ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא סטלין זה עמיר פרץ

לא? :silly:

ולחברי assassino

ולא ממש הבנתי מה הבעיה עם ההסיסטוריה במשפטי נירנברג הוצא להורג יוליוס שטרייכר שהיה עורך עיתון אנטישמי והוא לא היה שותף בהריגה עצמה אבל הוא היה משת"פ

מה בדיוק הטעות שלו מבחינה היסטורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מזכיר את עמיר :s05: :lol:

מה בדיוק הטעות שלו מבחינה היסטורית

אתה שוב מתחיל עם זה?

דבריו של ליברמן מעידים שהוא לא יודע על מה הוא מדבר ומהם המושגים שבהם הוא משתמש", אמרה פרופ' יבלונקה והעמידה על דיוקן את העובדות ההיסטוריות: "משפטי נירנברג לא היו משפטם של משתפי הפעולה. במשפט הגדול לא היו משתפי פעולה, אלא הפושעים העיקריים, מהמשטרה הנאצית.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התגובה שצריכה להיות לי עליך!

אתה לא מבין?

ליברמן אמר שבמשפטי נירנברג שפטו גם משתפי פעולה וזה לא ככה הסטורי סוף הסיפור.

אני מביא לך דוגמא למשת"פ שנשפט במשפטי נירנברג ואתה עדין מתעלם טוב מה אני יעשה אם אתה אטום זה שאתה אומר "סוף סיפור" לא אומר שהסיפור תם ובכלל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך אבל אני עוד פעם שואל מי היה יוליוס שטרייכר אתה יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לאל שאין הרבה כאלו!

או שמי שהיה שולט בנו היום היה

ולמצב הזה אני לא רוצה להגיע! :pissed:

למה לא? אתה יודע למה סטאלין כל כך שנוא?

לא!

סטלין הייה פרנואיד וסכיזופרן, וגם גרוזיני. מהשאומר שבנוסף לגישה קצת שונה לדברים, המעשים שלו היו מונעים ע"י מחלה. ובגלל שהוא הייה "סטאלין" ומספיק חכם, אף אחד לא יכול הייה לעצור אותו.

חוץ מהחיסולים סטאלין הייה מנהיג גדול, שהביא את רוסיה למעמד של מעצמה כמעט מאפס, אבל אתה בטח לא תקרא את זה אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהחיסולים סטאלין הייה מנהיג גדול, שהביא את רוסיה למעמד של מעצמה כמעט מאפס, אבל אתה בטח לא תקרא את זה אפילו...

אה, חוץ מהחיסולים

אתה אומר את זה כאילו מדובר של בדבר של מה בכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!

סטלין הייה פרנואיד וסכיזופרן, וגם גרוזיני. מה שאומר שבנוסף לגישה קצת שונה לדברים, המעשים שלו היו מונעים ע"י מחלה. ובגלל שהוא הייה "סטאלין" ומספיק חכם, אף אחד לא יכול הייה לעצור אותו.

ללא הדפיקה הרצינית שהייה לו בראש, הוא הייה המנהיג המושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!

סטלין הייה פרנואיד וסכיזופרן, וגם גרוזיני. מהשאומר שבנוסף לגישה קצת שונה לדברים, המעשים שלו היו מונעים ע"י מחלה. ובגלל שהוא הייה "סטאלין" ומספיק חכם, אף אחד לא יכול הייה לעצור אותו.

סטאלין היה דפוק בשכל הוא עשה הרבה דברים שהועילו לרוסיה אבל הרבה יותר דברים מזיקים לרוסיה וזו אחת הסיבות שבזמן המלחמה כל כך הרבה מתו אם אתה רוצה אני אפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...