שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו

סער_שי

Recommended Posts

מצד שני אין שום סיבה לקנות היום לוח אינטל שתומך בקונרו ולשדרג עוד שנה, וככה לא סתם "להחזיק" שנתיים אלא גם לקבל ביצועים מעולים.

לפי חיפוש מהיר שעשיתי אנשים דווקא כן רוכשים את הלוח הזה ומחכים לקונרו. נשמע כמו תוכנית לא רעה בכלל. השאלה אם אתם יודעים משהו שאני לא יודע.

אני באמת חושב שה- סתם יקרים.

אז השאלה הפכה ל-מה אתם חושבים על הלוח BAD AXE של . הוא לא חייב להיות הכי היי-אנד שיש אבל האם הוא מספיק אמין והאם יש לו ביצועים טובים, או מספיק טובים, כדי לנצל את הקונרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לוח טוב, אבל לוח High End והמחיר בהתאם.

ולמען האמת - אם הייתי יודע בוודאות שיבוא השרוג לקונרו תוך שנה גג, הייתי לוקח 805 עם לוח הכי פשוט שיש, 667, טוב, עושה לו OC וכשאני בא לשדרג, אני מחליף ללוח 965P כלשהו עם קונרו פשוט (E6300 או 6400), שם את הזכרונות שיש לי והקירור שקניתי (הרי זה סוקט 775) ו.. נותן לו בראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה בסדר :)

הלוח BAD AXE עושה רושם של לוח מצויין, אם יתרונות וחסרונות אבל בסופו של דבר לא רע בכלל. הבעי היחידה שלי איתו היא שהוא תומך רק עד 667. האם זה קריטי? האם זה לא יצור לי צוואר בקבוק ולכן לא אנצל את כל היכולות של הקונרו? האם בכל זאת יש 667 מהירים שיעזרו לי לנצל את הקונרו? בנוסף - האם כדאי לי לקנות היום רק 1GB ולשדרג בעתיד לעוד 1GB (והאם אפשר לשלב ממהירויות שונות? יש ללוח 4 חריצים ועכשיו אני מניח שאני אמלא 2 ב-1GB דואל צ'נל. האם בעתיד אהיה מסוגל להוסיף עוד 2 של חברה אחרת וביצועים יותר טובים בלי לזרוק את הקודמים?)

שאלה אחרונה (!!!):

האם בעתיד כשיהיה לי כרטיס מסך שווה וקונרו וזיכרונות מהירים ואני אעשה OC - האם חשוב לי גוף רציני או שאני יכול להסתפק בסטנדרטי?

ביקשתי ספק 450W ומארז טוב שהציעו לי כאן, השאלה אם זה מספיק והאם צריך להוסיף גוף או שאין צורך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונרו יצרוך הרבה פחות חשמל מכל שיש היום ולכן מה שיסחוב בוודאי שבוודאי יסחוב קונרו.

אני לא הייתי קונה כזה לוח יקר, הייתי מחכה קצת. אבל זה הדעה שלי..

בכל מקרה, בחודש הקרוב צפויים להגיע לוחות 965P שיתמכו בקונרו ב100% ולא תצטרך להתחיל להתעסק עם גרסאות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב. האם אתה יכול לתת לי רשימה של מעבדים באמת טובים שתומכים בכפולי ליבה של היום (וכמובן AND SATA2 וכל PCI-E וכו' וכו') שיתמוך בשעת הצורך גם בקונרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לזה שמעלי (שצודק ב100%), נכון להיום את האינטל ויש איזה גם כן אבל לא הגיע ארצה.. חוץ מזה לא ידוע לי על לוחות כאלו (אולי גם לאלבאטרון יש לוח כזה אבל אני לא יודע אם הוא כבר הושג והוא לא בארץ עדיין גם ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב. האם אתה יכול לתת לי רשימה של מעבדים באמת טובים שתומכים בכפולי ליבה של היום (וכמובן DDR2 AND SATA2 וכל PCI-E וכו' וכו') שיתמוך בשעת הצורך גם בקונרו?

http://www.forumdeluxx.de/forum/showthread.php?t=229998

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא כזה יקר. עולה סך הכל 1200 ש"ח. אני מוכן להשקיע עוד 400 שקל ולא לחכות. כל פעם אפשר לחכות וכל רגע יוצאים עוד חידושים. אין לזה סוף.

כפי שציינתי (זה התפספס קצת כי הגיבו לפני העדכון) - הדבר היחיד שמטריד אותי זה שהלוח הזה לא תומך בזיכרון 800. השאלה אם זה קריטי - האם הקונרו יהיה מסוגל לנצל גם זיכרונות 667? האם יש תזמונים שונים גם בקטגוריה של ה-667? והאם כשאני קונה היום מדגש מסויים אהיה מסוגל להוסיף עוד של חברה אחרת עם תיזמונים יותר טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות שכדאי לשים לב אליהם שתומכים בקונרו:

Asus P5WD2-E Premium החל מ-Rev 1.03G ומעלה (למיטב ידיעתי בארץ ישנם כרגע רק 1.02G)

MSI 975X Platinum החל מ-Rev 2B ומעלה (את הגירסה שיש בארץ כרגע כדאי לבדוק מול אייבורי)

Albatron PX975X צפוי להיות אחד הלוחות הכי טובים לקונרו, הכי מפוצ'רים, והוא יהיה במהדורה מוגבלת, ניתן להזמנה מוקדמת ביפן כבר בערך חודש

Asus P5WDG2-WS Professional לוח המיועד לתחנות עבודה מקצועיות, ומספק סלוטים של PCI-X

Asus P5W-DH לוח למערכת HTPC, עם שלט וכו' וכו', בעתיד תהיה חלק מפלטפורמת ViiV

Abit AW9D לא משהו מיוחד פרט לעובדה שהוא ייובא ע"י KSP, ואני אסתמך על המחיר של ה-AW8 ו-AW8-Max 3rd Eye, הוא יהיה במחיר מאוד תחרותי

DFI Infinity 975X/G עליו יש דיון כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה "הלוחות שכדאי לשים לב אליהם שתומכים בקונרו" הם רק עם ערכת שבבים 975 ?

מה עם ערכת השבבים 965 ? הם לוחות שלא כדאי לשים לב אליהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנאדם מסתכל היום על לוחות 975X ולא אחרים אז העדפתי להתמקד בהם

כמובן שיש 965P ששווים אזכור

אבל הם לא יהיו High-End

על כל המשמעויות של זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sorry i dont have time

to read all responses,but

Intel Bad Axe board its beast you can get for future,just make sure its 304 revision,that support Conroe and will support Kensingtone(with proper update-wich by itself is state of the art future that comes with this mobo).Regards your memory question,this mobo is one of the very best mobo for memory OCing,if oyu interested in this

And i dont think P965 based mobo's will be "better"then very best 975 mobo's

The point is,if you need mobo now ,Intel's Bad Axe one of very best you can find right now

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירי - תודה. המידע מאוד הועיל. רק שאני אדע שהבנתי נכון (בלי להכנס לפרטים) - אתה ממליץ לי על הלוח הזה גם מבחינת ה"מוגבלות" של הזיכרון שלו?

כי אני לא יודע כל כך מה זה MOBO אז לא הבנתי.

ואם אני לוקח את הלוח הזה - על אילו אתה ממליץ לי? מהבחינה הזו אני יכול לקחת היום פשוטים ולשדרג בעתיד, רק מעדיף שאני אעשה שימוש גם בזכרונות שאני קונה היום כדי לא לזרוק לפח.

ואני ככה || קרוב להחלטה על הלוח הזה של האינטל. אני רק חושש לגבי הזיכרון ולפי מה שהבנתי ממך - אין מה לדאוג.

אז רק המלצה בנוגע לזיכרונות וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"i dont think P965 based mobo's will be "better"then very best 975 mobo's"

השאלה היא האם לוח-אם מבוסס 975 יהיה יותר טוב ?

אני בכלל לא בטוח

לפי הנסיון שלי (מאז שאינטל התחילה להשתמש בשני ערכות שבבים) ההבדל בביצועים שואף לאפס !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...