס משהו.

הלוחות הללו הם עד כדי כך לא מוצלחים?! קשה לי להאמין.

אני שוקל לקנות את ה-

MSI Platinum 975X

עושה רושם של לוח לא רע בכלל.

חושבים אחרת?

אז אני יכול לקנות היום P965? עדיף על ה-975X? על איזה P965 אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז מה הבעיה?

קונה זכרונות 667 מעולים (שהמליצו לי כאן) - 2GB כמות.

עוד חצי שנה, אפילו שנה, אקנה קונרו. את המעבד שאני קונה היום אני אנסה למכור אבל עוד שנה הוא יעלה גרושים. וככה יהיה לי קונרו שיימשוך את המחשב שלי עד 2008 מבחינת ביצועים, הזיכרונות יהיו עדיין רלוונטיים (לא עושה OC) ולא אצטרך לזרוק, והכל טוב ויפה.

או שאני מפספס משהו.

הלוחות הללו הם עד כדי כך לא מוצלחים?! קשה לי להאמין.

אני שוקל לקנות את ה-

MSI Platinum 975X

עושה רושם של לוח לא רע בכלל.

חושבים אחרת?

אז אני יכול לקנות היום P965? עדיף על ה-975X? על איזה P965 אתם ממליצים?

אם אתה מוצא MSI תומך (אבל שיהיה תומך) אז שיהיה.

אם לא... הם לא הלוחות הכי חמודים בעולם. הם יקרים. אבל מה לעשות, אם אתה רוצה עכשיו, אתה משלם הרבה עכשיו, וזה הכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרונה (כנראה):

אייבורי אמרו שאין את ה- שציינתי בארץ, הם טעו וזה לא מה שהם מוכרים לי. הם נותנים לי את האינטל שתומך בקונרו.

זה נכון? באמת אין להשיג את ה- או שיש מקום שאני יכול לקנות את זה שם? והאם האינטל יותר טוב או פחות טוב מה-MSI? מה לגבי המחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- יותר טוב מאינטל, יש לו יותר פיצ'רים ומאפשר יותר OC יותר בקלות, והסיבה היא ש- היא חברה בינונית ולא עצומה כמו ולכן הם מתאמצים יותר להיות אטרקטיביים.

ואני לא בטוח אם יש אותם או אין בארץ, בגדול היחידי שיוכל לענות לך לגבי זה זה היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני רק צריך לדעת לכמה זמן יספיק לי הלוח של אינטל (D975XBXLKR BADAXE). מישהו יודע האם הוא תומך ב- 800? אני חושב שלא כי לפי מה שראיתי אז רק עד 667. האם זה מספיק לקונרו? הלוח הזה לא עולה "כל כך" הרבה, השאלה אם הוא ייתן לי ביצועים טובים ויתמוך בקונרו כדי להוציא ממנו ביצועים טובים. אני אמנם רוצה לוח מעולה שיתמוך בקונרו אבל לא רוצה לוח שתומך בו אבל בסופו של דבר לא מנצל את היכולות שלו.

זו האופציה היחידה שלי ללכת על הכנה למעבד קונרו?

אתם לא ממליצים לי לעשות את זה?

אם כן - מה כדאי לי? על איזה מפרט ללכת שיאפשר לי עוד שנה לשדרג כמה חלקים ושהוא יחזיק עוד שנתיים עם ביצועים מעולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר, אתה רץ סביב הזנב של עצמך...

כבר הסבירו לך ב2 דיונים שונים את כל האופציות שיש לך.

אתה פשוט חייב לקבל החלטה, ואת זה רק אתה יכול לעשות, לא אנחנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת מפחד, שתבינו.

יש לי תוכנית לטווח ארוך כדי לחסוך לי כסף וכדי לקבל ביצועים מעולים בכל שלב.

אני לא רוצה להתקע עם משהו שחשבתי שיאפשר לי הרחבה פשוטה וטובה אבל בסוף יזחל.

חלק הסכימו איתי שכדאי לי לקחת לוח תומך קונרו ולשדרג בעתיד וחלק אמרו שחבל ושכדאי לקחת משהו אחר שיספיק לי ליותר זמן בלי שידרוג.

אני לא מבין הרבה, רק רוצה לדעת אם אתם מסכימים שהלוח הזה יספיק לי לתוכנית שלי - כלומר שידרוג למעבד קונרו בעתיד. האם זה מומלץ או שבגלל שהלוח לא תומך בזכרונות 800 זה סתם יהיה בזבוז לשדרג לקונרו? האם הוא (הלוח) יאפשר לי לנצל את כל היכולות והמהירות של הקונרו בסופו של דבר? זו השאלה המרכזית שאני עדיין לא קיבלתי עליה תשובה ברורה.

אז סליחה שאני אולי מסתובב סחור סחור, אבל לא נתתם לי מסקנה ברורה וחדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם לא יכול להמתין...

דעתי האישית היא שתיקח את הלוח והמעבד הכי זול שתוכל למצוא - אם אתה באמת לא יכול להמתין.

איזה סלרון ולוח של .

עוד 3 חודשים תוכל להפטר מהגרוטאות ולהחליף ללוח שפוי שתומך בקונרו בוודאות, ומעבד קונרו דנדש.

עוד פעם אני אומר, ההחלטה היא שלך בלבד. בהצלחה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה לא נשמע כאילו אני מתעקש אבל תבינו את השיקולים והאילוצים שלי. אני לא יכול כל חודש להחליף מחשב, ואני גם לא יכול לחכות לקנות חדש.

אני יכול לקבל עכשיו מחיר טוב על מחשב.

ברור שכל הזמן הטכנולוגיה מתקדמת. מה גם שכשייצאו הליבות המרובעות ב-2007 הם יעלו הון ואני בכלל לא בטוח שאני אצטרך אותן. אני אמנם צריך מחשב ליישומי גרפיקה כבדים אבל אני לא מאמין שבשנתיים הקרובות אני אצטרך משהו יותר מהיר מהקונרו.

מכיוון שאני לא יכול להמתין כרגע אמרתי שאני אקנה משהו שייתן לי אפשרות שידרוג קלה וזולה בעוד חצי שנה \ שנה. אני לא צריך מחשב עם הביצועים הכי טובים שיש ואני לא מנסה להשיג את העתיד ואת הטכנולוגיה הכי טובה שיש. אני רק מנסה להשיג משהו שייתן לי ביצועים מצויינים, יעלה מחיר סביר ויאפשר לי שדרוג שיאריך את החיים שלו.

החשש היחיד שלי, שהצגתי אותו כאן, הוא מהלוח אם, שהוא ההוצאה הכי משמעותית במפרט שלי. אין לי ספק שהוא לא טוב כמו הלוחות שייצאו בקרוב, אבל השאלה אם הביצועים שלו סבירים מספיק כדי לנצל את הקונרו ושהוא לא סתם גורטאה שפשוט תומכת בקונרו פיזית אבל לא יותר מזה. אני לא הולך לבצע OC ואני ממש לא מתעסק בלבנות לעצמי מפרט אולטימטיבי כדי שאסחט כל רכיב עד תום. אני כן צריך ביצועים מעולים ואופציה אחת לשידרוג בעתיד שלא תיתקע אותי.

והשאלה היא - האם הלוח הזה ייתן לי את מה שביקשתי כאן.

זו השאלה היחידה, האחרונה והחביבה. :)

ואם לא אכפת לכם להגיד לי איזה עדיף לי, אז סבבה. אבל לא חובה:

זכרון 1G 667 TWINMOS

או

II 667MHz 1GB PQI Turbo

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...