ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

באמת? מצ"ב סעיף מחוק יסוד: הכנסת:

7א. רשימת מועמדים לא תשתתף בבחירות לכנסת ולא יהיה אדם מועמד בבחירות לכנסת, אם יש במטרותיה או במעשיה של הרשימה או במעשיו של האדם, לפי הענין, במפורש או במשתמע, אחד מאלה:

(1) שלילת קיומה של מדינת כמדינה יהודית ודמוקרטית;

(2) הסתה לגזענות;

(3) תמיכה במאבק מזוין, של מדינת אויב או של ארגון טרור, נגד מדינת .

מה לא ברור וחד משמעי בו? ועדיין לא מצליחים לפסול אף חבר כנסת ערבי מלרוץ לכנסת. למה? בי בג"צ מעקר את הסעיף הזה מתוכן.

לא משנה מה החוק אומר, כל עוד בג"צ, שאחראי לפירושו של החוק, מתעלם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, פשוט בושה, איך בג"צ נותן למרזל לרוץ לכנסת (להזכירכם הוא הניף במשחק כדורגל בין בית"ר לסכנין שלט מוות לערבים - עבירה בוטה לסעיף 7.א.2)

בג"ץ הזה כזה ימני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, פשוט בושה, איך בג"צ נותן למרזל לרוץ לכנסת (להזכירכם הוא הניף במשחק כדורגל בין בית"ר לסכנין שלט מוות לערבים - עבירה בוטה לסעיף 7.א.2)

בג"ץ הזה כזה ימני.

מרזל הוא רק אחד מימין שנתנו לו לעומת זאת תראה כמה אנשים מהשמאל גם קיבלו כל החכים הערבים מרץ שינוי וח"ץ

בג"ץ הוא סופר שמואלני ולפעמים מאפשר מחוות קטנות כדי שיהיה לאנשים כמוך מה להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle, אני אמרתי את זה בציניות.

בג"ץ הוא ליברלי מאד. כל חוק הוא מפרש בצורה שנותנת לאותו אדם כמה שיותר זכויות. לפעמים מרוויחים מזה הערבים לפעמים הימנים הקיצוניים. לדעתי אין נטייה לכיון פוליטי אלא נטייה לליברליות, לפעמים רחבה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle, אני אמרתי את זה בציניות.

בג"ץ הוא ליברלי מאד. כל חוק הוא מפרש בצורה שנותנת לאותו אדם כמה שיותר זכויות. לפעמים מרוויחים מזה הערבים לפעמים הימנים הקיצוניים. לדעתי אין נטייה לכיון פוליטי אלא נטייה לליברליות, לפעמים רחבה מדי.

"ליברליות רחבה מידי"?!

אתה רציני?

להזכירך, בג"ץ זה גוף רישמי במדינת , שפוסק לטובת חיות שתומכים בגלוי באירגונים שרוצים להרוס את המדינה.

אני לא אוהב לקשר דברים לשואה, אבל ממה שאני זוכר, ככה בדיוק היטלר עלה לשילטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7א. רשימת מועמדים לא תשתתף בבחירות לכנסת ולא יהיה אדם מועמד בבחירות לכנסת, אם יש במטרותיה או במעשיה של הרשימה או במעשיו של האדם, לפי הענין, במפורש או במשתמע, אחד מאלה:

(1) שלילת קיומה של מדינת כמדינה יהודית ודמוקרטית;

(2) הסתה לגזענות;

(3) תמיכה במאבק מזוין, של מדינת אויב או של ארגון טרור, נגד מדינת .

יש לי הרגשה שאת רוב חברי הכנסת הערבים היה אפשר לפסול על יותר מסעיף אחד

וחלק לא מבוטל מהם על שלושת הסעיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתול, עושה רושם שאנחנו (כמעט) מסכימים. לפחות בנושא הדיון אנחנו מסכימים - אין שום דבר רע באמירה של ליברמן ואף להיפך - אמירה זאת שוכנת בלב כל אחד מאיתנו (כמעט) ואוכלת אותנו מבפנים, כשאין לנו מה לעשות בקשר לזה. לפחות בכנסת יש איזשהו כוח לעשות משהו בקשר לזה (חקיקה).

אגב, שמתי לב שהזכרת את הגיל שלך... בן כמה אתה?

בכל מקרה, לידיעתך, לא כולם כאן ילדים קטנים. למען האמת, נדמה לי שחלק גדול לא. אני, למשל, בן 26 (עוד מעט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLA,

אתה בדיוק בגיל של הבת הצעירה שלי (בעוד 3 חודשים). ההערה על הדברים שלא אומרים

בפני ילדים היתה מעין חיוך שאין לו סמליל יחודי, כדי להדגיש את יחסי האישי לנאום של בשארה.

לגבי ההסכמה: ממש לא בדיוק. לגבי עצם ההפרחות של הסיסמאות הללו - הסברתי כבר את הסיכון.

תגובות כמו שראיתי כאן (בג"צ הוא סופר שמאלני, גם אנשי מר"צ והמערך שמאלנים שיש להעמידם לדין ולכלא בגין בגידה)

מוכיחות הסכנה למדינה בעצם הדיבור הזה, מכאן ועד קריאה ללינץ' בשופטים הדרך קצרה.

מישהו כאן הזכיר איך היטלר עלה לשלטון. אזכיר - גם באמצעות סיסמאות כאלו.

לגבי התוכן: נו באמת. תהיה מעשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אתה קצת יותר ממה שחשבתי (אלא אם הבאת ילדים לעולם בגיל 3 - היות ואתה חתול, זה ייתכן ;) ).

אני לא חושב (ולא אמרתי) שצריך להעמיד לדין את השמאלנים. אני חושב שהם תמימים, ויביאו חורבן (אם, חלילה, דיעותיהם תהיינה נפוצות יותר).

כמובן, אם ממש כולם היו שותפים לדיעות של השמאל הקיצוני, אז לא היתה בעיה בכלל, כי אפשר היה פשוט להעניק אזרחות לכל הפלסטינים, ולא היה לאף אחד בעיה עם זה (למעט הבעיה של ירידת רמת חיים וכו').

אגב, הטענות לגבי בג"ץ הן נכונות - זה שאמרתי שזאת לא הבעיה המרכזית, לא אומר שאני לא חושב שזאת בעיה. לא היה מזיק לבג"ץ עוד שופטים כמו חשין (שעזב, לצערנו).

לא הבנתי כל כך, למה אתה מתכוון ב"נו באמת, תהיה מעשי". אני מוכן למלא את הפקודה, אבל לפני זה, תן לי קצת יותר נתונים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...