ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קישור לכתבה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3247020,00.html

והבהרה - הוא לא התכוון שצריך להרוג את כל חברי הכנסת הערביים, אלא את כל חברי הכנסת שחותרים תחת המדינה שמשלמת להם משכורת (ואני מהמר שרובם, או כולם ערביים).

תוספת: סוף סוף מישהו שאומר את מה שכולם חושבים (או רובם, אם לא כולם).

אני לא מפסיק להיות מרוצה מזה שהצבעתי לו, ומבואס מזה שלא היו לו עוד 15 מנדטים... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופרע ואדיוט על.

אנשים מסוגו הם סכנה לאנושות. אם היה חכם, היה אומר להעמיד למשפטי נירנברג את המחבלים שתפסו עם חגורות נפץ בדרכם לבצע פיגוע בישראל (אלה שאסרו ולא ירו בהם במקום, ויש הרבה כאלו בבתי-כלא שלנו). אותם, שכל הזמן משחררים בהסכמים מוזרים עם הרשות הפלסטינאית, צריך אולי להעמיד למשפטים כאלו.

בכל מקרה, הבנאדם קיצוני, יותר מדי. הדרך שלו תוביל רק ליותר רציחות ודם, בנאדם מופרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופרע?

תגידו, אתם מטומטמים או שאתם מטומטמים? הוא לא אומר שצריך להרוג אותם, הו אומר שצריך לשפוט אותם, ומי שימצא אשם בשיתוף פעולה עם האוייב- לדוגמא אלה שנפגשים עם אנשי חמס וחיזבללה, יוצאו להורג כבוגדים, מפרי אמון וכו.

אבל גם הוא יודע שבגלל שאין בארץ עונש מוות הם רקישבו בכלא כל החיים.

אבל מבחינתכם זה בטח בסדר שהם נפגשים עם אוייבים שהמטרה המוצהרת של הקיום שלהם כאירגונים היא השאיפה לחיסול :screwy::bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כזה, מעצבן אותי שאנשים שכל כך שונאים את המדינה ומה שהיא מייצגת יושבים בכנסת, בעוד שיש ערבים ישראלים שכן נאמנים למדינה הזאת וקולם לא נשמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

משהו כזה, מעצבן אותי שאנשים שכל כך שונאים את המדינה ומה שהיא מייצגת יושבים בכנסת, בעוד שיש ערבים ישראלים שכן נאמנים למדינה הזאת וקולם לא נשמע.

ובעוד,שיש יהודים שלא נאמנים למדינה הזאת.

והבהרה - הוא לא התכוון שצריך להרוג את כל חברי הכנסת הערביים, אלא את כל חברי הכנסת שחותרים תחת המדינה שמשלמת להם משכורת (ואני מהמר שרובם, או כולם ערביים).

אתה מהמר?,בבקשה אל תהמר.

אתה מסיק את המסקנות שלך וההוכחות שלך לפי ההימורים שלך?תאמין לי שלא חסרים ממזרים גדולים בכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חשבתי שליברמן אפך להיות שפוי ואפילו הצבעתי לו בבחירות הקודמות :kopfpatsch:

תיראו גם אני נגד זה שיש חברי כנסת שניפגשים אם האויב וזה לא משנה ערבים או יהודים הם צריכים לשבת בכלא

ולא בכנסת אבל לא צריך ליצעוק שצריך להרוג אותם ובטח לא להכניס תנאצים לכל ויכוח

חוץ מיזה אנחנו חיים במדינה שאניה קיבל בה ביטוח לאומי :screwy:

איך לעזזל נותנים למחבל לגור בישראל ועוד נותנים לו קיצבאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...