ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

"מילא" אם הוא היה מחסל כמה, הוא רצח מיליונים!

ואיזה כיף לסטות :)

שוב: פרנואיד.

והדיון הזה גם ככה נגמר... רק שמישהו פה עדיין לא מצליח לקרוא משפט שסוטר את מה שהוא כותב, ולא מוכן להודות בטעות (אססן... תחפש את המילה "גם" בהודעה של החשישניק על משתפי הפעולה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב: פרנואיד.

והדיון הזה גם ככה נגמר... רק שמישהו פה עדיין לא מצליח לקרוא משפט שסוטר את מה שהוא כותב, ולא מוכן להודות בטעות (אססן... תחפש את המילה "גם" בהודעה של החשישניק על משתפי הפעולה...)

מי זה החשישניק אני? :s05:

על מה אתה מדבר המילה וגם? ממש לא הבנתי

ולאססן קרא משכתוב אצלי בחתימה

"לדעת שאנחנו יודעים מה שאנחנו יודעים, ולדעת שאנחנו לא יודעים מה שאנחנו לא יודעים- זהו ידע אמיתי"- קופרניקוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהחיסולים סטאלין הייה מנהיג גדול, שהביא את רוסיה למעמד של מעצמה כמעט מאפס, אבל אתה בטח לא תקרא את זה אפילו...

רוסיה מעצמה? PLZ. אולי צבאית. מבחינת רמת חיים (שזה קצת יותר חשוב ממרוץ גרעיני כשמדרגים מנהיגים), רוסיה מדינת עולם שלישי.

מספיק מדינות אם פחות משאבי טבע התחילו מ0 ב1900 והיום הם מדינות עולם ראשון לכל דבר.

יפן היא דוגמה טובה(נהרסה לחלוטין במלחמה, תראה איפה היא היום ואיפה רוסיה).

גם שהצבא הרוסי, שכביכול אתה קורא לרוסיה מעצמה בגללו, לא משהו בכלל. תראיה איזה בלאגן עשו להם האפגנים.

אני די בטוח שאם יבדקו את זה ההומלס האמריקאי הממוצע מרוויח יותר מהרוסי הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסיה מעצמה? PLZ. אולי צבאית. מבחינת רמת חיים (שזה קצת יותר חשוב ממרוץ גרעיני כשמדרגים מנהיגים), רוסיה מדינת עולם שלישי.

מספיק מדינות אם פחות משאבי טבע התחילו מ0 ב1900 והיום הם מדינות עולם ראשון לכל דבר.

יפן היא דוגמה טובה(נהרסה לחלוטין במלחמה, תראה איפה היא היום ואיפה רוסיה).

גם שהצבא הרוסי, שכביכול אתה קורא לרוסיה מעצמה בגללו, לא משהו בכלל. תראיה איזה בלאגן עשו להם האפגנים.

אני די בטוח שאם יבדקו את זה ההומלס האמריקאי הממוצע מרוויח יותר מהרוסי הממוצע.

הוא לא מדבר על היום אני חושב הוא מדבר על תקופת סטאלין שאז רוסיה באמת היתה מעצמה (שהרסה את עצמה במשך השנים)(מזכיר לי תהתפוררות של ישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסיה אף פעם לא הייתה מעצמה. היא הייתה רק מעצמה צבאית. גם אם או הודו של היום יפנו את רב התקציב שלהם היום לצבא אז הם יהיו מעצמה צבאית.

באותו זמן אנשים גוועו למוות ברחובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה החשישניק אני? :s05:

על מה אתה מדבר המילה וגם? ממש לא הבנתי

ולאססן קרא משכתוב אצלי בחתימה

"לדעת שאנחנו יודעים מה שאנחנו יודעים, ולדעת שאנחנו לא יודעים מה שאנחנו לא יודעים- זהו ידע אמיתי"- קופרניקוס

כן, והתכוונתי לזה שכתבת שבמשפטי נירנברג הוציאו להורג גם משת"פים (לא רק מפקדים...), ואססן לא מצליח להבין את זה...

רוסיה זה לא נושא הת'ראד, אז די עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסיה אף פעם לא הייתה מעצמה. היא הייתה רק מעצמה צבאית. גם אם או הודו של היום יפנו את רב התקציב שלהם היום לצבא אז הם יהיו מעצמה צבאית.

באותו זמן אנשים גוועו למוות ברחובות.

רוסיה היתה מעצמה ועוד איך מבחינה תרבותית חינוכית ספורטיבית מדעית כלכלית צבעית וכו' אתה לא מסכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך שטויות חבל שאין עוד הרבה "ליברמנים" בכנסת אולי מצב המדינה היה אחר :pissed:

מה לגבי עוד "בורגים"? ::)

ואיזה כיף לסטות :)

איזה אנשים סוטים יש בפורום הזה. ;)

The Unknown

As we know,

There are known knowns.

There are things we know we know.

We also know

There are known unknowns.

That is to say

We know there are some things

We do not know.

But there are also unknown unknowns,

The ones we don't know

We don't know.

(Donald Rumsfeld)

:)

טוב, נראה לי שאנשים כבר שכחו מה הנושא של הת'רד... :screwy:

בשורה התחתונה, ליברמן מתנהג כפטריוט ואומר את מה שצריך להגיד ולא אומרים (הוא לא אמר את מה שכתוב בכותרת של הת'רד). אבל, אני לא נתתי לו את הקול שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נראה לי שאנשים כבר שכחו מה הנושא של הת'רד... :screwy:

בשורה התחתונה, ליברמן מתנהג כפטריוט ואומר את מה שצריך להגיד ולא אומרים (הוא לא אמר את מה שכתוב בכותרת של הת'רד). אבל, אני לא נתתי לו את הקול שלי.

ואתה מתחרט על כך? :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...