שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בנוגע ללוחות אם תומכי קונרו

סער_שי

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאין באייבורי אין גם במקומות אחרים.

הבעיה זה שלוחות 965 עוד לא יצאו בחו"ל אז עד שהם יגיעו לארץ, לא יודע כמה זמן ייקח. אני מקווה שאולי הם יצליחו להביא לי את ה- שתומך בקונרו - כתובים עליו שבחים רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי עדיין לא החזירו לי תשובה.

האם מישהו יודע משהו על לוחות חדשים שצריכים להגיע לארץ (ושתומכים בקונרו)?

אמנם ה-965 יוצאים עוד השבוע, אבל ייקח להם זמן להגיע לארץ, לא?

הם יותר טובים מה-975? עושה רושם (עבורי, לפחות) שה-975 צ'יפסט יותר טוב, אבל במה? מה ההבדלים בעצם? האם לחכות ללוחות צד ג' של 965 או ללכת למשל על ה- PLATINUM המתבסס על 975.

מאוד מסקרן אותי גם הכרטיס הגראפי המובנה של כיוון שמצד אחד אני לא קונה את המחשב למשחקים ומצד שני לא יזיק כרטיס מסך חזק וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-965 פחות טוב מבחינת אוברקלוק ואין לו CrossFire אבל מבחינת תמיכה ואופציות יש לו יותר בכמה מקרים, יש לוחות עם RAID 10 בנוי ותמיכה מלאה ב- 800 בלי התעסקות בביוס.

אגב, אני לא מבין למה כל דיון שהכותרת שלו כוללת את המילה קרונו מיד יגיע למינימום של 10 עמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש כאן נושא שהוא חשוב, אני מאמין, עבור הרבה גולשים - הכנה לקונרו.

לפי מה שאמרת נרמז כאילו ה-975 כן יכול להגיע ל-800 עם התעסקות בביוס, אז למה לא בעצם? יש בזה סכנה? לא כדאי לי להשקיע עוד כמה מאות בודדים של שקלים ב-975 ולעשות OC ולראות שיפור (אפילו קל) בביצועים? הרי בכלל חלק מהיתרונות של הקונרו הוא היכולת לבצע OC באופן מעולה, אז למה לא לקחת לוח שתומך בזה?

מה זה RAID 10? מה זה CROSSFIRE? (חיפשתי, לא מצאתי על זה מידע מלבד המונח הצבאי - אש צולבת) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה לקחת לוח 965 הוא מטעם נוחות ומחיר, הלוח נותן תמיכה ב-DDR2 800 ללא שינוי הגדרות, לא ששינוי ההגדרות ב-975 מסוכן אלא שהוא סתם מטרד.

הלוחות לשוק הגבוה אשר יתמשו ב-965 יעלו כ-50$(יכול להיות קריטי בבחירת כרטיס מסך/מעבד) פחות ולא יתנו ירידה משמעותית ב-OC.

לוחות אלו מבטיחים תמיכה מלאה בקרונו ללא אפשרות שהלוחות לא יתמכו, רבים לא רוצים להגיע למצב שהם קנו לוח "תואם קרונו" ובסוף הלוח לא יתאים.

RAID- מערך של דיסקים קשחים למטרות ביצועים וגיבוי, RAID 10 אשר גם נקרא 1+0 בעצם נותן אפשרות של mirroring (דיסק קשיח אחד זהה לשני)

של דיסקים "משולבים" (לקיחת שני דיסקים קשיחים שונים ושילובים לדיסק אחד וירטואלי) אשר עוזר לביצועים.

עוד על RAID- http://en.wikipedia.org/wiki/RAID

CrossFire- המקביל ל- של ATI, נותן אפשרות לשני של ATI למטרות ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50 דולר?! נו באמת. בשביל השבועיים האלה והתוספת (אפילו הצנועה) לביצועי ה-OC אני מוכן לתרום 50 דולר.

לגבי התאימות לקונרו - אני מאוד בספק שאינטל מפרסמים רוויזיה 304 ומצהירים שהיא תומכת בקונרו ובסופו של דבר לא תיהיה תמיכה.

מצד שני אני מבין את הנקודה שבטח יגיעו לוחות 965 של צד שלישי שאולי יהיו בעלי ביצועים יותר טובים מה-BAD AXE של .

אבל רק נותרה השאלה החד משמעית היחידה שעדיין טרם התקבלה עבורה תשובה חד משמעית - האם ניתן, על ידי שינוי בביוס או כל פעולה אחרת (כמה מטרד שהיא לא תיהיה) לאפשר ללוח 975 BAD AXE לתמוך בזיכרון 800? זה הכל.

תודה על המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!!!!

(שלי יותר גדול)

;)

אז מה, יש תמיכה "פיזית" אבל לא מבחינת התוכנה? איך זה עובד - זה לא צריך להיות תמיכה מבחינת החומרה? ואם הלוח כן תומך בזה בסופו של דבר למה הם לא מפרסמים את זה במפרט שלו?

בנוסף - האם התמיכה הזו היא "נחותה" לעומת תמיכה מיידית? היו דיבורים על גשר דרומי וכיוצא שיש ללוחות אחרים - מה זה אומר בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...