ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

כנ"ל את ליברמן :s07:

מתי ליברמן שלל את קיומה של מדינת כמדינה דמוקרטית או/ו יהודית?

הסתה לגזענות? תלוי באיזה עין אתה מסתכל על הדברים שהוא אומר. לרוב זה לא הסתה לגזענות, זה אמירת האמת שמשום מה רוב העם חושש להגיד.

תמיכה במאבק טרור במדינת ישראל? פרוש, פרוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בג"ץ הוא ליברלי מאד. כל חוק הוא מפרש בצורה שנותנת לאותו אדם כמה שיותר זכויות. לפעמים מרוויחים מזה הערבים לפעמים הימנים הקיצוניים. לדעתי אין נטייה לכיון פוליטי אלא נטייה לליברליות, לפעמים רחבה מדי.

כבר שכחת את כל הדוגמאות שהבאתי, בהן במקרים דומים מאוד בג"צ פסק לטובת השמאלני ולרעת הימני?

כמובן ששופטי בג"צ לא יושבים וחושבים אך ורק איך לעזור לשמאל ולדפוק את הימין. אבל מאחר שהעמדה הפוליטית של רובם היא בסביבות מר"צ, קל להם להזדהות עם עמדות שמאלניות מאשר עם ימניות ולכן הם לעיתים קרובות מבינים ומקבלים את העמדה של הטוען משמאל על פני זו של הטוען מימין. אי אפשר למנוע את זה, העמדה הפוליטית תמיד תשפיע ולא משנה כמה השופט ישתדל, לכן צריך למנוע מצב בו הרוב הגדול של שופטי בג"צ נמצאים בצד אחד של המפה הפוליטית (כן, גם רוב של שופטים ימניים הוא רע).

הצעד הראשון בפתרון של בעיה הוא הכרה בקיומה.

אגב, מקרה המבחן הבא יהיה פסיקות בג"צ בשתי עתירות שהוגשו בעקבות הריסת הבתים בעמונה, האחת של אירגון מתנחלים בדרישה לקיים צו הריסה שהוצא לבניה בלתי חוקית של ערבי בשטחים (כבר התנהל דייון ראשוני בעתירה הזו והפרקליטות התנגדה להריסה בתוקף, בין השאר בטענה שאין כח אדם לביצוע ההריסה - מתברר שגיוס אלפי שוטרים וחיילים אפשרי רק כשצריך להרוס בתים של יהודים) והשניה של שלום עכשיו, בדרישה לקיים צו הריסה שהוצא לעוד מאחז.

מצד אחד, אחרי תקדים עמונה לבג"צ אין יותר מידי אפשרויות אלא לקבל את שתי העתירות. מצד שני, שתי אלו יפרצו סכר של המוני עתירות לביצוע צווי הריסה מצד ימין ושמאל. ההימור שלי הוא שבג"צ ידחה את שתיהן ויטיל את האחריות על הדרג המדיני, קרי אולמרט, שישמח לבצע את צווי ההריסה כנגד המתנחלים בלבד.

לגבי עצם ההפרחות של הסיסמאות הללו - הסברתי כבר את הסיכון.

תגובות כמו שראיתי כאן (בג"צ הוא סופר שמאלני, גם אנשי מר"צ והמערך שמאלנים שיש להעמידם לדין ולכלא בגין בגידה)

מוכיחות הסכנה למדינה בעצם הדיבור הזה, מכאן ועד קריאה ללינץ' בשופטים הדרך קצרה.

מישהו כאן הזכיר איך היטלר עלה לשלטון. אזכיר - גם באמצעות סיסמאות כאלו.

בחייאת, נגררת לטיעוני "מדרון חלקלק"? אסור להגיד שבג"צ מוטה פוליטית, גם אם זה נכון, כי זה מצדיק קריאות לשינוי בהסכמה של הרכבו של בג"צ, מה שיצדיק קריאות לשינוי בחקיקה של הרכבו של בג"צ, מה שיצדיק קריאות לשינוי כפוי של הרכבו של בג"צ, מה שיוביל לקריאות לשינוי בכח של הרכבו של בג"צ, מה שיוביל לקריאות לפגיעה בשופטי בג"צ, מה שיגרור איומים על שופטי בג"צ, שיגררו קריאות ללינץ' בשופטי בג"צ ואז תראו המון מוסת מסתער על בית המשפט העליון בקלשונים מונפים ולפידים בוערים. אז תאכלו את הדייסה שלכם ותשבו בשקט, האנשים החכמים שם למעלה כבר יודעים מה טוב בשבילכם. נו, באמת. ::)

היטלר גם עלה לשלטון אחרי בחירות דמוקרטיות. מסקנה - צריך לבטל את הבחירות. מה, לא?

במקרה שהביא איסתרא גם חשין היה בדעה של ברק

נו, אף אחד לא מושלם. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי ליברמן שלל את קיומה של מדינת כמדינה דמוקרטית או/ו יהודית?

הסתה לגזענות? תלוי באיזה עין אתה מסתכל על הדברים שהוא אומר. לרוב זה לא הסתה לגזענות, זה אמירת האמת שמשום מה רוב העם חושש להגיד.

תמיכה במאבק טרור במדינת ישראל? פרוש, פרוש

תעשה לי טובה הוא אחד הגזענים(אם לא הכי גדול בכל המובן של המילה :pissed:)הכי גדולים בכנסת עכשיו ואם אתה חושב אחרת או שאתה :s07: או שעברת שטיפת מוח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא צודק! למה שקבוצה שמזדהה עם אנשים שהוצים להרוס את המדינה ייצגו אותי?

ב. הכתבה הזאת מגמתית ופשוט לא שווה את הביטים שהיא תופסת! צריך להרוג את הכותב והעורך שאישרו אותה! שני משפטים מהצד של ליברמן, 50 מהצד של הערבים?! מה זה החוצפה הזאת?

ג. יותר מ800 תגובות!!!!!11 אני לא זוכר כתבה שהיו לה כל כך הרבה תגובות :o

חצי (בעיקר ערבים) מקללים את ליברמן על זה שהוא רוסי גזען ( :s07::bash:), וחצי תומכים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה - גזען או לא, הוא היחיד שמעז לדבר על הבעיה שכולם (אלה שעיניים בראשם, כמובן) רואים - אבל לא מעזים לדבר עליה (ואני לא מדבר על דיבורים בין חברים).

בשורה התחתונה הוא מייצג את האג'נדה שאני מאמין בה. בשורה התחתונה, הוא היחיד שקורא לכלב בשמו (או לחברי הכנסת הערביים שנפגשים עם אוייבים, אם תרצו).

בשורה התחתונה - סוף סוף מישהו אומר את מה שאני (ורוב האנשים במדינה) חושבים. אז אותו מישהו הוא (אולי) גזען. זה לא ממש משנה לי.

אתם יודעים מה? אם היה אדם, "טלית שכולה תכלת", שהיה פועל למען אותם דברים שמאוד חשובים לי - יכול להיות שהייתי חושב פעמיים לפני שאני משבח את ליברמן. אבל במציאות של היום, הוא (ומפלגתו) היחיד שמדבר על לפעול למען אותם דברים - וכרגע הוא לא יכול כי אין לו מספיק מנדטים. אני מקווה שלקראת הבחירות הבאות (שכנראה לא תהיינה רק עוד 4 שנים ::) ) אנשים יפנימו את העובדה שהוא היחיד שאומר את מה שכל כך מציק להם מעל במת הכנסת - והוא יקבל כמות כפולה של מנדטים.

מותר לאדם לקוות, לא? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מהדברים שליברמן אומר הם נכונים, וגם אני שותף לכמה מדעותיו, אבל "הצעות הפתרון" שהוא מעלה פשוט אינן מתקבלות על הדעת.

נכון, זה מקומם שישנם חברי כנסת, ולא משנה מה מוצאם, שנפגשים עם סוריה והחיזבאללה (לגבי חמאס עוד אפשר להבין, כי בסופו של דבר אנחנו צריכים להגיע איתם לדו-קיום כלשהו) ותומכים במאבק מזוין במדינת . נכון, הם צריכים להענש (מבחינתי בהחלט אפשר להעיף אותם מהכנסת. צריך רק להעביר חוק שכל מגע ברמה המדינית עם מדינות וגורמים שמוגדרים כאויבים יתקיים רק באישור ועדת חוץ ובטחון או משהו כזה), אבל בין זה לבין להשוות אותם לנאצים שהוצאו להורג במשפטי נירנברג הפער הוא עצום. בנקודה הזו אני מסכים עם Old Cat - אל לחברי הכנסת לקרוא אחד לשני בוגדים; הקריאות הללו נובעות אך ורק מתוך פופוליזם, ולא ייצא מהן שום דבר טוב. המושג הזה ניתן לפרשנות רחבה מאוד, ושימוש מופרז בו הוא מסוכן לדמוקרטיה.

Anyway, לגבי ליברמן עצמו, אני לא מבין איך אתה (או אתם) יכול לתמוך בו בכלל. ראית עד כמה הוא היה קרוב להכנס לקואליציה, למרות שמדובר בממשלה בעלת מצע שמאלני מובהק שמודיעה בריש גלי שהיא הולכת לפנות התנחלויות ולסגת משטחים. הוא בסך הכל פוליטיקאי, בדיוק כמו כל שאר הפוליטיקאים, שדואג בעיקר לכסא ולג'וב שלו, ומרבית ההצהרות שלו נועדו לקדם מטרה זו בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק להיפך!

קודם כל, חלק מהמצע של ביתנו כלל וויתור על שטחים.

דבר שני, הוא היה מוכן להיכנס לקולאליציה, כאשר מראש לא היתה הסכמה לגבי תוכנית "ההתכנסות" - אגב, זה גם נכון לגבי ש"ס, שספק אם ימשיכו להיות בממשלה עם תוכנית כזאת, למרות שהם די מושחתים אז אין לי מושג...

דבר שלישי - אחד מהדברים המרכזיים שהוא הבטיח לבוחרים שלו (כמו שיודע מי שבאמת קרא את המצע ולא סתם מתלהם) הוא מלחמה בפשיעה. מבחינתי, אם היו שמים את מי שמקום 2 ברשימה בתור שר לביטחון פנים, הייתי מאוד שמח (למרות שגם מי שנהיה בסוף השר לביטחון פנים נראה לי בסדר גמור). אגב, ליברמן לא התעקש לקבל את הכיסא בעצמו, אלא התעקש שמישהו מהמפלגה יקבל את התפקיד - כדי לאפשר לו לקיים הבטחות לבוחרים.

בינתיים, (אם להתעלם מפרופוגנדה עלובה ממי ששונא את הבן אדם וסתם "מחפש" אותו) אני מאוד מרוצה מההתנהלות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המובאות של איסתרא, כבר קיים חוק כזה, ובג"ץ פשוט מתעלם ממנו.

לגבי דו-קיום עם החמאס, אין מה לדבר. אתה יכול לדבר על דו-קיום עם הערבים (אם הם מוכנים לשלום אמיתי), אבל עם החמאס שחותר להשמדתה של מדינת לא ניתן להגיע לדו-קיום.

עם אוייב שפועל להשמדתך לא מדברים על שלום. אוייב משמידים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם חוק, זה חוק יסוד: הכנסת. מה עושים כשבית המשפט העליון מתעלם מחוקי יסוד?

אגב, למיטב ידיעתי שני אנשים בלבד נפסלו ע"י החוק הנ"ל: כהנא ופייגלין. כי במדינת , מותר לדמוקרטיה להתגונן רק מפני הימין הקיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מהדברים שליברמן אומר הם נכונים, וגם אני שותף לכמה מדעותיו, אבל "הצעות הפתרון" שהוא מעלה פשוט אינן מתקבלות על הדעת.

נכון, זה מקומם שישנם חברי כנסת, ולא משנה מה מוצאם, שנפגשים עם סוריה והחיזבאללה (לגבי חמאס עוד אפשר להבין, כי בסופו של דבר אנחנו צריכים להגיע איתם לדו-קיום כלשהו) ותומכים במאבק מזוין במדינת . נכון, הם צריכים להענש (מבחינתי בהחלט אפשר להעיף אותם מהכנסת. צריך רק להעביר חוק שכל מגע ברמה המדינית עם מדינות וגורמים שמוגדרים כאויבים יתקיים רק באישור ועדת חוץ ובטחון או משהו כזה), אבל בין זה לבין להשוות אותם לנאצים שהוצאו להורג במשפטי נירנברג הפער הוא עצום. בנקודה הזו אני מסכים עם Old Cat - אל לחברי הכנסת לקרוא אחד לשני בוגדים; הקריאות הללו נובעות אך ורק מתוך פופוליזם, ולא ייצא מהן שום דבר טוב. המושג הזה ניתן לפרשנות רחבה מאוד, ושימוש מופרז בו הוא מסוכן לדמוקרטיה.

Anyway, לגבי ליברמן עצמו, אני לא מבין איך אתה (או אתם) יכול לתמוך בו בכלל. ראית עד כמה הוא היה קרוב להכנס לקואליציה, למרות שמדובר בממשלה בעלת מצע שמאלני מובהק שמודיעה בריש גלי שהיא הולכת לפנות התנחלויות ולסגת משטחים. הוא בסך הכל פוליטיקאי, בדיוק כמו כל שאר הפוליטיקאים, שדואג בעיקר לכסא ולג'וב שלו, ומרבית ההצהרות שלו נועדו לקדם מטרה זו בלבד.

לא רק זה הוא אמר את משתפי הפעולה הרגו וזה רק מראה על ה :s07: שלו בהיסטוריה כמו שכמה פרופסורים הוכיחו הוא סתם עוד פשיסט שחבל שקיבל את ה13 מנדטים שלו לא מגיע לו אחד אפילו! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה הוא אמר את משתפי הפעולה הרגו וזה רק מראה על ה :s07: שלו בהיסטוריה כמו שכמה פרופסורים הוכיחו הוא סתם עוד פשיסט שחבל שקיבל את ה13 מנדטים שלו לא מגיע לו אחד אפילו! :pissed:

ולא ממש הבנתי מה הבעיה עם ההסיסטוריה במשפטי נירנברג הוצא להורג יוליוס שטרייכר שהיה עורך עיתון אנטישמי והוא לא היה שותף בהריגה עצמה אבל הוא היה משת"פ

פרופסורים הוכיחו? מה?

לגבי המנדטים חבל שלא קיבל עוד מגיע לו לפחות 20

אבל תאמת עוד מוקדם מידי להגיד בא ניתן עוד קצת זמן לממשלה ואז נוכל כבר להגיד מי קיבל יותר מידי מנדטים ומי לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASSASSINO:

הוא לא אמר שיהרגו אותם. הוא אמר "ישפטו". הוא לא אמר מה גזר הדין. אנשי השמאל המתלהם (כמוך) והתקשורת מחפשת האייטמים - הם שהחליטו שהוא אמר שצריך להרוג את חברי הכנסת הערבים...

אגב, יכול מאוד להיות שהוא חושב שצריך להוציא אותם להורג, על בסיס בגידה במדינה, או סיוע לאוייב בזמן מלחמה (אפשרות שקיימת במדינה). ויכול להיות שאני אישית הייתי מאוד שמח אם זה היה קורה...

אבל בין זה לבין להכניס לו מלים לפה - המרחק גדול מאוד...

השמאל המתלהם לפעמים כל כך מתיש אותי ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...